Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzieńdoberek, Buziaczka, widzę, że akcja nabiera tempa, to życzę by poszło to ekspresem, tak jak u Karulinki, Anycool i Bułeczki 🙂 no i życzę byś nie miała nacięcia 🙂

ja jakaś osłabiona jestem, jakbym kopała ziemniaki całą noc a nie spała... 🙃 🙃 duszno mi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko
no Buziaczka mówiłam, ze będziesz nastepna 🙂 a nie wiem czy jak krew jest w czopie to nei trzeba jechać do szpitala?????????? eh za dużo naczytałam sie i już mi sie wysztko miesza 😞
widze, że inne dziewczyny zaczynają mieć bóle, mnie na razie nic nie łapie, czasami wieczorem parę razy zrobi się twardy brzunio, ale przechodzi i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi, no mnie właśnie też na szczęście nic nie boli, tylko dziś jakoś mi się gorzej oddycha, serducho wali, jakbym biegła, nie wiem co to może być... może przez tą pogodę, bo znowu upał. jem więc lody.

ciekawe co się dzieje z Kornelią, dawno jej tu nie było....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi u mnie chyba za wcześnie troche.. 😜 noo ale samopoczucie fatalneee.. 🤔
A z tego co wiem Kornelia dziś ma wizytę u doktorka i będzie widziała swoją Zuzkę.. 😆
U was upały a u mnie szaro buro i ponuro..typowo jesienna pogoda już jakiś spory czas..ale mi odpowiada jak najbardziej.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jacie, przed chwilą spojrzałam przez przypadek na zdjęcie mojego brzuszka z 19 tygodnia, taki malusi..... a teraz to taki wielorybi 😁 😁 😁 😁 no i niestety te rozstępy... pojawiły mi się tak jak u Malutkiej, kiedy mi się zaczął brzuszek obniżać... heh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czolem brzuszki i mamusie 😎 widzie ze nabralysmy tempa kolejna w akcji ciekawe jak tam buziaczka 😁 jeszcze troche a wszystkie bedziemy mialy dzidki przy sobie 🤪 u nas jako tako raz lepiej raz do kitu krocze nadal mnie boli jak by mi ktos beyzbolem walnoł miedzy nogi,,szewki zdjete ale i tak cos tam mi przeszkadza no i bol wracajacej do normy miednicy 😠 😞 a wczoraj mielismy gosci moi rodzice przyjechali zobaczyc wnuka - ja dzis odsypiam po wczorajszym jestem do niczego i maly w nocy teaz sie czeto budzil 🥴 a tak grzybek kochaniutki robi kupy je i spi - wlasnie czekamy na polozna ciekawe co powie 😮

a wy brzuszki jak sie trzymacie???? jeszcze troszke juz sam finisz 🤪

pozdrowionka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane ciocie wg zyczenia
pierwszy spacerek
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/602cdd83.jpg[/IMG][/URL]

i mądre oczka

[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/6da3bf98.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi ucałuj Malutką od nas! 😘 ja po prostu umrę chyba, kupa mnie męczy, nie chce ze mnie wyjść, brzuch mam twardy, mam syrop ale chyba gówno pomaga... 😞
Buziaczka dzisiejszy dzień należy do Ciebie i do Liwii 🙂 trzymamy kciuki
A Maksiu ach cudny, napatrzeć sie nie mogę, bobasek taki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂

Bardzo dziękuje za miłe słowa 🙂

Klaudia i Maksiu prześliczni - jakie fajne i piękne malutkie dzidzie 😘 😘 😘

Synek ogólnie ma się dobrze, my również, moje krocze gorzej hehhe ale jutrp zdejmą szwy i może będzie lepiej - podobno lepiej jak natną niż jak pęknie więc w sumie z dwojga złego dobrze że mnie nacieli - no i podobno jak dobrze zszyją to nie ma rozklapiochy hiihihihihi 🙂 tak czy siak nieprzyjemne.
Jeżeli chodzi o Maleństwo to powiem tak jak Lucynka, tyle tylko że u mnie zamiast kupy są siki 😉 wczoraj w nocy 8 razy przebiórka 😉 bo Franiu sika po całym sobie, pieluszki nie chronią bo troszkę je wywijam żeby pępowinki nie drażnić no przez to caaaaaałe dziecko mokre 🙂 a poza tym jest cudowny, je pięknie, nie ma kolek, moje piersi to istna mleczarnia i też potwierdzam sutki bolą jak cholera, ja od razu mialam maść to troche lepiej ale dziś od rana akcja biegiem do apteki po laktator bo tyle miałam pokarmu że jakbym się dobrze zamachneła to bym zabiła piersią 😉
Nie bardzo wiem co jeść, podjadam sobie delikatne jedzonko bez konserwantów, mięsko delikatne, gotowane i dzidzia nie narzeka. Używamy kilku rodzai pieluch i chusteczek i Franek nie uczula się na nic więc ufff.
Moja mama jako doświadczona na porodówce pielęgniarka jest nieocenioną pomocą, codziennie przyjezdza i pomaga w kąpieli.
No i tyle - w skrócie hehehheehe 😉
Dziewczynki trzymajcie się ciepło, już niedługo! i GWARANTUJE nie uda wam sie niezauważyć że rodzicie 😉 jak też się tego bałam ale jakoś jak sie zaczyna to już się wie.
A i jeszcze jedno - polecam lewatywę - u mnie było zbyt duże rozwarcie i nie czułam się potem komfortowo, jeżeli dacie radę zróbcie - rada cioci Bułki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...