Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj tak chłopcy mają coś z tym wchodzeniem 😉 😉 😉
Jerzyk ostatnio wdrapuje Nam się na kuchenne krzesła i sięga wszystko co na stole, a ostatnio przysunął je sobie do zlewu i wyciągał sztućce 🙂
No ucichło coś nasze forum, ale je rozumiem doskonale jak to jest mieć takie szczęście w domu 🙂 na nic nie ma czasu 🙂 a jak jest to człowiek chce odpocząć albo zrobić coś dla siebie np. kąpiel ....
POZDRAWIAMY MAMUNIE I WASZE SKARBY 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamuski 🙂
Naprawde spokoj tutaj straszny. My sobie spacerujemy codziennie bo sliczna pogoda 🙂
Zwariowany tydzien mamy, do poniedzialku opuszczam mieszkanie 😞 niedawno sie tak wprowadzilam a teraz od nowa wszystko przenosic 😞
po za tym wporzadku, mala caly dzien szaleje, i tez wlazi wszedzie, niedawno podsunela taboret pod okno i chciala wejsc na parapet, dodam ze parapet mielismy bardzo gleboki wiec sobie spokojnie mogla tam siasc 😜
Kurcze takie te dni dlugie, od 17 tak mi sie chce spac, a jak uspie mala ok 21 to pozniej nie moge spac i sie mecze do 24-1.. i od rana od 7-8 na nogi.
Uciekam do Julii bo po lozeczku skacze, a juz jednego szczebelka wylamala bo sie chciala wspiac po lozeczku 😁 nie wytrzymal jeden szczebelak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też padam, byłyśmy dzisiaj u znajomej co ma synka w podobnym wieku i wróciłyśmy obie wykończone, Ala padła momentalnie i ja chyba szybko się położę, rośnie mi mały łobuz, cały czas zaczepiała i biła Antka a biedak nie wiedział o co chodzi i w nogi do mamy 😉
rusałka fajny ten komplet, chociaż ja chyba nie byłabym tak odważna by go ubrać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂 u mnie praca od rana do wieczora po 10 godzin czasami mnie nie ma Kamil później nie schodzi mi z rąk i śpi też większość nocy wtulony ale mu nie żałuję bo przecież mu się należy po całym dniu bez mamy. W dodatku znowu wróciły mi moje babskie problemy, które leczyłam chcąc zajść w ciążę...za wiele "zdrowych" miesięcy nie miałam choć "obiecał" doktorek inaczej 😞 zawsze musi być nowy kłopot jakiś..
Kamilek jest wspaniały; walczy o swoje przy każdej "sprawie", woła "pfe" gestykulując przy tym 🙂 jak zrobi kupe-mógłby przed zrobieniem ale co tam 😁, "dać" to jego ulubione słówko."Mama", "tata", "Baba" .. Grzecznie zostaje z Babcią na cały dzień i robi papa przez okno choć chwilę wcześniej nerwowy jest i marudny ale widocznie wie że musi i juz.. 🥴
Mamy 5 zęboli i 3 w drodze 🥴.. Jak się rozpędzi trudno nadążyć za nim. Uwielbia zupki, pierogi, ziemniaczki, cyca mamy 🙃 w każdej pozycji 😉 i..chrupki kukurydziane 😁 Kochany jest -nasza pociecha wspaniała ! 😜
Całujemy! Pozdrawiamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie. Kasiu my mamu taka fontanne tylko ze zdjecia co wczesnien wyslalas 🙂
fajna zabawa, ale strasznie szybko baterie sie wyczerpuja, nie dosc ze sa to te wielkie baterie az 4, to bardzo szybko sie wykanczaja i awtedy pilki nie chca wyskakiwac trzeba je popychac zeby sie ruszyly, ale zabawa fajna 🙂
Niedawno wstalysmy z mala, trzeba sie ogarnac i idziemy na mieszkanie 🙂 milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow, nieźle tu opustoszało 😞 eh dziewczyny brak mi Was, WRACAJCIE!!!!!!!
robicie w tym roku jakieś Mikołajki? Ala na pewno będzie miała w żłobku spotkanie z Mikołajem, ale zastanawiam się czy w weekend nie zabrać jej do jakiejś galerii, bo każda organizuje spotkania z Mikołajem, niech mała chociaż z daleko sobie go poogląda 😉 na prezent kupiliśmy jej zestaw drewnianych klocków, niech ćwiczy mózgownice i sprawność manualną 😉
Mufka zaglądasz tu czasem? jak Twój egzamin na prawko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
wow, nieźle tu opustoszało 😞 eh dziewczyny brak mi Was, WRACAJCIE!!!!!!!
robicie w tym roku jakieś Mikołajki? Ala na pewno będzie miała w żłobku spotkanie z Mikołajem, ale zastanawiam się czy w weekend nie zabrać jej do jakiejś galerii, bo każda organizuje spotkania z Mikołajem, niech mała chociaż z daleko sobie go poogląda 😉 na prezent kupiliśmy jej zestaw drewnianych klocków, niech ćwiczy mózgownice i sprawność manualną 😉
Mufka zaglądasz tu czasem? jak Twój egzamin na prawko?

