Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi zachciankami ciążowymi to radze jednak uważać. Moja ciąża przebiegała idealnie- bez bóli i większych dolegliwości. Z resztą do tej pory prawie wbiegam na 3 piętro bez żadnej zadyszki, a gdyby nie strach o brzuchol, to wsiadłabym na rower albo pograła w piłę bo sił mam co nie miara 🙂
Przez ostatnie 2 miesiące miałam mega apetyt w ogóle a szczególnie na słodkie- pożerałam niesamowite ilości jedzenia, a szczególnie pączki, ciasta, frytki itp oczywiście oprócz zdrowego jedzonka. Też sobie mówiłam, ze jak zaczne karmić to trzeba będzie się ograniczać, poza tym to była rekompensata za to wszystko co musiałam sobie odmawiać- alkohol, sery pleśniowe itp No i teraz okazało się że siada mi watroba :/ (oczywiście to nie tylko wina jedzenia, ale przede wszytskim tego ze dzidzius uciska na wątrobę+ hormony), stąd te swędzące stopy i nieprzespane przez to noce. Na szczęście moje wyniki są tylko lekko ponad normę, ale i tak dostałam jakies leki, co 2 dni mam ktg i prawdopodobnie od poniedziałku będę musiałą leżeć w szpitalu pod stałą opieką :/ albo będę miałą od razu cesarkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dopada mnie tak straszne lenistwo..nie chce mi się podnieść nawet palca..ale powoli robie obiadek..dochodząc do kuchni i po trochu szykując...
Marzę by cały dzień poleżeć w łóżku..ale zawsze coś wynajdę co wydaje mi się pilne do zrobienia..i tak przekładam te leżakowanie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ika ja w sumie nawet nie wiem czy moja Mała się w końcu ustawiła główką w dół. Więc mam mętlik w głowie, czy nie będzie cesarki. Ale to pewnie wyjdzie dopiero jak zacznę rodzić i będę w szpitalu, bo na USG teraz już nie mam szans.
Anochi koniecznie wrzuć fotkę fryzurki. Ja ostatnio chciałam pofarbować, ale lekarz mi zabronił, więc moja córeczka zobaczy mnie taką jaką jestem 😁 A chciałam się troszkę wypięknić 😁
Mufka i Okaa ja mam w obwodzie 110, więc jedziemy na tym samym wózku. Takie same z Nas wielorybki.
A przyznajcie się ile teraz ważycie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do ulewania się z piersi to mi siara idzie, ciągle stanik i koszula nocna jest ubrudzona.

Ale i tak kupiłam sobie herbatki na pobudzenie laktacji, bo boję się, żeby nie było sytuacji, że będę miała mało pokarmu, dlatego zawsze przed karmieniem będę piła taką filiżankę herbatki. Bo nie wiem czy wiecie, ale przed każdym karmieniem trzeba wypić od 0,5 do 1.0 szklanki napoju (nie gazowanego-oczywiście). I nie będzie już podjadania między posiłkami, bo najlepiej ustalić sobie stałe porty posiłków i się tego trzymać, i powinno być ich 5,6 dziennie. Właśnie dlatego by utrzymać dobrą laktację.

A co do rutyny to i tak musimy się nastawić, bo przy dzieciach to najlepsze rozwiązanie, dzieci się też do tego przyzwyczajają i Nam rodzicom będzie łatwiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam +18 na wadze i 110 z obwodzie, gdyby nie ciąża, nie wyobrażam sobie, żeby tyle ważyć, ciężko człowiekowi, szybko zadyszkę łapie, schylić się nie można normalnie, przesrane mają ludzie z nadwagą 😞
mam nadzieję, że szybko spadnę. OBYYYY! pytałam już dziewczyn, które urodziły, JAK SPADACIE NA WADZE??? idzie to jakoś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak wygląda moja fryzurka, z jednej strony sama nie jestem przekonana czy jest ok, ale chciałam w miarę krótko by mieć jak najmniejszy problem z włosami po porodzie
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-08/c3f7c4b2/p1070076.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-08/c3f7c4b2.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie mam cierpliwości do zapuszczania i po ślubie zaczęłam skracać, w sumie też chciałam wrócić do naturalnego koloru i pozbyć się odrostów, teraz mi na samych końcówkach zostały
u fryzjera Dorotka tak mi szalała, że całe to przykrycie falowało 😜 a teraz siedzi spokojnie, nie wiem czy jej się nie podobało czy co 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...