Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej! Oj Bułeczko nie pospałaś znowu.. Mufka kołyska cudo!
Jaki ja miałam durny sen, śniło mi się że wstaliśmy rano z Marcinem i wybraliśmy sie na zakupy po świeżą szyneczkę do masaża, po chlebek, w ogóle nam się do domu nie spieszyło, spacerowaliśmy sobie z tymi zakupami spokojnie, ja potem poszłam do pracy i dopiero po pracy przypomniało mi się, że przecież my mamy dzidziusia w łóżeczku i zostawiliśmy go samego na cały dzień! zapomnieliśmy że mamy dziecko! dzwonię do Marcina i pytam czy z córeczką (śniła mi się córeczka!) wszystko dobrze, powiedział, że strasznie płakała, ale od razu się ucieszyła jak go zobaczyła. i takie wyrzuty sumienia miałam w tym śnie 😞
Wczoraj byłam u lekarza, Wojtek waży 3300, szyjka skrócona, nic tylko czekać na skurcze albo odejście wód. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrde a ja z jednej strony mam dobry humor, ale z drugiej już kompletnie nie wychodze z domu, tylko bym spała lub siedziała, dobija mnie takie nieróbstwo, ale jakoś sama nei mogę się zmobilizować, najlepiej jakby mąż mnie gdzieś zabrał itd, a on czasu nei ma bo ma jeszcze tyle spraw do zrobienia przed porodem 😜 i siedzę tak sama w domu i tylko się wściekam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej Dziewczęta 🙂
Mąż przyniósł mi laptopa więc nadrobiłam zaległości i jestem 🙂
Nic się u mnie nie dzieje. Nadal leżę w szpitalu dwa razy dziennie KTG i skurcze do 37 % tak co 30-40 minut.
Zostawili mnie jednak na obserwacji bo w każdej chwili może się zacząć.
Wolałabym siedzieć w domku ale co poradzę. Lekarz wie lepiej.
GRATULACJE dla IKI 🙂
Cieszę się Sabciu że dzidzia ułożona prawidłowo 🙂
Mój waży 3300 kg i też ułożony do wyjścia 🙂
CZEKAMY 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...