Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

Aniołku to współczuję takiego żywota "raz tu, raz gdzie indziej" ale tak jak piszesz trzeba przetrwać bo wszystko się ułoży!

U MNIE HORROR MASAKRA KOSZMAR!!!!!!!!CZYLI GRYPA JELITOWA, ŻOŁĄDKOWA CZY JAK JĄ ZWAŁ!! 😮 😮 😮 😮 🤢 🤢 🤢 🤢 Pisałam wcześniej o tym że Kamil 2 noce pod rząd jednorazowo sobie zwymiotował..i chyba od niego się zaczęło chociaż o losie!! dzięki że to było "tylko" tak u niego bo to co przeżyła moja 13 letnia córka i ja poprzedniej nocy to w przypadku Kamilka szpitalem by się skończyć mogło 😞 😞 😞 Paula po raz pierwszy w życiu była tak chora a po tej nocy gdzie non stop wymiotowała i tyłem "leciało" nie miała siły chodzić-spała cały dzień...po 1 dniu "dopadło" męża a dzisiaj już nam 1 Pani w firmie też zachorowała także po kolei wszyscy. Teściowa miała w wersji "light" bo męczyło ją tylko i mdliło kilka godzin. Panuje ten paskudny wirus bo nawet w sklepach widzę kartki że czynny krócej albo nieczynny z powodu "choroby personelu". Nie dosyć że pracy mnóstwo to jeszcze choroba osłabia eh już mamy dosyć 😜
Zdrówka wszystkim i nikomu nie życzę grypy czy innej paskudnej choroby takiej!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny. u nas oki hubik tfutfu zdrowy... odpukac wypluc itd hehe uparty jak osiol nie da sobie nic wytłumaczyc.... coraz ladniej zaczyna mowic a jak widzi cos do jedzenia do drze sie w niebo glody daaaaaaaaaaaaaa..... 🙂 co0 do mowienia to moj ostar za kilka dni bedzie konczyl 4 latka i tez slabo mowi ale odkad skonczyl 2 latka 2 razy w tygodniu chodzimy do logopedy. poza tym chodzi do przedszkola a kontakt z dziecmi to podstawa. i mowi coraz ładniej i wyrazniej mamy problem tylko z r ale jak ostatnio wysmyklo mu sie kurwa to az w szoku bylam jak zaakcentowal r.... nie wiem co jest ale hubi od 2 dni robi mi rzadkie kupki dzisiaj bylo juz ich 6 w sumie to bardziej takie mokre pierdnięcia byly. aha i chcialam wam sie pochwalic ze leki mamy zmniejszone do minimum steryd raz dziennie a ventolin tylko doraznie. uffff jak ja sie ciesze ze ten koszmar z chorowaniem hubika juz sie skonczyl... aaa powiedzcie mi czy wasze maluchy maja juz wszystkie zeby chodzi mi bardziej o 3.. bo hubi nie ma zadnej 3. juz sie zaczynam niepokoic i dydus to nieodłaczny kompan hubcia. wszedzie z dydem pozdawiam was kochane i slemy buziaki.
KASIA JAK TAM U CIEBIE????? MAM NADZIEJE ZE WSZYSTKO OKI POZDRAWIAMY I PIATKA DLA MAXA OD HUBIKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie !!!!
Kasiu dużo zdrowia i cierpliwości, wiele chwil szczęścia i radości 🙂 🙂 🙂 🙂
U nas wszystko ok Jerzykowi w żłobku też się czasem zdarzy przyłożyć komuś w głowę ja się złoszczę ale mówię że tak nie wolno, podobno dzieci mają taki okres który mija z czasem 🙂
Jerzyk mówi : mama, tata, baba, tabaki, tak, nie, sisi, si i inne swoje słówka 🙂
Rośnie cały czas i rozumie polecenia 🙂 mamy też 11 zęba i brakuje mu tylko prawej dolnej dwójki i 4 trójek 🙂
Radzimy sobie dzielnie z dojazdami 🙂 choróbska omijamy z daleka 🙂
A teraz mądry tatuś uczy go wchodzenia przez wyjęte szczebelki do łóżeczka 🙂 🙂 🙂
POZDRAWIAMY WSZYSTKIE DZIATECZKI I ICH MAMY 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli dużo zdrówka, musicie nieźle cierpieć 😞 biedny Kamilek, bo sam nie wie co się dzieje 😞
my od ponad tygodnia znowu walczymy z katarem, w sumie cala rodzinka chora 😠 byłam z małą u lekarza, ale nic nowego jej nie dał na te katarzycho 😠 do tego doszla dziś goraczką - chyba od zęba, bo wychodzi dolna dwójka i Ala ma już 8 ząbków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi napisał(a):
Oli dużo zdrówka, musicie nieźle cierpieć 😞 biedny Kamilek, bo sam nie wie co się dzieje 😞
my od ponad tygodnia znowu walczymy z katarem, w sumie cala rodzinka chora 😠 byłam z małą u lekarza, ale nic nowego jej nie dał na te katarzycho 😠 do tego doszla dziś goraczką - chyba od zęba, bo wychodzi dolna dwójka i Ala ma już 8 ząbków 🙂



