Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez wcinam - nie wspomne o schabowych , czekoladzie i od czasy do czasu nawet pepsi sobie lykne 😎 jak juz pisalam kiedys nie jem kwasnego i ostrego unikam fasoli groszku i grzybow tego co wzdymuje ☺️ 😮 wiem ze to co sie jadło w ciazy mozna i po urodzeniu nawet przy karmieniu piersia a i dzieki temu ze zaczelam jesc wiecej i roznorodnie pokarm jest lepszy - tlusciejszy -(kiedys ktoras pisala ze ma za tluste mleko - niech sie cieszy im tlusciejsze tym lepsze )i maly sie najada i dluzej sypia 😎 tfu tfu tfu jak na razie tfu tfu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anycool jadasz schabowe??????? i czekoladę??????? 😁 chyba niedługo też spróbuję 🙂 ja staram się jeść różnorodnie, ale powoli wprowadzam nowe jedzonko
Oka moja Ala urodziła się o 11.10
jejku jak zimno, mokro, brzydka pogoda 😠 a ja miałam taką ochotę na pierwszy spacer, grrrrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi ja też schabowe i słodycze,wiadomo-nie codziennie ale mi się zdarza 🙂 jak maluszek jest kilka dni na świecie to wiadomo- trzeba uważać bo ono dopiero się czyści i ma wszystko delikatne,ale stopniowo można wprowadzać wszystko i obserwować dzidziusia i jak nic nie jest złego to jest ok 🙂 przecież w ciąży jadło się wszystko,więc dziecko miało już ze wszystkim styczność tylko inaczej to jedzonko troszkę dostawało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie-ostatnio w nocy ugryzł mnie komar i rano mała miała kilka czerwonych punkcików,więc myślałam,że ją też,ale z tego zrobiły się jej bąbelki o czerwonym kolorze jakby wypełnione wodą w środku...to raczej nie uczulenie bo ma dwa takie na rączce,jedno na oku i dwa na policzku i to dość duże...wiecie może co to???
planuję w poniedzialek iść na kontrolę z nią więc zapytam,mała zachowuje się normalnie więc nie panikuję,ale jednak martwi mnie czy to nie jakiś problem z tym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i za szybko się pochwaliłam - moja od wczoraj ma chyba atak kolki, całą noc drze się wniebogłosy i kupki zrobić nie może 😞,
Mufka ty podajesz jakies kropelki? bo chyba jednak coś kupię dla małej, bo nie mogę patrzeć jak się męczy, choć położna mówiła, ze to jeszcze za wcześnie na tego typu leki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Ciotunie !!!
My wróciliśmy dziś z wyjazdu do lasu 🙂
Jerzyk był jak anioł od wczorajszego południa spał tak pięknie i w nocy wstał tylko trzy razy 🙂 Widocznie świeże powietrze mu służy 🙂
A jeśli chodzi o jedzonko to ja Wam powiem że mały miał kolki po rosole też byłam zdziwiona ale położna powiedziała że to tłusta zupka i nie należy z nią przesadzać tak więc może to jest problemem???
Widzę że dziewczyny mające już dzidzie od miesiąca jedzą prawie wszystko ja narazie się waham i uważam co jem bo wiem jak to jest gdy maleństwo męczy kolka 😞
Pozdrawiam Was serdecznie i hartujcie swoje maleństwa bo cieplej już nie będzie a nie mogą ciągle siedzieć w domach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny , jak czytam że położna twiedzi ze dokarmianie butelką wzmaga kolki to mnie TRAFIA SZLAK!!!!!...................Max je tylko z butelki i dzieki Bogu kolek brak tfu tfu tfu