ja też się nad tym zastanawiam,nawet wysłałam kupe smsów na radio bielsko ale bez echa,a oni organizują mikołajki z prezentami 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
anochi napisał(a):
wow, nieźle tu opustoszało 😞 eh dziewczyny brak mi Was, WRACAJCIE!!!!!!!
robicie w tym roku jakieś Mikołajki? Ala na pewno będzie miała w żłobku spotkanie z Mikołajem, ale zastanawiam się czy w weekend nie zabrać jej do jakiejś galerii, bo każda organizuje spotkania z Mikołajem, niech mała chociaż z daleko sobie go poogląda 😉 na prezent kupiliśmy jej zestaw drewnianych klocków, niech ćwiczy mózgownice i sprawność manualną 😉
Mufka zaglądasz tu czasem? jak Twój egzamin na prawko?

ja też się nad tym zastanawiam,nawet wysłałam kupe smsów na radio bielsko ale bez echa,a oni organizują mikołajki z prezentami 😠

słyszałam i zastanawiałam się czy dzwonią do wszystkich czy jednak wybierają i niestety wybierają 😞 chyba podejdę z Alą do sfery, chociaż zastanawiałam się nad gemini, bo mają tam być zajęcia muzyczne dla maluchów, ale dla takich jak nasze to tylko chwilka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
anochi a główne imprezy są jutro czy we wtorek? Klaudia we wtorek dostanie paczkę z pracy od tatusia 🙂

jednak i w sferze i na sarnim stoku Mikołaj jest 6 grudnia, ale w gemini e weekend, tu masz rozkład http://bielsko.biala.pl/aktualnosci?id=20811
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
kozinka napisał(a):
anochi a główne imprezy są jutro czy we wtorek? Klaudia we wtorek dostanie paczkę z pracy od tatusia 🙂

jednak i w sferze i na sarnim stoku Mikołaj jest 6 grudnia, ale w gemini e weekend, tu masz rozkład http://bielsko.biala.pl/aktualnosci?id=20811

dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamy
jeden z Wujków za Mikołaja się przebiera i przychodzi do Wojtusia 🙂 to my dorośli, będziemy mieć lepszą frajdę chyba 😉
Wojtuś ostatnio za nic nie chce zasnąć bez mamy, nie pozwoli się odłożyć do łóżeczka, nie mówiąc nawet o tym, że nie pozwoli mi wyjść z pokoju, trochę walczymy.
czy wasze dzieci przewracają oczami??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki! Pamięta nas tu ktoś jeszcze?? Podczytuję was namiętnie w każdej wolnej chwili, ale jak większości na pisanie za mało czasu jest. U nas jakoś leci - praca dom - jednym słowem masakra!
Piszę bo chciałabym się Was poradzić. Mój Franio nic jeszcze nie mówi, tzn. nawija po swojemu, ale ani mama ani tata, i nic innego co można by przypisać jakiejś konkretnej rzeczy. No może oprócz bam, na coś upadającego. Po za tym rozwija się dobrze, biega odkąd skończył roczek, zęby ma wszystkie, apetyt ma niesamowity. Wiem każde dziecko rozwija się w swoim tempie, ale żeby nawet mama nie mówić? 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój synek mówi mama, tata. momo na smoczek, tota na ciocię, bam kiedy coś upadnie i naśladuję kota, psa, kaczkę i am na jedzenie, nie wiem czy to wiele czy nie, ale dużo rozumie co się do niego mówi, wykonuje polecenia, spogląda, kiedy mówię: zobacz Wojtusiu...,
a Franio dużo rozumie? mówisz dużo do Frania? z pewnością zacznie naśladować Twoją mowę lada dzień 🙂 wsłuchuj się też bardziej w jego gadaninę po swojemu, na pewno coś wychwycisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ala na razie mówi namiętnie tata, aktualnie jej wielki idol, ale nadal ze mną zasypia, czasami powie ka na kaszkę i tyle, kiedyś mówiła oko, ale już nie mówi, chyba dużo rozumie 🤨, w szczególności jak powiem szukaj taty to od razu wie gdzie ma lecieć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas slownik sie powieksza z dnia na dzien ale nie masz co sie martwic ze Framus jeszcze nie mowi, znajomej synek ma 21 miesiecy i tez ani slowa nie powie, kazde dziecko inaczej sie rozwija, pewnie neibawem zaczenie mowic 🙂
Wiolka moja oczami nie wywraca, ale jezor wywala mi ciagle, szczela z pacow ,machnie reka na mnie i tupie- tak mi cwaniakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ciotki klotki 🙂

no to my też troszkę o postępach 🙂

Maxiu mówi
babi
mami
tati 🙂
dada na dziadka
woła kiti kiti za kotem
na ciocie Jolę woła Ija a za wujkiem woła uja 🙂
naśladuje kaczki, krowę ,pieska, kotka, gąski, i kawki robi za nimi kakaka 🙂
mówi bam jak coś spadnie, da kiedy czegoś chce, am ja jedzenie, noniu na smoczka, na naszą sąsiadkę Natalkę woła Nana
pokazuje dokładnie czego chce i protestuje kiedy nie chce 🙂 poza tym wszystko go interesuje pokazuje wszystko żeby mu podawać nazwy, sam je łapkami już ślicznie i kombinować zaczął łyżką ale póki co to z marnym skutkiem ale walczy 🙂włazi gdzie się da, sam próbuje po schodach na czworaka włazić 🙂 🙂 z wózka i do wózka gramoli się sam 🙂 🙂 w ogóle wykazuje dużą potrzebę samodzielności

ale.............nie możemy oduczyć go od smoczka 😞 😞 😞 za cholerę walka jest jak o niepodległość 😞 nocnik...............wróg 😞 😞 pręży nogi i nie usiądzie za diabła, wybiera jedzenie, kiedy coś mu nie podchodzi zatyka buzię rączką i koniec 😞 😞 zabawki są na 5 minut, klocki jedynie na dłużej 😞

miało być troszkę 🤪 🤪 🤪

ja dalej się chemiuję 😞 😞 za tydzień kolejna dawka 😞 i tak sobie żyjemy z dnia na dzień.....brakuje mi pracy ☺️ ☺️ ☺️

buziaki dla Was ciotuchu 🙂 🙂 i bejbuchy moje kochane


a kochane mamy 20 zębów po 10 na górze i dole więc chyba jak na ten wiek osiągnęliśmy komplet 🙂 🙂

Justa chłopcy zaczynają później mówić więc nie martw się zobaczysz jak się rozgada będziesz go prosiła żeby choć przez 5 minut nie gadał 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...