Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anochi, to super sprawa. Siostra Tomka pożyczyła nam w tych workach ubranka dla dzidzi. Teraz spróbowaliśmy sobie spakować do nich kołdry zimowe, które straaasznie dużo miejsca zajmowały nam w szafie no i po odsyśnięciu powietrza zrobił się z nich cienki plasterek 🙂 idealne więc do małego mieszkanka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Malutkiej również!!!!

Wiojojka ja mam co chwilę skurcze w podbrzuszu, czuję też w kroczu i okropne skurcze w wewnętrznej stronie ud mam a już masakra przy chodzeniu i nawet krótkim spacerze-wszystko się co chwilę napręża w podbrzuszu i kłóje strasznie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny
Ja wstałam dzisiaj rano ledwo żywa, jakoś nie spałam za dobrze, tej nocy 🥴 A niestety zaraz muszę iść na ktg, już mam powoli tego dosyć, tym bardziej, że z tą szalona lekarką nigdy nic nie wiadomo i znowu w każdej chwili lekką ręką wypisze mi skierowanie do szpitala 😞 Byłam już 5 razy, 6 już pójdę do porodu 🤔
Wiojojka mnie łapią takie bóle w nocy, zupełnie jak na miesiączkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane, bóle przeszły, choć żeby zasnąć nieźle musiałam sie namęczyć, na szczęście nocka spokojnie,
teraz mam jazdę na chacie bo mój cudowny mąż wczoraj wyrzucił do sedesu jakąś roślinkę no i kibel się zatkał....na tysiąc sposobów próbuje go odetkać, śmieję się z niego że jest KRÓLEM SEDESU!
Sara powodzenia na ktg, oby pozwolili pójść ci spokojnie do domu,
Buziaczka rodzisz?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NAPEWNO NIE PRZEOCZYSZ. O 4 RANO POSZŁAM SIKU I JAK ZAWSZE PODCIERAŁAM PSIOCHE I ZERKAŁAM CZY NIC NIE MA...TAK TYM RAZEM NIE SPOJRZAŁAM ALE POCZUŁAM ZE COS GLUTOWATEGO SIĘ POCIĄGŁO (SORKI ZA KONKRETY) SPOJRZAŁAM NA PAPIER A TU TAKI GLUT GALARETOWATY Z NITECZKAMI KRWI. JAK WRÓCIŁAM TO MIAŁAM TAKIE UCZUCIE JAKBY KUPKE MI SIE CHCIAŁO 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobiety..
U mnie się coś totalnie pokręciło.. 🤔 Na początku ciąży nie za wielkie mdłości..zero wymiotów..za to teraz w 9miesiącu mam jakieś spore mdłości..i od paru dni jest mi strasznie niedobrze..najchętniej bym powisiała nad wc.. 😮 przez to wszystko brak apetytu.. 🤔 niezbyt rozumie o co biega..

Malutka szczęściara ma już swoją Klaudie a krocze nieruszone..szybciej do siebie dojdzie.. 🙂
czekamy na foto malenkiej.. 🙂
Bułka slicznego masz mężczyznę.. 🙂
nooo i coś się zapowiada że kolejna będzie Buziaczka.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...