Jeśli chodzi o Espumisan to ja podaję go zapobiegawczo od URODZENIA faktem jest ,że pierwsze kropleki kupiłam w Niemczech , są to te same kropelki które śa w naszych polskich aptekach , niestety u nas piszą w ulotce ze można jes stosować od 1 miesiąca w Niemczech dopuszczonę są od urodzenia i dawka jest inna bo Niemieccy lekarze polecają 25 kropli raz dziennie najlepiej z wieczornym karmieniem i tak je stosowaliśmy , i Max wogóle nie kolkuje teraz kupiłam Espumisan w Polsce i podje mu 2 razy dziennie po 20 kropelek i Maxiu ma się świetnie nie cierpi , kupki są regularne , bączki też , nie ulewa , nie wymiotuje I OBY TAK ZOSTAŁO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DECYZJE POZOSTAWIAM WAM DZIEWCZYNY BO TO WASZE DZIECI , JA JEDNAK NIE MOGĘ PATRZEC NA CIERPIĄCEGO MALUSZKA PO TO SĄ KROPLE ZEBY MU ULŻYĆ JEDNAK KAŻDA Z WAS MA SWOJE WŁASNE POGLĄDY I JA NIE NAMAWIAM ...................


[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-09/cd8d2dad/obraz 036.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-09/cd8d2dad.jpg[/IMG][/URL]

a TO JA MAX 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka

My też stosujemy u Frania kropelki w zasadzie od 1 tygodnia, teraz niestety już tak nie działają ale ulgę choć troszke przynoszą.

My właśnie wróciliśmy z kina - byliśmy na Incepcji - REWELACJA!!!! polecam gorąco!

Dziewuszki kupiłam przez przypadek dwa staniki do karmienia 90C zamiast 80C okazuje sie ze nie mogę ich zwrócić - moze któraś chciałaby - ja nie mam co z nimi zrobić a szkoda żeby leżały - jeżeli któraś chetna niech poda adres 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia ciesz się i nie szukaj na siłę objawów 😉
kupiłam Esputicon i zobaczymy czy coś pomoże, mała dzisiaj cały dzień spokojna - odsypia nocny płacz 😞
pochawlę się, że dzisiaj byliśmy na pierszy spacerku 🙂 wstrzeliliśmy sie w przerwę miedzy deszczykiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mam pytanko: czy Wasi partnerzy , mężowie mają MEGA zapotrzebowanie na zbliżenia? I czy Wy macie też taką ochotę? Bo ja nie mam ani ochoty, ani nawet takich myśli, a mój mąż wciąż mi o tym gada. Musi wytrzymać, jestem po CC i dopiero dziś rano zauważyłam, że szwy mi się zaczęły rozpuszczać, w końcu... Poprawia mi się już samopoczucie, dziś nawet włosy sobie wyprostowałam, bo od porodu ciągle kitka i po sprawie 🤪 Najgorsze jest to, że przez ranę nie mogę założyć swoich spodni i nadal chodzę w dresach. Troszkę czasu minie, aż rana nie będzie mnie boleć i jeansy na tyłek wciągnę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej cioteczki - dawno do was nie zagladalismy jakos czasu nam na wszystko brakuje ...wpadam powiedziec ze jestem zdrowy rosne jak na drozdzach mama musi mnie dokarmiac z flaszki , coraz wiecej cwaniakuje 😎 a jutro ide na badania bioderek i pewnie w srode mama zabierze mnie na szczepienie 😠
a to nowa fotka z mamusia taka ciut artystyczna
pozdrawiam Maks
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-09/c7ddfc78/artystycznie,,,.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-09/c7ddfc78.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

My po badaniu bioderek - wszystko oki, trafilismy do bardzo fajnej pani doktor która powiedziała że dziecko patrząc na jakiś punkt odwraca w jego stronę głowę a za głową reszta ciała wiec trzeba przekręcać główkę aby obie strony ciałka sie równo naciągały, powiedziała żeby nie było w obrębie łóżeczka przedmiotu na stałe, który przyciąga wzrok bo patrząc w jedna stronę tylko jedną stronę ciałka sobie rozwija - mam nadzieje że mniej więcej wiecie o co cho 😉 mówiła też żeby wkładać maleństwo do pieluszki tetrowej i łapać za 4 rogi i bujać w tej pieluszce - taki hamaczek jakby - podobno pomaga ładnie kręgosłup i inne kosteczki wykształcić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...