Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no nie zrobiłam cholera tych faworków bo brzuch mnie bolał i leżałam 1,5 godziny 😞 jutro mam nadzieję, że lepiej będę się czuła to zrobię na pewno.
Liwia śliczna, taka czarniutka 🙂, Klaudia śliczna, jejku prawdziwe królewny.
U siostry popołudnie spędziłam, dobrze że bliziutko mieszka bo bym się nie doczołgała, opowiadała mi o jej porodach, boziu boziu, oszczędź mnie 😞 i was wszystkie niech też oszczędzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 jejku ja mam nadzieję że mi sie jeszcze "nie rozkręci" i teraz to bym chciała do przyszłego tygodnia dotrwac-tylko ten doktorek nastraszył 😞 choć stwierdził że mały na USG wypada wiekszy niż na to tygodnie ciązy wskazują więc ogólnie jest donoszony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapewne już nikogo nie ma o tej porze ale ja tak sobie czytam, że kurcze owszem moja kolej się zbliża ale nic na to nie wskazuje na chwilę obecną. Zgaga nie daje mi żyć a Jerzyk wyciąga się codziennie i wypycha nóżki z prawej strony brzuszka. Czekamy cierpliwie 🙂
Ja kawy nie stosuję może dlatego że kawy nie pijam a sam jej zapach jest dla mnie odrzucający 😞
Zapewne będę miała nacinanie krocza i tego szycia boję się najbardziej 😞
Szkoda że faworki nie zrobione 😞 ale jutro napewno się uda 🙂
Trzymam kciuki za Nas Słoneczka 🙂
W piątek mam KTG i USG jeśli nic się wcześniej nie wydarzy 🙂
Spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 od rana ciągnący w dół ból mam że ciężko chodzić w pozycji pionowej 😁 skurcze jeszcze nie są regularne, może się jeszcze przez dzień przekulam-wzięłam no-spe i czekam czy coś złagodzi, jeśli nie-to będzie wiadomo że to już może nie długo... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Dziewczęta 🙂
A mi się dzisiaj śniło że mój mały wystawił przez brzuch nogę i szukałam szpitala trzymając Go na rękach 🙂
Wstałam i czułam się tak jakbym nie była już w ciąży 🙂 ale brzuszek nadal ten sam 🙂
Więc dalej czekamy cierpliwie na Naszego Szkraba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Dziewczyny 😁
Ja po ktg, do tych skurczy co wychodzą na badaniu już się przyzwyczaiłam i to nie nowość 🙂 Chociaż to wcale o niczym nie śwaidczy. Wczoraj powiedziałam kuzynowi, że jak nie urodzę to pójde na to wesele do niego 😁 Może trochę poszaleje i w poprawiny poród 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...