Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wysylam pismo o opis wyroku, ale adwokat powiedzial ze moge go nieotrzymac ponieweaz nie ejstem strona obronna, zobaczymy co bedzie.
umowilam sie do adwokata, podjal sie tej sprawy, ale troche mnie to wyniesiee, niestety z upragnionego mieszkania musze zrezygnowac 😞
Ogolnie dajemy sobie rade 🙂 musimy 🙂 glowa do gory, nie mam co sie smucic bo nic nie zalatwie wiec staram sie usmiechac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczyny... nie zagladam bo nie mam czasu. mame ma w szpitalu od 2 tygodni codziennie musze jezdziec ( miala usowana macice i dostala zakarzenia ) ehhh jak nie do mamy to do pracy. juz padam na twarz. hubik daje czadu.... wszystko wymusza placzem i krzykiem histeryk jeden... a bija sie z oskarem tak ze az krew leci... ostatnio hubi zrobil mu barum barum tryk czolem a oski dostal w nos i krew poleciala. ze zdrowiem u nas roznie teraz hubi ma katarek ale na szczescie nie dostal jeszcze antybiotyku. coraz wiecej mowi. 🙂 MUFKA BRAWO DLA ŁUCJI NARESZCIE SIE DOCZEKALAS CUDNIE CHODZI.
ANIOLKU NIE MASZ ZA CIEKAWIE ALE NAPEWNO DACIE RADE MUSICIE SIE TYLKO RAZEM TRZYMAC I WSPIERAC!!! A BEDZIE WSZYSTKO OK. HUBIKOWI W ZESZLYM TYGODNIU MUSIELI NACINAC SIUSIAKA.... BOZIU JAKI PLACZ BYL..... Z DNIA NA DZIEN SKORKA MU SIE SKLEILA I ROPA NASZLA.... LEKARZ POWIEDZIAL ZE MOZE NIE DOKLADNIE MU OPUKALAM Z MYDLA I COS ZOSTALO A W TAKIM MIEJSCU TO CHWILA I JUZ STAN ZAPALNY... aaaa mialam napisac ze wojtus to superowy majsterkowicz dzielnie pomagal tatusiowi naprawic umywalke hehe.... buziaki dla was kochane i waszych pociech. trzymajcie sie cieplutko w te coraz to chlodniejsze dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do wizytu u tego lekarza to pocieszyl nas.... to jednak na 100 jest astma oskrzelowa ale... taka ktora minie bo to wczesnoniemowleca jest.... a stan malego od razu sie poprawil.... owszem mial zapalenie oskrzeli ale udalo sie bez antybiotyku. okazalo sie tez ze mial zle leki. teraz dostaje pulmicort 0.25 ( 1ml rano i 1ml wieczorem) ventolin tylko jak jest chory. i doustny steryd tez w sytuacji awaryjnej po pol tabletki. aaaa i takie tabletki singular sie zwa na zlagodzenie objawow astmy wieczorem po rozgryzieniu jest rozpuszczalna guma. a my dawalismy mu 2 razy dziennie po 2ml pulmicortu i 3 razy dziennie po 2ml ventoliny ehhhh jednak trzeba trafic na lekarza porzadnego. po 2 dniach od zap oskrzeli juz nie bylo sladu. lekarz powiedzial ze nie potrzebnie rozszerzalismy mu oskrzela a one byly bardziej podatne na infekcje. moija wypoiedz moze nie ma ani ładu ani skladu ale pisze na szybcika z hubim na kolanach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu dużo zdrowia dla Hubiego, tez stosowałyśmy pulmicort w inhalacjach i bardzo szybko nam pomógł
cały czas jestem pod wrażeniem mojej Ali jak bawi się z dziećmi, żałuję, że wczoraj nie nagrałam jak szalała z kolegą, dziwne, ze sąsiedzi z dołu nie przybiegli się poskarżyć 😉 ciekawa jestem czy z każdym dzieckiem by tak biegała, czy akurat przy Jasiu i Grzesiu czuła się pewnie, bo wszyscy chodzą do jednego żłobka i powinni się jako tako znać z widzenia, nie wiem czy w tym wieku dzieci reagują na siebie czy jest im to obojętne czy to znana twarz czy nie 🤔
ale też tak obserwuję Jasia od początku i widzę jaki on jest różny od mojej małej, ma dwa latka i już bardzo dużo mówi, jest grzeczny i spokojny, koleżanka się ubierała to mały stał i "mamo jeszcze czapka", koleżanka chciała już wychodzić a on "mamo zapnij się" 🤪wątpię czy mój diabełek kiedyś by mi tak zwrócił uwagę 😉 zresztą jestem w szoku ile on mówi i jak rozumie, moja Ala w porywach posługuje się 4 słowami i to w jej języku, ale drugiego młodszego synka tez mają takiego spokojnego, nie wiem czy to charakterki czy tak ich w domu szkolą 😉 bo moja Ala to przy nich szatan, a niby dziewczynki są grzeczniejsze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi gdzie są fajne sklepy z butami w bb? byłam na sarnim stoku w ccc i deichmanie ale nie znalazłam nic a byłam w niedzielę,więc tylko centra handlowe i galerie wchodziły w grę,a chyba wsiądę w autobus albo pociąg i zrobię sobie wycieczkę na bielsko do sfery i na miasto 🙂 tylko ok,wysiądę z autobusu i co dalej... orientujesz się?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
anochi gdzie są fajne sklepy z butami w bb? byłam na sarnim stoku w ccc i deichmanie ale nie znalazłam nic a byłam w niedzielę,więc tylko centra handlowe i galerie wchodziły w grę,a chyba wsiądę w autobus albo pociąg i zrobię sobie wycieczkę na bielsko do sfery i na miasto 🙂 tylko ok,wysiądę z autobusu i co dalej... orientujesz się?

