Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kobityyy
Klaudia jest slodziutka.. 🙂 🙂 🙂
Rusałka co do krocza i rwania..wiem coś na ten temat..i też nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje..Wcześniej pobolewało co jakiś czas..a dziś od południa to jakaś masakra..tak boli i rwie już tyle godzin że ledwo się na nogach poruszam..Jakby przeleciało mnie stado koni naraz... 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To KTG robi się chyba nie tylko ze względu na "wykrycie" ewentualnych skurczy ale żeby zarejestrować zapis tętna (bicia serduszka) dziecka; czy są jakieś "nieprawidłowości" ewentualne... 🥴 uciążliwe w sumie bo tak 30 minut leży się na boku..na szczęście położna pozwoliła posiedzieć mężowi zamiast na korytarzu to ze mną bo tak jak wychodzi to się nie ma do kogo odezwać 😞 ..

Mam jeszcze pytanie co do tych okładów z kawy...Jaką stosować? Rozpuszczalną? Zbożową ? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
Buziaczce nad ranem odeszły wody, póki co nic się nie dzieję, tylko ból straszny 😞
Ma 4 cm rozwarcia, pisze ze po pierwszej poronionej ciąży, poród inaczej postępuje.
Bidulka musi sie pomęczyć, ale wszystko wskazuje na to, że Liwia dzisiaj zawita na świecie 🙂
trzymajmy kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ. BUZIACZKA DA SZYBKO RADE TRZYMAMY ZA NIĄ KCIUKI. JA DZIŚ BYŁAM JUŻ NA KTG I WSZYSTKO OK SKURCZY BRAK I JAK NA TA POGODE TO MAŁO BYŁO RUCHÓW DOPIERO NA KONIEC JAK POŁOŻNA RUSZYŁA BRZUCHEM TO OD RAZU BYŁY PODSKOKI Z BRZUCHA. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak w ogóle to dzieńdoberek moje panie, miałam dziś kiepski poranek, bo się obudziłam jakaś taka obolała o 6 rano i nie mogłam zasnąć potem i różne dziwne myśli i strachy mnie nachodziły. Tak w ogóle to doszłam już do etapu, że czuję się tak już ciężko, że z chęcią poszłabym rodzić.
A tymczasem idę wyprać jeszcze ostatnią porcję pieluch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na pobyt w szpitalu nie potrzebuję ciuszków dla dzidzi, tylko na wyjście, więc jest spoko, nie muszę targać tylu lumpów. Choć i tak torbę mam mega pełną. Nie wiem co mam zabrać dla siebie na wyjście. Teraz jest taka pogoda w kratkę, że nie wiadomo na co się trafi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...