Dzięki Anochi. Na szczęście Kamilek to najłagodniej preszedł i już wszyscy jesteśmy zdrowi czego i Wam życzymy!! 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny
Ja znów nie mam na nic czasu 😞
Kasia co u Ciebie??

Domiś zna już sporo słów. Mówi mama, tato , baba, dziadzia, Wika (nasza suczka Wiki) , dzidzi, dzieci, na siebie mówi Mimi (czyli Dominik 😁) , ciuciu, ciociaaa, kran, myju myju, bija bija - bajka, nie, tak, cieść , pa,pa, koło, brum - brum, pin pin co znaczy pingwin pać - czyli spać, mnaim mniam, koli - kolczyki , dzień - dziękuje tu, nie ma - ulubione słowo aktualnie, i zna bardzo dużo innych słów ale mówi dwie pierwsze literki np. bu - butelka, ku - kurtka, ko - kot , mi - miś , pi - pić itd
wie jak robi piesek, kotek, kurka, kaczka, gaska, słóń - tu tu 😁 małpa - ii-iiii, świnka, baranek waż - sss , sowa - huhu, mikołaj - ho ho, ptaszek - ćirćir 🙂 myszka pi -pi, krowa, konik , wilk z ulubionej bajki o czerwonym kapturku - uuuu 🙂
i jak mu śpiewam przy myciu zębów szczotko szczotko hej szczoteczko to on śpiewa melodyjnie refren o -o -o 😁 jak kończy się bajka i widzi napisy mówi nie ma, albo bije brawo.
🙂 a jak tam Wasze dzieciaczki, bo nie mam porównania z innymi dziećmi i nie wiem czy to dużo jak na 15 miesięcy, ale wydaje mi się że chyba w normie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okaaa napisał(a):
hej dziewczyny 🙂
Wstępnie jesteśmy tu do konca stycznia..moze dluzej..
Ja jestem z Rybnika..także która chętna to można byłoby coś zorganizować i się spotkać.. 🙂

Okaa nie można zmarnować takiej okazji na spotkanie 🙂 może uda się np. u Mufki w Cieszynie? albo może gdzieś u Ciebie i może Wiojojka by dojechała? ja do Rybnika mam ok 1,5 h jazdy, trochę dużo, ale moze by się udało spotkać 🙂
Sara duże brawa dla Dominika 🙂 też zbytnio nie mam porównania, ale wydaje mi się, ze Dominis mówi bardzo dużo 🤪 u nas nadal tata w każdym przypadku, ka na kaszkę, ale to powtarza po mnie i jak włączam radio/muzykę to mówi ga, czyli gra i niestety tylko tyle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, Łusia bardzo dziękuje za życzenia imieninkowe.
Super, że Okaaaa jesteś w Polsce. Jak najbardziej zapraszamy do Cieszyna na spotkanie brzuszków południowych 🙂
pozdrowienia dla wszystkich!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/266/lusiat.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/5049/lusiat.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sara85 napisał(a):
Cześć Dziewczyny
Ja znów nie mam na nic czasu 😞
Kasia co u Ciebie??




Cześć Kobitki

Sara u nas jakoś pomaleńku leci, czas odmierzam od chemii do chemii 😞

ale Dominiś zdolniacha gratulujemy zasobu słówek 🙂 🙂

u nas doszło też kilka na kolegę naszego Piotra Maxiu woła Pibi 🙂 na sąsiadkę ładnie wola Ada 🙂
poza tym weszliśmy w okres buntu, Max walczy jak o niepodległość płaczem jak mu na czymś zależy ale my się nie poddajemy i staramy się tłumaczyć a jak już puszczają nerwy to wtedy włączamy olewatora i po 2-3 minutach szał mija i dziecko wraca na ziemię 🙂 🙂
problem jest przy zmianie pieluszki bo Max wierzga nogami, i wije się jak glizda trzeba dużoooo cierpliwości przy zabiegu przebrania 😞
u nas rozwój idzie zdecydowanie wielkimi krokami co dziennie czego nowego przybywa, albo nowa sztuczka albo słówko, albo wyczyn kaskaderski ....