a szukasz dla siebie czy dla Klaudii? hmmmm sklepy z butami, np. koło dworca PKP idąc w stronę miasta sa tkaie białe, plastikowe sklepiczki i tam jest jeden lub dwa sklepy gdzie jest dużo butów, na pewno w Klimczoku koło sfery na pierwszym piętrze, na 11 listopada jest trochę sklepu, widziałam dwa nowe - ale tam jeszcze nie byłam - jak pójdziesz od sfery w stronę Reksia to potem 11 listopada w górę(w prawo) i po lewej stronie będą sklepy, jeden jest na rogu 11 listopada i Cechowej, na Cechowej ale bliżej sfery też jest sklep z butami, zresztą w samej sferze tez jest parę fajnych sklepów, np. w tej nowej na piętrze jest Humanic i tam można znaleźć coś fajnego, to w zasięgu nożnym jakbyś przyjechała komunikacją, bo np. w Tesco na warszawskiej tez jest sklep z butami, a jakbyś szukała dla Klaudii np. Bartki to w Gemini jest sklep firmowy
mam nadzieje, ze coś podpowiedziałam, nie wiem jak dobrze znasz centrum Bielska, jak coś niejasne to napisz to dokładniej napiszę 😉 i daj znać kiedy będziesz, może uda się spotkać? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia ma już dawno zimówki a teraz kolej na mnie,niestety tu w Kętach buty zimowe są tak ocieplane,że na wiosnę by było w nich zimno a co dopiero teraz,a muszę zadbać by się ciepło ubierać bo ciąża i przeziębienie w parze nie są fajne 🥴mój mi mówi żebym jechała autem a nie autobusem,w sumie mogę auto zostawić w sferze na ile chce no i stamtąd blisko wszędzie a w razie czego gdzieś dalej też podjadę a autobusem z dużym wózkiem którego nie uniosę sama to już trudniej,a na całe dopołudnia to przydałby się duży bo w spacerówce się Klaudia nie wyśpi 😉 no ale ja bym się wybrała właśnie bez auta 😜bo autem to wszędzie się jeździ 😜 i mnie ciągnie na taki wypad według rozkładów jazdy na dworcu 😁 no i pewno,jak będę to dam znać 🙂 myślę że w tym tygodniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Klaudia ma już dawno zimówki a teraz kolej na mnie,niestety tu w Kętach buty zimowe są tak ocieplane,że na wiosnę by było w nich zimno a co dopiero teraz,a muszę zadbać by się ciepło ubierać bo ciąża i przeziębienie w parze nie są fajne 🥴mój mi mówi żebym jechała autem a nie autobusem,w sumie mogę auto zostawić w sferze na ile chce no i stamtąd blisko wszędzie a w razie czego gdzieś dalej też podjadę a autobusem z dużym wózkiem którego nie uniosę sama to już trudniej,a na całe dopołudnia to przydałby się duży bo w spacerówce się Klaudia nie wyśpi 😉 no ale ja bym się wybrała właśnie bez auta 😜bo autem to wszędzie się jeździ 😜 i mnie ciągnie na taki wypad według rozkładów jazdy na dworcu 😁 no i pewno,jak będę to dam znać 🙂 myślę że w tym tygodniu 🙂

