Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Co tak się zmawiacie bez nas ? 😜
My w Nowym Roku jak na razie ogólnie zdrowi jeśli chodzi o przeziębienia to brak 🙂 czego Wam życzymy w 100% Mamusie z Dzieciaczkami !!!
Podsyłam foty urwisa mojego, który dostał mnóstwo prezentów i dom zasypany zabawkami 🙂
Kamil zaczyna mówić pojedyncze wyrazy a poza tym non stop jest "yyyyyyy: "aaaaaaaa" "dać" "mama" "baba" i wszystko rozumie i sam pokazuje co chce-idzie się dogadać 🙂 Kamil uwielbia ziemniaczki na hasło:"zjemy ziemniaczki" od razu siada na swój fotelik 🙂 tak samo lubi pierogi z serem i ziemniakami najbardziej-taki typowy pyrek poznański 😁 Pocieszny, Kochany 🙃
Starsza córcia w niby gimnazjum dla "ambitnych" czyli naszym poznańskim marcinku też nieźle na pierwszy semestr same 5 i tradycyjnie 6 z matmy 🙃 a się balismy że może sobie nie bedzie
radziła..
Pozdrawiamy i foty dorzucamy 🙂


"moje brum brum"
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/kamilek1brum.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/6444/kamilek1brum.jpg[/IMG][/URL]

"mój konik" 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/kamilek4konik.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8097/kamilek4konik.jpg[/IMG][/URL]

"sobie gram-ram-tam-tam " 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/kamilek2gram.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/7759/kamilek2gram.jpg[/IMG][/URL]

MINKA 😘 CAŁUSKI DLA KOLEŻANEK I PIĄTECZKA DLA KUMPLI!!!!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/kamilek3minka.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/3152/kamilek3minka.jpg[/IMG][/URL]




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi napisał(a):
Okaa fajnego masz brata 😉 ciekawe co powiedzą Twoi rodzice jak zobaczą Swoje mieszkanko 😉
co do przyjazdu to ciągle się waham czy Ala wytrzyma 1,5 h w aucie, chociaż zapewne z przerwą w Cieszynie 😉 a spotkanie może w czymś takim? http://www.salazabawrybnik.pl/
chyba, że może u Mufki w Cieszynie?



oj na pewno wytrzyma 🙂 duża dziewczynka z niej, zabierz książeczki to będzie miała zajęcie a jak macie możliwość to płytę z piosenkami dla maluchów i powinna bez problemu wytrzymać albo-zasnąć 🙂 jak w południe się wybierzecie 🙂 Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli Ty mieszkasz w Poznaniu i nikt Cię nie zaprosił,a ja mieszkam w tych samych okolicach i pisałam tu niedawno,że też bym się spotkała i bez echa,więc widać na spotkanie zaprasza się tylko wybranych 😮 😮 😮
Jeśli będziesz oli kiedyś w moich okolicach to serdecznie zapraszam do mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka napisał(a):
oli Ty mieszkasz w Poznaniu i nikt Cię nie zaprosił,a ja mieszkam w tych samych okolicach i pisałam tu niedawno,że też bym się spotkała i bez echa,więc widać na spotkanie zaprasza się tylko wybranych 😮 😮 😮
Jeśli będziesz oli kiedyś w moich okolicach to serdecznie zapraszam do mnie 🙂



Ok dzięki na pewno skorzystam 🙂 kiedyś często przejeżdżałam bo babcia w andrychowie mieszkała ale że teraz mieszka z nami to tam tylko puste mieszkanie zostało.

Jeśli chodzi o dziewczyny to nie napisałam że się umawiają mając na myśli beze mnie 🙂 bo tak mi się wydaje że kto ma ochotę ten dołączy do tych spotykających się 🙂 więc nie ma co się gniewać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okaa super ta kawiarenka 🙂
Malutka na razie wymieniamy wolne myśli, jeszcze nie wiemy gdzie i kiedy, nie pisałam tez o Tobie, bo jeśli Rybnik to nie wiem czy byś dała radę, ja sama się zastanawiam czy dojadę z Alą 😞 ale jeśli masz ochotę to zapraszamy, nawet mogłybyśmy jechać na dwa auta, zresztą gdyby Poznań był bliżej to byśmy wszystkie się spotkały, a tak to tylko w podgrupkach 😞
Oli Kamilek przesłodki 😁 prawdziwy jeździec, żałuję, że nie mamy większego domu, bo na pewno Ali kupiłabym konika na biegunach, ile Kamilek ma ząbków? bo na zdjęciu coś malutko, Ala ma 8
co do podróży, to Ala jest strasznie niecierpliwa, weźmie jedną rzecz i po chwili wyrzuca a jakbym prowadziła to nie mam możliwości co chwile małej podawać coś nowego 😉 ale może da radę, najwyżej dojedziemy na syrenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dałabym radę dojechać,to nie tak daleko,tym bardziej,że pipidówami ode mnie z domu do pszczyny jest blisko... no ale skoro głos każdej jest brany pod uwagę a mój nie to nie będę pchać palców między drzwi 😮 no i myślałam,że jak to nie wypali z jakimś miejscem na wyjazd to mogę zaprosić Was do siebie bo mam i miejsca dużo i możliwości,no ale to już raczej nieaktualne,bo przecież skoro nie bierzecie mnie pod uwagę to trudno,płakać nie będę i gniewać się tym bardziej,bo akurat w takiej sprawie nie warto sobie takim czymś zawracać głowy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj malutka a kto powiedział że jesteś nie chciana?? Ja ani nikogo nie zapraszam ani też sama zaproszenia nie dostałam..Pisałam na forum o spotkaniu i sądzę że która chce się spotkać to sama pisze że się pisze na spotkanie..BARDZO FAJNIE JAKBYS WPADŁA TEZ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okaaa napisał(a):
Ojj malutka a kto powiedział że jesteś nie chciana?? Ja ani nikogo nie zapraszam ani też sama zaproszenia nie dostałam..Pisałam na forum o spotkaniu i sądzę że która chce się spotkać to sama pisze że się pisze na spotkanie..BARDZO FAJNIE JAKBYS WPADŁA TEZ..