Asiu kochanie nie odpisałam ci na gg bo troszkę w szpitalu leżałam już jestem w domu to skrobnę co nieco 🙂 🙂 🙂

pozdrawiamy wszystkie mamy i ściskamy mocno 🙂 🙂

a fotka Łucji powaliła mnie na kolana......................przepiękna 🙂 🙂
żal mi że mam do Was daleko tak bym chciała się z wami kobitki spotkać a to drugi koniec Polski 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek18 napisał(a):
Jejku Kasiu co sie stalo ?? bardzo sie popazyl ??


moja wina moja wina moja wina.... 😞 😞 😞 wlazł na plastikową miseczkę,którą się bawił i dosięgnął kawy z mlekiem i wylał sobie na buzię i na ramiona.... 😞 😞 😞Po pół godzinnym płaczu,chłodzeniu go wodą i wypsikaniu pantenolem..mały zasnął i obudził się po 3h jak gdyby nigdy nigdy nic.....a mnie nerwy trzymały cały dzień i noc jeszcze.... Buzia czerwona*ale smarujemy i mam nadzieję,że nie będzie w ogóle śladu...jestem wściekła na siebie 😠 😞 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu cale szczescie ze bardzo sie nie oparzyl.myslalam ze mocniej sie poparzyl ale dobrze ze ma tylko zaczerwienione, moj kuzyn jak mial rok wylal na siebie goraca herbate, na cala klatke i reke, mial przeszczep skory ale i tak wida teraz ma 10 lat...
Nie masz co sie teraz obwiniac, niestety nie uchronimy dzieci od wszystkich zly rzeczy, niestety wiem cos o tym, bo mala wybila pol zeba 😞 i tez sie ciagle obwiniam, nie da sie tego cofnac.
Trzeba uwazac na dzieci bardzo.
Łucja sliczny Aniolek 🙂
mamy 19 zebow 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Wam 🙂
Anochi dzięki za komplementy 🙂 Łusia chyba tak strasznie nie urosła, tylko tak na tym zdjęciu może wygląda na większą. Co do prawka, to mam egzamin 3 stycznia. Oby się udało.

Anycool, ja teraz już ich nie używam, bo Łucja dużo pije i musiałabym co 1,5h zmieniać pieluchę. Ale tak to na początku mi się bardzo sprawdziły i podczas upałów zbawienne, bo pupa nie była taka zgrzana.

Pozdrowienia dla wszystkich! Zdrówka dla Kasi naszej chemiczki! Dasz radę kochana!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my dziś odwiedziliśmy lekarza bo dwa dni temu zauważyłam u Jerzyka trzy krostki a wczoraj była ich już spora grupka na brzuszku i pod paszkami i dziś okazało się że ma ospę. Musi teraz siedzieć w domku i uważać na przeciągi 😞 dostaliśmy syropek i maść wysuszającą.
Wieczorami jest strasznie rozdrażniony i marudny ale nie gorączkuje i budzi się 2 razy w nocy 😞
Pozdrawiamy i życzymy spokojnego wieczoru 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biedny Jerzyk, oby przeszedł to jak najszybciej, my zastanawiamy się czy nie szczepić małej na ospę, muszę pogadać o tym z lekarzem
Anycool też mam te pieluszki, nie używam ich na co dzień, ale tak jak pisała Mufka, w upały sa super i jak Ala odparza sobie kupkę to je zakładam, by skóra mogła pooddychać i chyba szybciej się goi
Mufka trzymam kciuki za egzamin, ciekawa jestem jakby dziewczyny na siebie teraz zareagowały, a jak Wiktorek? większy od Łucji czy nadal drobinka?
Kasiu co do poparzeń to koleżanka kiedys nie upilnowała synka i ten dotknął szyby od kominka, mówi, ze wielki płacz, skóra z ręki zeszła, nie była w stanie go uspokoić, mąz jakoś zbytnio się nei przejął i ona po pół godziny ryku wzięła ubrała małego i z nim wyszła na dwór, podobno lało, mały płakał, ona płakała i w końcu deszcz pomógł, bo maluch wystawił rekę i w końcu jakoś się uspokoił, eh nie jesteśmy w stanie upilnowac naszych dzieciaków, choćbyśmy ubrały im kask i inne tego typu osłony 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...