Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

hej 🙂
moja ulewa od samego początku,ale powiedzieli mi jeszcze w szpitalu,że przynajmniej wiem,że się najada... może to właśnie temu,że dzieci z piersi wyciągają za dużo i potem się im to nie mieści w brzuszku? u mnie często jest też tak,że zje, odbije jej się nawet kilka razy a i tak uleje,czasem mało,czasem dużo, wczoraj poleciało jej troszkę gęstsze mleko buzią i nosem, a mała tak się tego wystraszyła,że zrobiła się sina...na szczęście miałam przy sobie sól fizjologiczną i gruszkę do nosa,więc psiknęłam i zaraz wszystko zaczęło wylatywać z noska,resztę wyciągnęłam gruszką i zaraz był uśmiech na buzi 🙂 🙂 🙂 kilka razy zdarzyło się tak,że mi wylała nosem pokarm,ale nie tak jak wczoraj 🥴
co do diety,to ja jem wszystko oprócz mocno wzdymających i nie mam problemów z Klaudią, wczoraj tylko,ale to pewnie temu,że postanowiłam wypróbować jak zareaguje na kawę ☺️ no i niestety negatywnie... od godz 13 do 21 nie spała (czasem tylko na dosłownie 15 minut) a płakała tak bardzo,że była cała mokra i napewno miała gorączkę,ale ma taki swój system zasypiania koło 21,więc o tej godzinie wczoraj zaczęła się uspokajać i zasnęła,a dzisiaj od rana uśmiech i normalne spanie (póki co 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej, my od wczoraj też mamy problem z Łucją, co godzinkę się budzi i pręży, trochę zje, zasypia, potem znów się budzi i tak w kółko, nie wiem czy to gazy jej przeszkadzają, czy co....
no i też jej się ulewa, ale na szczęście jeszcze nosem nie poszło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrócilam na forum 🙂 zobaczymy jak teraz się wszystko ułoży... jestem od wczoraj,postawiłam swoje twarde warunki,podobno rozmawiał z mamą i przemyślał też swoje zachowanie i ma teraz się starać... a ma o co,bo jeśli te warunki zostaną złamane,to przykro mi bardzo,ale został uświadomiony o konsekwencjach złamania tych warunków,czyli rozstanie bezpowrotne i alimenty na dziecko 😞 to będzie teraz jak na szpilkach wszystko a może z czasem jak przywyknie do tych warunków to się ułoży 🙂 a warunki jakie? nie będę wymieniać,tylko ogólnie,że jego mama ma swojego męża,a jej syn jest żonaty i to ja o niego dbam i niech ona żyje swoim a my swoim...wszystko oddzielne mimo,że jeszcze kuchni nie mam... itd. a o męża zachowanie? szacunek,szczerość (bo ostatnio mnie ciągle okłamywał) i to że ma nie krzyczeć po mnie i ŻONA JEST JEGO NUMEREM JEDEN!!! 🙂
pełno tego,ale cóż,nie dało się spokojnie to trzeba było inaczej...
a ja głupia sobie uświadomiłam,że kocham go jak głupia 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy witamy i o zdrowie mam i dzieciatek pytamy 😎
widze ze Frania dopadło kochanie to od Maksika na to na pocieszenie [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/35b835fd.jpg[/IMG][/URL]

u nas tez male ulewania sa 🥴 maly tez ma problem z kupka 2 dni nie robil a dzis taka malutka 😠 ale za to baczki sa wiec lelutki pracuja 😜 uf na szczescie 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo Klaudia też mam wrażenie,że tylko rączki i rączki... no teraz to można ponosić,ale jak będzie większa? słodki cieżar 😁
no i chyba też jest przeziębiona, charczy jak śpi,delikatny katarek,czasem troszkę kaszle i kicha 🥴 zastanawiam się nad wizytą u lekarza,ale nie chcę panikować,w koncu każdemu się zdarzy przeziębić i nie zawsze idzie się do lekarza,tylko,że z malutkim dzidziem to inaczej i nie wiem...
a mam pytanko- Czy maluchy mogą mieć jakieś myszki albo inne znamiona? Łukasz ma od zawsze na ramieniu taką dużą czerwoną plamę a mała ma identyczną z tyłu główki,pierwsze myślałam,że to zniknie bo jest od noszenia na rączkach albo czegoś ale ma to już długo i ciągle takie samo i nie wiem czy nie odziedziczyła tego po tacie tylko czy nie za wcześnie na takie znamionka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anycool a jaką kupkę zrobił? rzadką czy już troszeczkę twardszą? bo moja na samym cycu jak jedzie to taką żółtą robi tylko i raz wodnista a raz troszkę gęstsza...podobno normalne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka życzę Ci wiele cierpliwości i wytrwałości w trwaniu przy swoim zdaniu 🙂 wiem jak to jest kochać na zabój bo sama wiele zniosłam ale warto walczyć o miłość bo potem będzie się tylko szczęśliwym 🙂 wiem coś o tym 🙂
A kupki Jerzyk karmiony cycem robi takie same raz rzadziutka raz trochę normalna 🙂
POWODZENIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja dzisiaj w nocy zrobiła jedną dosłownie zieloną... zwalam winę na siebie i wczorajszą kawę 😞
ale to musiało być to,bo teraz już normalnie i znowu spokojna jest,więc nic jej poważniejszego nie ma,nic teraz nie boli itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Malutka, gratuluję, że postawiłaś na swoim i życzę by się to nie zmieniło 🙂
my też nadal czekamy na kupkę małej, widać, że coś ją tam wciąż ciśnie biedaczkę.
Może uda nam się też dziś wyjść na pierwszy spacer, zobaczymy...

Uściski dla biednego Frania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułka dokładnie...
u mnie jak tylko wezmę małą na ręce to z każdej strony słyszę tylko- noś noś to potem będziesz cały czas na rękach musiała bawić... a ja na to odpowiadam tyle- tak tak,najlepsza metoda na uśpienie albo uspokojenie dziecka to jak płacze zostawić na łóżku niech sobie beczy aż dostanie gorączki i zaśnie... no i wtedy jest koniec tematu...
ja wiem,że to też źle ciągle na rękach,ale jak zacznie na nich zasypiać albo jak płacze to po prostu nie mam sumienia jej zostawić samej na łóżku...kilka razy próbowałam i nie mogę tak bo mi jej żal jak tak jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...