spokojnie mozęsz auto zostawić w nowej sferze i wszystkie sklepy masz w zasięgu 5-10 min piechotką, ale rozumiem Cię, też dawno nie jeździłam pociągiem itp, czekam aż Ala podrośnie i wybierzemy się w podróż 😉 pamiętam jak moi rodzice chodzili z moją siostrą na dworzec, bo dziecko nie wiedziało jak wygląda pociąg i jeździli do pobliskich miast by mała miała frajdę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
kozinka napisał(a):
Klaudia ma już dawno zimówki a teraz kolej na mnie,niestety tu w Kętach buty zimowe są tak ocieplane,że na wiosnę by było w nich zimno a co dopiero teraz,a muszę zadbać by się ciepło ubierać bo ciąża i przeziębienie w parze nie są fajne 🥴mój mi mówi żebym jechała autem a nie autobusem,w sumie mogę auto zostawić w sferze na ile chce no i stamtąd blisko wszędzie a w razie czego gdzieś dalej też podjadę a autobusem z dużym wózkiem którego nie uniosę sama to już trudniej,a na całe dopołudnia to przydałby się duży bo w spacerówce się Klaudia nie wyśpi 😉 no ale ja bym się wybrała właśnie bez auta 😜bo autem to wszędzie się jeździ 😜 i mnie ciągnie na taki wypad według rozkładów jazdy na dworcu 😁 no i pewno,jak będę to dam znać 🙂 myślę że w tym tygodniu 🙂

spokojnie mozęsz auto zostawić w nowej sferze i wszystkie sklepy masz w zasięgu 5-10 min piechotką, ale rozumiem Cię, też dawno nie jeździłam pociągiem itp, czekam aż Ala podrośnie i wybierzemy się w podróż 😉 pamiętam jak moi rodzice chodzili z moją siostrą na dworzec, bo dziecko nie wiedziało jak wygląda pociąg i jeździli do pobliskich miast by mała miała frajdę 😉

no właśnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
kozinka napisał(a):
anochi jesteś???

jestem chwilkę

napiszę Ci wieczorem kiedy będę w bb bo chyba jednak pojadę autem bo czy zakupy,czy cokolwiek to można wrzucić jednak a nie nosić wszystko razem z wózkiem w dodatku,auto zostawię w sferze i pójdę na miasto,tylko nie wiem kiedy będę mieć auto,Łukasz jeszcze 2 razy w tym tyg pojedzie autem do pracy czyli tylko w jeden dzień będę mieć auto 🥴 nie wiem czy nie jutro czasem,ale to Ci napiszę 🙂 no i będzie miał święty spokój z drugiej strony bo nie bardzo chce żebym się tłukła z dzieckiem autobusami tym bardziej,że jestem w ciąży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
anochi napisał(a):
kozinka napisał(a):
anochi jesteś???

