Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

🙂 no to się "ujawnilismy" bo tak siedze i udek piekących się pilnuję i nudze się bo maż mi zabronil już do firmy naszej jeździć.. został mi tylko kontakt mailowy; typu robienie wycen, wysyłanie zamowień-dobrze że choć tylle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 co do wyglądu to mam zawsze komentarz jak np. byłam na Izbie Przyjęć bo położna myśli że jakaś "pierworódka" przyszła niespełna 20 letnia i jak mówię że mam niemal 12 letnią (w listopadzie skńczy 🙂 ) córcie i sama mam skończone poł roku tem 32 lata to wnikliwie z niedowierzanie patrzy w książeczkę ciąży i na dowód 😁 😁 Zawsze miałam "kłopot" z moim wyglądem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Pa tak wogóle, to cześć :P

mufcia, super mamuśka z Ciebie 🙂 i ileż energii w tobie, tak trzymać 🙂 raz strzelałąm z łuku i kurka musze przyznać ze to nie takie proste jak się wydaje. w dodatku strzała poszła nad tarczą a z tyłu była ulica- nie wiem czemu organizatotrzy zabawy nie wzięli pod uwagę, ze będą celować takie lewusy jak ja. nie wiem kto miał większego stracha w oczach po moim strzale- ja czy ten co pilnował, na szczęście nikogo nie było z tyłu tarczy, bo przecież bym w kryminale siedziała 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, wiecie co? przez całą ciąże ani razu nie przyśniło mi się dziecko ani poród, nawet dzisiaj w nocy śniłam ze biegam z salander (bohaterką kryminału który właśnie czytam) i ścigam przestepców. i tak się zastanawiam czy ze mną aby wszystko w porządku... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To mnie też uspokoiłyście Dziewczęta 🙂
SABCIU może to i racja że wszystko jest ok. Zresztą mój by mi powiedział jakby było coś nie tak. Ale na ostatnim USG stwierdził że prawidłowo ułożony.
Jutro się okaże czy warto się zamartwiać czy nie.
Odebrałam dziś posiew i jest ujemny więc jestem szczęśliwa 🙂
Na dodatek mąż znowu kupił mi lody i popcorn 🙂
Żyć nie umierać 🙂
A młody pokopuje Mamusię aż się brzuch unosi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...