nie dzięki 😮
bo ja się akurat pisałam i to całkiem niedawno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczerze nie rozumie o co ci chodzi malutka..wyszedł temat o spotkaniu umawiamy się by się w końcu zobaczyć..ale nie ma ani listy osób które mogą przyjść a które nie bo to bez sensu..a tym bardziej nikt nikogo nie zapraszał..Kto chce to pisze na forum że bierze udział w spotkaniu a kto nie chce to nie..Nie rozumie więc o co twoje oburzenie że nie zostałaś zaproszona..Ja też mam się obrazić??bo ja zaproszenia też nie dostałam..Więc jeśli chcesz się z nami spotkać to cieszę się..a jeśli nie to nie wiem czemu piszesz coś z urażoną dumą..;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justa78 napisał(a):
Uhuhu, znowu ktoś próbuje namieszać 😞. Nie ładnie Malutka, w takim wieku to już trochę nie wypada tak się obrażać 🙃 Za długo zgoda panowała.
Pozdrawiamy!!

i to pisze osoba,która akurat najwięcej o mnie wie,bo pojawiła się jak ja tu nie pisałam,więc Ty mi tu z morałami nie wyjeżdżaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oka napisałam,że kiedy padł temat spotkania,to dałam Wam znać,że chętnie się spotkam a teraz wyszło na to,że ten post został olany,bo po prostu wszystkie się dogadują a ja przecież napisałam,że chętnie przyjadę i widać jak to potraktowano 🤔 więc dalej nie rozumiesz? to pomyśl-jest spotkanie,piszesz że przyjedziesz i każdy Cie olewa... fajnie byś się poczuła? ja tylko napisałam co o tym uważam i koniec kropka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi napisał(a):
Okaa super ta kawiarenka 🙂
Malutka na razie wymieniamy wolne myśli, jeszcze nie wiemy gdzie i kiedy, nie pisałam tez o Tobie, bo jeśli Rybnik to nie wiem czy byś dała radę, ja sama się zastanawiam czy dojadę z Alą 😞 ale jeśli masz ochotę to zapraszamy, nawet mogłybyśmy jechać na dwa auta, zresztą gdyby Poznań był bliżej to byśmy wszystkie się spotkały, a tak to tylko w podgrupkach 😞
Oli Kamilek przesłodki 😁 prawdziwy jeździec, żałuję, że nie mamy większego domu, bo na pewno Ali kupiłabym konika na biegunach, ile Kamilek ma ząbków? bo na zdjęciu coś malutko, Ala ma 8
co do podróży, to Ala jest strasznie niecierpliwa, weźmie jedną rzecz i po chwili wyrzuca a jakbym prowadziła to nie mam możliwości co chwile małej podawać coś nowego 😉 ale może da radę, najwyżej dojedziemy na syrenie 😉




🙂 Musisz Alę przyzwyczajać, zachęcać 🙂 Kamil na hasło: "jedziemy brum brum" biegnie do swojej szafki z ubrankami i krzyczy gestykuluje by wyjmować ciuchy i go ubierać i biegnie po butki 😁 jest przesłodki i nie sposób mu odmówić wtedy 🙂 lubi jeździć co nie znaczy że nie marudzi po godzinie, dwóch od początku podróży.. 28 stycznia jedziemy za Bolesławiec do rodzinki na roczek kuzyna i podróż co najmniej 3 godziny potrwa nasza..
Ja nie mam czasu by się wybrać tak daleko i spotkac z Wami ale gdybym chciała to sama "zgłosiłabym" się do dyskusji gdzie i kiedy ale siedzę cicho bo tak daleko na półudnie nie pojadę 😜
POZDRAWIAM WSZYSKIE BABKI-NIE KŁÓĆTA SIĘ I TAK MAŁO JUŻ WAS/NAS NA TYM FORUM ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anochi - Kamilek 🙂 dziękuję za miłe słowa 😘 ma 7 ząbków; 4 jedynki, 2 górne dwójki i jeden trzonowy który wyczuwam pod palcem bo pokazać nie chce nigdy 😁 wycałuj Alunię 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojjojoj 😉
Oli słodkie są dzieciaczki, Ala też lubi wychodzić i jak mam jechać to od razu biegnie po buty, czapkę itd, choć parę miesięcy temu był bunt, bo się ubieraćnie chciała 😉 coo do jazdy, to Ala codziennie jeździ do żłobka i 30 min spokojnie spędzi w aucie, raz na 2 miesiące jeździmy do dziadków za Wrocław i daje radę prawie 4 godzinki, ale wtedy ja siedzę z tylu i ma mamę cała dla siebie 😉 a obawy mam na dłuższą podróż, gdy ja za kierownicą