jestem chwilkę

napiszę Ci wieczorem kiedy będę w bb bo chyba jednak pojadę autem bo czy zakupy,czy cokolwiek to można wrzucić jednak a nie nosić wszystko razem z wózkiem w dodatku,auto zostawię w sferze i pójdę na miasto,tylko nie wiem kiedy będę mieć auto,Łukasz jeszcze 2 razy w tym tyg pojedzie autem do pracy czyli tylko w jeden dzień będę mieć auto 🥴 nie wiem czy nie jutro czasem,ale to Ci napiszę 🙂 no i będzie miał święty spokój z drugiej strony bo nie bardzo chce żebym się tłukła z dzieckiem autobusami tym bardziej,że jestem w ciąży 😁

ok, daj znać, może uda się spotkać 🙂 tylko Alę mam do 14-15 w żłobku, jakbyś dała radę na spotkanie po 14 to fajnie, jak nie to najwyżej bez mojej małej, a Łukasz ma rację, musisz o siebie dbać, a tu zimno, Klaudia też mała i jeszcze ciąża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co ja myślałam bardziej,żeby dopołudnia jechać ale z drugiej strony rano jest zimniej a fajnie by było,żeby dziewczynki się też spotkały 🙂 myślę,że pojadę koło 12 może,pochodzę po sklepach i potem się spotkamy 🙂 tylko znowu nie wiem,czy nie będzie potrzebował auta po powrocie z pracy bo czasem jeździ dorabiać,dogadamy się wieczorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
wiesz co ja myślałam bardziej,żeby dopołudnia jechać ale z drugiej strony rano jest zimniej a fajnie by było,żeby dziewczynki się też spotkały 🙂 myślę,że pojadę koło 12 może,pochodzę po sklepach i potem się spotkamy 🙂 tylko znowu nie wiem,czy nie będzie potrzebował auta po powrocie z pracy bo czasem jeździ dorabiać,dogadamy się wieczorem 🙂

fajnie jakbyś mogła do mnie wpaść ok 14.30, ja mieszkam w samym centrum, wiesz gdzie jest kościół w Białej? to ten koło McDonalda jak jedzie się w stronę Kęt, zapraszam na cieplutką herbatkę 🙂 daj znać co i jak 🙂 mam nadzieje, że uda się spotkać

Mufka w gazecie !!!!!!!!!!! brawo !!!!! http://bielskobiala.gazeta.pl/bielskobiala/1,88025,10644873,Walcza_o_przewijaki_na_stacjach_benzynowych.html tylko niestety w komentarzach jak zwykle ludzie potrafią tylko narzekać i zrzędzić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znajdę 🙂 a numer,kiedyś dostałam wizytówkę z innym numerem play i nie wiem teraz który masz aktualny ☺️ tyle,że zapomniałam zapłacić rachunek za tel i mam konto zablokowane,w sumie powinni mi to dziś czy jutro odblokować ale póki co nie mogę dzwonić ☺️ ☺️ no więc w razie czego podaj mi numer mieszkania (może być smsem jak wolisz) i wpadnę tylko powiedz o której będziesz w domu z Alą spowrotem 🙂 no chyba,że odblokują mi tel to będę dzwonić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
znajdę 🙂 a numer,kiedyś dostałam wizytówkę z innym numerem play i nie wiem teraz który masz aktualny ☺️ tyle,że zapomniałam zapłacić rachunek za tel i mam konto zablokowane,w sumie powinni mi to dziś czy jutro odblokować ale póki co nie mogę dzwonić ☺️ ☺️ no więc w razie czego podaj mi numer mieszkania (może być smsem jak wolisz) i wpadnę tylko powiedz o której będziesz w domu z Alą spowrotem 🙂 no chyba,że odblokują mi tel to będę dzwonić 😁

i tu sie zaczyna problem, bo akurat ocieplają nam budynek i moja klatka jest zamknięta, a w samym bloku jest taki labirynt, że trudno trafić, zadzwonię do Ciebie po 14 i wtedy ustalimy czy jesteś jeszcze w Bielsku i masz czas na wizytę, ok? ok 14.30 powinnam być w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...