Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co dla maluszka papmersy , custeczki nawilzaljace, sol fizjologiczna , patyczki do uszkow 😜 dla niemowlat, platki dla niemowlat, kompresy jalowe gaziki jałowe nasaczone alkoholem izopropylenowym, zasypke (ja mam alantan plus) i z tego tez mam masc na odpazenia, oliwke mydelko i kremik z bambino( ten kremik ma tez faktor 4 podobno to wystarczy dla maluszka bo na slonce go nie wystawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musze się Wam pożalić kobiety..że mojemu coś padło na głowe..miesiąc czasu go nie było..i wrócił z nałogiem..zaczął palić papierochy spowrotem..przed narodzinami 😮 😮 😮
i czai się przede mną bez przerwy a i tak przecież czuję..Te chłopy za grosz rozumu w głowie... 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale bez paniki, to pewnie skurcze przepowiadające 😉

Zjadłam własnie arbuzika, taki se 🤔 Ostatnio mi Malutka narobiła smaka na gotowaną kukurydzę, ale nigdzie jeszcze nie widziałam w sklepie, a na szaber na pole też nie ma co iść, bo wszedzie tylko pastewna do kitu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ciotki!!!
widze ze jeszcze 2w1 ale spoko juz tylko kilka dni 🤪
ja niby z przepowiadajacymi pojechalam do szpitala na ktg 0 skurczy a 10 min pozniej maly byl znami 🤨 😲

a wy jak sie czujecie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello,
ja na chwilkę tylko. melduję, ze jednak nie rodzę i jestem w domku. ustalili mi termin cesarki na wtorek, 10 sierpnia. z jednej strony super, że mogę być w domu, zamiast lezec w szpitalu, ale z drugiej strony, wiedząc że mam mało wód będę się stresować do wtorku czy z małym wszystko ok. w szpitalu przynajmniej byłabym pod stałą opieką ech. chyba zwariuję przez te kilka dni :/
w ogóle to dziwnie mnie potraktowali- w 5 min sprawdzili tętno dziecko, ze ok, lekarz pozgniatał mi brzuch, zapytał dlaczego tak dużo przytyłam i tyle, żadnego usg, nic... a, o lekarzu który mnie przyjmował nie wspomnę, bo szkoda słów... taki nieprzyjemny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IKA teraz do wtorku się mocno oszczędzaj i jakoś przetrwasz. Całe szczęście nie cierpisz jak Kasia. A przynajmniej możesz się troszkę nastawić na ten wtorek, My nie wiemy co Nas czeka.

A mnie tak dziś brzuszek pobolewa, raz jajniki a raz u góry. Kurczę, jakie to czekanie jest dziwaczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...