Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Malutka mówiła, że jak będzie u męża to będzie zaglądać na forum, podejrzewam, żę teraz w domku dogrywają się z nowym mieszkańcem 🙂 ale ta jej KLaudia spokojna i grzeczna, więc chyba nie ma problemów 😜
a mi dzisiaj przyszło do głowy pytanie, jak to w końcu z tym porodem, czy taki straszny czy nie, bo jakoś dziewczyny opisują go, ale tak spokojnie, bardziej narzekają na brodawki i krocze niż na ból porodowy, więc albo nie chcą nas straszyć albo nie jest tak strasznie 🙃 - naiwna chyba jestem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ojjooj..Oli teściówki już nie polubiłam..Jak można małego człowieczka który się rusza bije mu serduszko tak "określić" 😠
kochanaa 3maj się nie dużo już zostało..a wszystko wynagrodzi chwila kiedy będziesz mogła swojego skarbka utulić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi szczerze powiem, że tez wydaje mi się, że każda przed porodem myśli, że to mega ból a tak nie jest, bo się o tym tak nie myśli już w tej konkretnej chwili. Każdy czeka aż dzidzia wyskoczy i się ją zobaczy. Więc nie nakręcajmy się.
A z drugiej strony może tak być, że dziewczyny nie chcą Nas straszyć... hi hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli trzymaj się, a teściówka jest do dupy!!!!!!!!!!!!!! zresztą ja nie mam lepszej, bo moja w ogóle mnie nie uznaje i też z mężęm o "tym"(dziecku) rozmawiać nie będzie - qrde ja to ja, ale jak można tak traktować wnuka/wnuczkę, małą niewinną istotkę???????????????? moja mama powiedziała tylko, że nie rozumie tej baby i że jest glupia, bo wiele traci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli z Teściowymi czasami tak jest. Moja niby się cieszy, że będzie babcią, ale jak jest temat Julki, to tylko pyta: "jak Mała" , albo: "musisz zdążyć wiesz przed czym?" Nie umie powiedzieć "jak tam Julka", albo że "musisz zdążyć przed porodem" Tylko tak na około, wkurza mnie to, ale jakoś zniosę.
Oli pamiętaj, że Ty żyjesz dla Tej Małej istotki, która na pewno będzie do Ciebie bardzo lgnęła, bo Cię KOCHA. To masz jak w Banku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny kochane-dziękuję Wam za Wasze słowa!! 😘 😘 Sorki za te wyżalanie się na forum dzisiaj 🤨 Ogólnie wiem że musze i będę twarda 😜 i będę musiała się opanować by nie udusić swojego synka jak go wreszcie zobaczę-dla mnie to cud bo przez kilka ostatnich lat nie wierzyłam że kiedyś doczekam się jeszcze jednej istotki a już spełnieniem marzeń był chlopiec dla mnie. Najwazniejsze żeby był zdrowy-to sobie powtarzam przez cały czas-bo przeciez byłoby na mnie, że dopiero "sobie sprawiłam" kłopot...ehhh. Tak wogóle to nasze 2 dziecko było tematem od lat i wiedzieliśmy oboje czego chcemy i co "robimy"-wiecie że ja nawet pamiętam "TĄ NOC" 😜 bo po usunięciu torbiela jajnika chodziłam do kontroli co 2 - 3 tygodnie i przy ostatniej wizycie pani gin. powiedziała że w najbliższej dobie "czas-start" 😁 męza komentarz wtedy był:" no ciekawe-sprawdzimy 🙂" "Zrobiliśmy" więc Kamilka w noc z 2-3 grudnia a ja już na imprezce mikołajkowej 6 grudnia nie dałam się namówić na drinka bo "czułam" choć nie dowierzałam aż do zrobienia badania krwi 14 grudnia 🙂 w które wpatrywalam się z niedowierzaniem 🤪 OK sorki za monolog ale piszecie że nudy 😁 to zapełniłam troszkę nasze forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 brzuch to mnie boli co 20 minut napinając się "ciagnąc" aż do krocza...ciekawe czy dotrzymam do teminu bo czasem się już taki skurcz zdarza że ciężko oddychać przez kilkanascie sekund.
Dzisiaj po 19.00 mam wizytę i ciekawa jestem jak tam rozwarcie " na jeden palec" sprzed 2 tygodni czy się zmieniło cos? 😆 Napiszę wieczorkiem ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😉 ja tak na szybkościach melduję się,że od wczoraj w domku 😉 czasu nie mam na nic ani siły 🥴
życzę Wam takiego porodu jak ja miałam- zero przeczuć i bólu,wstałam z łóżka rano,kilka litrów ze mnie wyleciało i pojechaliśmy,bóle dostałam dopiero w szpitalu nieregularne co około 1,5 minuty przez jakiś czas i znowu rzadziej,a potem już regularne co minutę.tak sobie leżałam,potem poszłam do wc i dostałam partych,około 20-30min. ból był,ale po kilku partych wezwano lekarzy od noworodków itd,kilka następnych partych i po wszystkim 🙂 Łukasz był od samego początku tylko na parte wyszedł,pępowinę przeciął i ogólnie się spisał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI ZA MIŁE SŁOWA 😘 😘 😘
a ja w domku u męża,bo położna odmówiła tego,by jeździć do mamy od nas do innej wsi 🥴 no w sumie nie ma obowiązku jeździć za mną a ze szpitala dali kartkę na patronaż tam gdzie jestem zameldowana czyli u męża...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie 🙂 to już jest tatusiowa córeczka 😁
tylko jakoś ja się dziwnie czuję,w sumie obeszło się BEZ NACIĘCIA krocza,ale i tak do teraz dużo krwi tracę a wcześniej miałam lekką anemię i strasznie słaba jestem 🥴
Łukasz dużo pomaga,mała byla dzisiaj z nami w urzędzie stanu cywilnego się zarejestrować 🙂
nie mam apetytu i boję się brzuszka dotykać bo została mi z niego flaka,która powinna zniknąć ale jednak jakoś mnie przeraża ☺️ ważę sobie teraz 54 kg czyli narazie 10 w dół 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-08/90e3bd8b/sdc11751.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-08/90e3bd8b.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-08/20263596/sdc11744.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-08/20263596.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-08/379efbdd/sdc11758.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-08/379efbdd.jpg[/IMG][/URL]
z tatusiem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie sypiam w ciągu dnia jakoś nie mam ochoty 🙂
A ból z boku minął za to pojawiają się jakieś skurcze w odbytnicy nie wiem co to ale przechodzi 🙂
Dziękuję Kornelci za informacje telefoniczne 🙂
Kurczę jak ja się cieszę że jesteście i zawsze pomożecie 🙂
Jeśli chodzi i moją wagę to przytyłam 15 kg więc chyba nie jest ze mną najgorzej 🙂
Pozdrawiam Was serdecznie 🙂 Miłego wieczorka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...