Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

😞 kolejna nie przespana noc a dziś od rana w pracy 😞 😞 -muszę - dzisiaj się dowiedziałam że to przecież ja chciałam dziecka-a firma jest najważniejsza-biegam 8-9 godzin dziennie więc może urodzę w firmie i maz bedzie zadowolony bo nie bedzie musiał biura zamykać..... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Słoneczka !!!
A ja się właśnie dowiedziałam że koleżanka która miała termin tak jak ja właśnie urodziła chłopca 😞
Kurczę wszyscy już tulą swoje maleństwa a ja nie 😞
Mam nadzieję że dzień potoczy się ciekawie dziś 🙂
Wam też życzę powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewuszki
Rusałka gratulacje dla koleżanki, teraz to już w każdej chwili dzidziuś może chcieć wyjść 🙂
oj Oli ty to nie odpoczniesz, cały czas na pełnych obrotach, szkoda że mąż nie chce ci pomóc 😞
ja dzisiaj obudziłam się z bólem podbrzusza i tak już zostanie pewnie na cały dzień 😞 więc leżeć będę, oby przestał bo ja chcę faworki robić!
miłego dnia kochane 😘
p.s. ciekawe, które maleństwo dzisiaj zrobi nam niespodziankę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam to samo z moim mężem nic nie rozumie tylko narzeka że mogłabym już urodzić, ale to ja się nie wysypiam, mam problem z poruszaniem i bólami brzucha 😞
Oni myślą że to nic takiego a my biedne same tego chciałyśmy 😞
Mam nadzieję że MALEŃSTWA Nam to wynagrodzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry 🙂

przede wszystkim gratulacje dla buziaczki! wszystkiego dobrego dla was!!! 🙂

właśnie wróciłam z ktg i usg. mam mało wód i mały ma już troszke ciasno, w związku z czym dostałam skierowanie do szpitala. jutro mam się zgłosić na izbe przyjęć i niewykluczone, że jutro będziemy juz we 3 😲 ewentualnie wyznaczą mi jakis inny termin na cesarke, bo mały wciąż ułożony pośladkowo. Mam mega stresa i jak na razie to wszystko do mnie nie dociera. Nie mam żadnych bóli, śmigam autem, a jutro może będą mnie ciąć i będę miała już bąbla przy sobie- dla mnie to niepojęte i dziwne, nie wiem czy dziś wogóle zasnę. juz teraz nie wiem za co się zabrać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Wam,
ja dziś się wyspałam o dziwo całą nockę bez pobudek 🙂 dziś pod moimi oknami przejeżdża Tour de Pologne, więc kto ma ochotę to zapraszam na darmowe miejscówki 😁 😁

Oli, kopnij ode mnie swojego, jak może tak gadać nieładnie, w końcu dzidzius jest najważniejszy, a nie praca!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na swoje 2 dziecko czekałam kilka lat...okazalo sie że z powodu choroby (torbiele, mięśniaki=endometroza-prowadzi do niepłodności....) po operacji jaką miałam rok temu we wrześniu -jakimś cudem okazało się zę w grudniu byłam w ciaży!!!! nie wierzyłam po tylu latach nie sądziłam że mnie ten zaszczyt jescze spotka. Wymarzyłam sobie synka....i jest już tak blisko 😆 tylko teraz słyszę komentarze że przez to kłopot w firmie itp. no najlepiej żebym tu urodziła albo od razu po szpitalu zjechała do pracy..
Mój mąż nie jest złym człowiekiem ale poświrowało sie ostatnio-kryteria pieniadz są najważniejsze. Dzsiaj mu powiedzialam że można miec milion na koncie i nie miec dla kogo żyć-miałam na mysli bogaczy którzy płaca za to by miec dziecko ogromne sumy i złosliwie dodałam ze moze sprzedac dziecko to pare faktur bedzie mogł zapłacic... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poszłam do warzywniaka po jabłka, jabłek nie kupiłam, bo pani z warzywka ma urlop i zamknięte, za to w połowie drogi do domu musiałam sobie przysiąść na ławce bo taki ból mnie złapał, najlepsze jest to, że daleko wcale nie mam, jakieś 300 metrów.. a już rady nie dałam. I jak tu wyjśc z domu na dłużej, a co dopiero samej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 a mi sie sika roznie 🙂 w nocy 2 razy musze sie przejsc obowiazkowo przy czym strasznie boli brzuszek 😞 a co do tych boli z prawej strony to w czasie ciazy nasza macica sie przechyla na prawo powodujac wiekszy ucisk na ta strone 🙂 nalezy ratowac sie nospa no i lezec na lewym boczku 🙂 i spac tez na tym ktory nie boli 🙂 nasze dziecioczki sa wielkie juz i gniota Nas gdzie sie da 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka Laseczki.
Ja dziś sobie sama poszłam na rynek.
Powolutku, dałam radę. Muszę korzystać, zanim będę musiała z wózkiem wszędzie chodzić a nie wszędzie się da wjechać... ☺️
Co ktoś mie zapyta co będzie to odrazu zakładają, ze chłopiec i robią wielkie oczy jak ja mówię, ze nie bo dziewczynka... 🤪 🤪 🤪
Jakieś zabobony z tym zgadywaniem płci 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...