co do spotkania to hasło było rzucane wiele razy, teraz fajnie jakby się sprecyzowało, Malutka oczywiście pisała, że chce i gdybyśmy się w końcu ostatecznie zebrały to byśmy Cię też zaprosiły, niestety do Kęt dziewczyny mają kiepski dojazd, dlatego rozważany był RYbnik lub Cieszyn i fajnie jakby wszystkie, co są zainteresowane, powiedziały gdzie i kiedy najbardziej im pasuje 🙂 Malutka po prostu włącz się w dyskusję i będzie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutka Moje "Co tak się zmawiacie bez nas ?" było tylko żartem. Trzeba się dogadywać po co się gniewać, szkoda siły i życia na to!! Ja bym na Waszym miejscu skupiła się gdzie się spotkać i jak tego dokonać by nikt z Was nie był poszkodowany - bo z takiej sprzeczki to Wam kicha wyjdzie nie spotkanie. Asiulka też odezwała się kiedyś i wręcz upomniała o zaproszenie 🙂 (nie zrozum źle Asiu!!!!!!!!!) zamiast gniewać przed naszym spotkaniem u mnie w domu w Poznaniu i było miło i bez afery!
Malutka zrób na złość i przestań się fochać-spotkajcie się wszystkie i wrzućcie fajne foty-jak my kiedyś z naszyc spotkań!
Już więcej nie napiszę bo za duże ryzyko się komuś naraże i po co 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzisz Oli niejednokrotnie tutaj na tym forum padało hasło "wyraziłam swoje zdanie i mam do tego prawo"...większość z dziewczyn chyba tak napisała w różnych sprawach na różne tematy. Ja to zrobiłam dzisiaj i efekt jest taki,że jakaś dziewczyna która nigdy nie miała ze mną nic wspólnego włącza się w dyskusje i mnie osądza a tak naprawdę co o mnie wie? wielkie g... ale co tam,będzie i wyjeżdżać na temat mojego wieku i pouczać a to chyba samo świadczy o niej,że nie zna a osądza 🤢 Tego posta do Ciebie dzisiaj po południu pisałam w pewnym sensie z żartem a popatrz co on wywołał,więc jedyne co mi pozostaje to życzyć udanego spotkania,bawcie się dobrze ale mi niestety ochota przeszła na spotkanie bo widzę już jak to będzie wyglądać 😁
a co do tego że dużo dziewczyn nie pisze na forum daje chyba coś do myślenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malutka proszę wyloozuj...nikt tu nie osądza cie ani nie wykłuca się..takie są właśnie rozmowy przez internet kiedy nie widzi się drugiej osoby..nie słyszy tonu i nie widzi mimiki..wtedy często można odebrać coś całkiem inaczej..I jeżeli to cię uraziło i nie chcesz się z nami zobaczyć to ok..ale jeśli chcesz to każda będzie się cieszyła..nie potzrebnie robimy zamieszanie..;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okaa nikt mnie nie uraził,wyraziłam swoje zdanie i tyle,nauczyłam się jednego,że jak próbujesz coś komuś tłumaczyć dookoła i dokładnie albo za dużo wkładasz w to tłumaczenie to dostajesz kopa w tyłek,dlatego wolę swoje zdanie wyrazić krócej i bezpośrednio.
nie napisałam,że się obraziłam albo,że mi przykro przecież,po prostu napisałam swoje zdanie,więc nie róbcie ze mnie dziecka które się obraża,bo nie o to chodzi. Było,że jestem chętna na spotkanie,było,że nikt się z tym nie liczył i że nie przyjadę,więc nie wiem po co tyle szumu...temat zamykam bo znowu będzie,że MANIANA PRZEZ TĄ SAMĄ OSOBĘ. a przecież to w ogóle niepotrzebne...uważam to za rozsądne więc umawiajcie się dalej a ze mnie już zejdźcie.
a co do postu justy to podejrzewam,że gdyby ktoś kto Cię nie zna wyjechał tak na Ciebie to zareagowałabyś tak samo,może pójdzie teraz,że jestem bezczelna,ale bezczelny według mnie był również tamten post,bo co innego gdybyśmy się znały z tą osobą,ale sama widzisz 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...