Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczyny czy któraś z Was dostała już pierwszą miesiączkę po porodzie? Ja właśnie dostałam i troche się martwię bo mam lekkie skrzepy a do lekarza dopiero bedę mogła za tydzień 😞 😞 boli też brzuch ale pewnie to normalne tylko te skrzepy 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia 38 i Palibułka jest mi bardzo przykro, skoro uważacie, że kobiety które rodzą przez CC nie cierpią i mają wszystko ok. Cewnik mi bardzo przeszkadzał, jak go zakładają i ściągają to bardzo głupie uczucie. Przez pierwsza dobę to nawet do kibla nie mogłam wstać.Ciężko przekręcić się z boku na bok, karmić też ciężko, bo dziecko fikając kopie po ranie. Teraz może czuję się dobrze, choć niestety z raną nie najlepiej. Dziś byłam u lekarza, choć groził mi szpital, oczywiście musiałabym z dzidzią tam się udać, bo była opcja by mnie ponownie otwierać, bo mam bardzo czerwoną a nawet fioletową ranę, a tak być nie powinno. Całe szczęście na razie dostałam inne wytyczne i oby pomogło, bo nie chciałabym wracać do szpitala i podobno jest to bolesny zabieg i kolejne doby w szpitalu, a z dzidzią, bo karmię piersią :-( Każda z Nas chciałaby uniknąć takiego rozwiązania.
Domyślam się, że każda kobieta będzie uważać, że ONA najbardziej cierpiała podczas swojego porodu, ale nie powinna pisać, że CC jest pikusiem do naturalnego. Cholera tak się wściekłam, aż łzy w oczach mi stanęły. Ja chciałam bardzo rodzić naturalnie, ale niestety wyszło inaczej. Dziś lekarz mi powiedział, że mamy się cieszyć, że obie jesteśmy na tym świecie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sabcia ja nie uważam,że strasznie cierpiałam 🙂 było w pewnych momentach ciężko,ale wiem,że są kobiety które mają o wiele gorzej i mój poród w porównaniu z niektórymi to nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITANKO

TO JA CHYBA BIJE REKORDY PORODOWE 🙂 OD 5 RANO DO 17:20 🤪 KURWA!!!
CÓŻ WY PIPKI WIEDZIE O RODZENIU DZIECI 😁 😁 😁 HAHAHA

[URL=http://img706.imageshack.us/i/20100907004.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/6373/20100907004.jpg[/IMG][/URL]

Co tam słychać ciekawego??

SABCIA CIEŻKO MI UWIERZYĆ ŻE CHCIAŁABYŚ JUŻ DRUGIE 😁 JESTEŚ TUTAJ CHYBA JEDYNA! PISZESZ O PORODZIE...O DZIECKU TAK JAKBY WSZYSTKO BYŁO TAKIE LAJTOWE... NIGDY CI NIE UWIERZE!!!! BEZ URAZY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK WIDAC NIE JA JEDNA TAJ UWAZAM ...................A ZE ZAWSZE PISZE CO MAM NA MYSLI WIEC PRZEGRYS TEMAT NA SPOKOJNIE BO JESLI DWIE OSOBY MÓWIA ZE JESTES BRUDNA TO WARTO SPOJZEC DO LUSTRA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😞apropo szczęścia przy porodzie...tetno mojego synka spadło najpierw do 70 ciu a póxniej "skakało" ponad 170.....nie zdecydowano o cesarce ( na szczęście" tylko o przebiciu pęcherza płodowego i tym samym przyspieszeniu porodu...(podobno był za duży "tłok" tej nocy...Kamil dostał 10 Agpar ...na szczęscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia chciałam Ci powiedzieć ze do łez ty mnie doprowadziłaś jak byłaś jeszcze w ciazy a ja juz urodziłam i zagubiona szukałam wsparcia a ty z twoim idealizmem zjebałaś mnie jak bura suke ze nie czuje wielkiej euforii a wrecz przeciwnie - przykro mi ale przez twoje wypowiedzi ala matka polka odechciało mi sie wchodzic na forum......trochye pokory..zycie nie zawsze uklada sie tak jak chcemy co wiesz po swojej CC. nie chce siwe kłocic ale siedziało to we mnie i czuje ulge ze to napisałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiojojka .................moja ciocia-babcia polecia mi przekazać ze dobrym sposobem na to żeby mały nie wisiał przy cycku jest ODDANIE GO TATUSIOWI PO KARMIENIU NA JAKIEŚ 30 MINUT tak żeby nie miał mozliwości szukania 🙂 🙂 i niestety SMOCZEK 😞ALE TWIERDZI ZE TO POWINNO POMÓC trzeba tylko wytrwałości i systematyczności , mówiła mi ze jak go nakarmisz to niech go tatus ponosi zeby mu sie odbiło i jak juz mu sie beknie to nie rozbudzać go tylko podac smoczek i ululać tak żeby spokojnie usnął troche to wymaga pracy ale możesz spróbowąc , może akurat się sprawdzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już nie raz była dyskusja że to forum i można wypisywać to co Nam siedzi na sercu, ale widzę, że to chyba nie miejsce dla mnie. więc sorki dziewczyny, ale nie będę już więcej Wam tu przeszkadzać swoimi postami. Jedne piszą, że mają taki czy inny problem, druga chce się pochwalić szczęściem, ale Wy chyba tego nie rozumiecie...
Na drugie dziecko i tak jestem zdecydowana, ale wczoraj mi lekarz powiedział, że po CC musi być dłuższy czas, aby mieć drugie, więc siłą rzeczy muszę odczekać jakiś czas.
Jeżeli jest tu na forum jakaś dziewczyna która nie miała mi nic za złe to POZDRAWIAM SERDECZNIE i ŻYCZĘ POWODZENIA 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...