Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja na razie próbuję wszystkiego po trochu, dzisiaj jadłam np pierogi z serem, robiłam rybę duszoną albo schab duszony, jadłam zupkę ziemniaczaną i barszcz, na śniadanko kanapka z wędliną i pomidorkiem, albotwarożek lub dżem morelowy, a ze słodyczy to podjadam biszkopty 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja nie jem na razie surowych rzeczy, no oprócz pomidora na kanapce 🙂 no i tak jak Anycool też nie jem kwaśnych rzeczy, wzdymających i ostrych. Raz dziennie zdarzy mi się zjeść ciastko, ale z reguły jakieś takie z jabłkiem - bo przy wciąż przychodzących gościach wciąż mamy jakieś słodkości na stole ☺️
no i jem też dużo zupy zawsze, więcej niż drugiego dania, bo to ponoć dobre na laktacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ja i moj maly grubasek jak spi i jesc nie wola to zjadla bym go w calości
a seksik -i- mamy za soba na poczatku bylo nie przyjemnie ale kazdy nastepny ☺️ 🤪

[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-09/e0b7134b.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek ciocie 🙂 🙂



Bułeczka cieszę się ,że Franio cierpi co raz mniej , z resztą serce mi sie kraję jak czytam o kolkowych dolegliwościach wszystkich maluszków , tyle cierpienia w maleńkim ciałku , człowiek wziął by na siebie to cierpienie gdyby mógł ......... 😞 😞

U nas jak na razie sielanka trwa , szkoda tylko ,żę Michał wyjechał do szkoły , tatuś w trasie i jestesmy sami , ale za to możemy się całować do woli nikt nas nie odpędza bo " teraz ja " 🙂 🙂:
Maxiu jest jak 50 kg cukru 🙂 🙂 🙂:

czytam o waszych kłopotach z jedzeniem , niestety ze względu na butelkę nie mam żadnych raz dobrej cioci 😞 😞

Pozdrawiamy i ściskamy wszystkie ciocie bez wyjątku ..............a wszystkim maluszkom posyłam całuski już bez katarku 🙂 🙂

SABCIA........................GRATULUJEMY !!!!!!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczęta i Wasze maleństwa 🙂
Nie rozchorowałam się widocznie ten tran co go piję codziennie jest idealny i pomaga ze wszystkimi przeciwnościami 🙂
Szkoda że nie pomaga na złość bo mnie wczoraj mąż wkurzył Jerzyk płacze brzuszek go boli Matka już nie wie co robić a On na necie sobie siedzi i na gg z kimś gada. Szlag mnie trafił i się nie odzywam do Niego, a On śniadanko żonie zrobił 🙂
My z maleństwem dziś znowu na spacerku godzinnym, Jerzyk zasypia zaraz po wyjściu z domu i tak przez cały spacer podobno ma to po Mamusi 🙂
Miłego popołudnia Słoneczka Nasze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witanko,

My dziś byliśmy u kontroli u ginekologa...wszystko oki 🙂 Pan doktor nie chciał mi przepisać tabletek bo mówi, że nie są najlepsze i są inne metody ☺️seksiku jeszcze nie było bo się boje 🙃
Ja mam już dość mojej diety ale widocznie pomaga bo Jaś coraz gładszą buzie..już buziole przesyłamy dla Was mogę sie doczekać az coś wprowadzę nowego 🙂 🙂 🙂
Janek po wczorajszym kiepskim dniu przespał noc całkiem przyzwoicie i dzisiejszy dzień o niebo lepszy..ale nad ranem coś go znowu męczyło i popłakiwał przez sen 🥴pomomo podawania mu Sab Simplxu 🤢
SABCIA i RUSAŁKA-święta racja z tymi facetami 🥴
Anycool, Bułka- słodkie fotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki nie martwcie się tymi facetami - zdaje się że w tym okropnym połogu to ciężko o porozumienie - ale to mija i robi się naprawdę miło 😉

Franio mój ukochany śpi sobie - nockę przespał i już drugi dzień sobie grzecznie chrapie 😉 najgorsze że nie możemy wyjść na spacerek przez to gardziołko ale może jutro. Kolk chyba ustępują bo ograniczyły się do jednego ataku na dobę - zobaczymy oby!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nie ma 😁
mój też nie patrząc jako facet jest super super i jeszcze raz super...ale czasem sam nie wie czego chce i co jest ważne i przez to tyle problemów 😮
ale gdybym była tylko jego koleżanką to jejku ile ja bym się go nachwaliła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wcisnęłam moją Klaudię do tatusia pod ciepłą kołderkę i już słyszę jęki niezadowolenia 😁 w sumie to powinna już od jakiejś godziny nie spać,ale jak przysypia to niech śpi do 19,bo wtedy kąpanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia też na brzuszku się uspokaja,chyba,że naprawdę coś złego się dzieje to płacze dalej,ale przeważnie się uspokaja na leżąco na brzuszku lub na brzuszku u mnie lub Łukasza. no i nauczyła sie też tak zasypiać więc fajnie,bo czasem jak bardzo płacze to jest to metoda na to by szybko się wyciszyła i zasnęła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj wieczorem właśnie go bolał brzuszek 😞 pruty szły ale kupka dopiero po północy poszła 😞 a rano następne dwie i też takie z zielonym 🙂
I się tylko napinał na pruty nic innego.
Ale dopiero po kupkach się uspokoił i zasypiał bez problemu. Nie wiem dlaczego tak było

A tak przy okazji MALUTKA mój mąż też Łukasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...