Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hubi tez mial ospe jak sie nie myle to w pazdzierniku. marcel trzymaj sie... nie obwiniaj sie hubi ostatnio by mi na rekach umarl.... bawil sie bawil i nagle oskar do niego podszedl i go popchnął, hubi walnął w sciane tylem glowy wspomne ze bylam 30 cm od nich. zaraz zareagowalam ale i tak nie dalo rady zatail sie.... klepalam dmuchalam do gory nogani okwrocilam tak jak lekarz kazal kiedys... nic..... siora z pokoju wyleciala woda hlapala na ocudzenie nic..... darlam sie jak glupia ze karetke wzywac. a on w najlepsze starcil przytomnosc ... odlozylam go na lozko zaczelam szturchac klepac i w koncu zalapal. myslalam ze to wiecznosc.... a to byly sekundy nic mu sie na szczescie nie stalo. ze 3 godziny ryczalam i trzeslam sie jak glupia myslalam ze rozszarpie oskara ale jak juz mi przeszlo to bogu dziekowalam ze jest ok... mam lekarke (sasiadke) zawolalam ja zeby zerkla na niego czy wszystko ok. jak teraz to pisze to az ciary mam!!!!
a bylam tak blisko moglam to przewidziec... obwinialam sie jak glupia.
niestety to jest moment nie da sie caly czas patrzec na nich i stac obok.
wiec mamy nie obwiniajmy sie. zdarza sie nawet najlepszym matką.
troche ta moja opowiesc bez ładu i skladu ale spiesze sie troszke. padam na twarz dzisiaj doczepilam sobie wlosy glowa mnie boli od cholerstwa. jutro wstawie fotki hubika. buziaki dla was dzieciaczków. 🙂 do juterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny chcialam sie zapytac, bo moja mala ma strasznie czerwone plamy po szczepieniach, az bule, i na jednej rece ma dwa uklucia bo tak sie wiercila ze dwa razy zostala ukluta jedna szczepionka.. na drugiej rece ma czerwona ciepla plame...
Jak miala szczepienia na nogach -we Wlochesz to nie miala takich plam....
Czy to normalne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku, u nas na szczęście żadnych takich wypadków groźniejszych oprócz guzów i otarć nie było,ale faktem jest,że nie da się uchronić od wszystkiego małego szkraba 😠 dziewczyny jak spotkanie będzie miało się odbyć to dajcie znać 🙂 może i mnie się uda 🙂 ale też zależy kiedy bo teraz przed samymi świętami to chyba się nie ruszę z domu bo trzeba się ogarnąć ze wszystkim 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek18 napisał(a):
Dziewczyny powiedzcie mi czy to normalne po szczepieniu /2dni....
http://imageshack.us/f/845/sam4381.jpg/

niezły obrzęk 😞 a smarujesz to czymś? u nas nigdy nawet śladu nie było po szczepieniu, więc nie wiem czy to normalne
Oli kiedyś podawałaś stronę Waszej firmy, prowadzicie sprzedaż wysyłkową? zastanawiam się nad kupnem nowych firanek, ale na razie w mieście nic ciekawego nie spotkałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bym pewnie pognała do lekarza z tym obrzękiem bo jestem panikarą w Wojtkowych sprawach , ale jeśli pielęgniarki powiedziały ci że to nic strasznego, to pewnie mają racje bo mają doświadczenie. napisz czy okłady pomagają, czy się zmniejsza obrzęk i wycałuj Juleczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka jednak jeszcze sie przeszlam na pogotowie, to nic groznego poprostu tak sie stalo przez szczepionki, a pielegniarka nie powiedziala zebym przykladala kwasna woda od razu to pewnie nie byloby problemu. a dzisiaj duuuzo lepiej, prawie nie widac sladow tych czerwonych, ladnie przybladlo, ale nadal ma gulki po szczzepieniu. ale i tak sie ciesze ze jej pomoglo 🙂
Dziekujemy za calusy 🙂
Apropo, moja KRUSZYNKA wazy 15kg..... i buciki 24 kupujemy bo 23 juz ledwo co zakladamy... ciekawe jaki rozmiar buta bedzie miec na wiosne...
Milego wieczorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek18 napisał(a):

Apropo, moja KRUSZYNKA wazy 15kg..... i buciki 24 kupujemy bo 23 juz ledwo co zakladamy... ciekawe jaki rozmiar buta bedzie miec na wiosne...
Milego wieczorku

hehe, a moja waży niecałe 9 kg i nosi na razie buty 19 🙃
dziewczyny co kupujecie pod choinkę maluchom? my kompletnie nie mamy pomysłu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nasz hubis waży 13 kg a rozmiar buta to 23 🙂 pieke ciasteczka ale nie umiem zrobic lukru za kazdym razem wychodzi jakis dziwny.... macie jakis przepis??? u nas ok mielismy grype żołądkowa najpierw moj oskar a teraz ja 2 dni z rzedu... a dzisiaj moja siostra. mam nadzieje ze nie przejdzie na hubika... buziaki dl was i maluszkow
my kupilismy odpychacz auto złomka klocki i tor wyscigowy wadera dla maluchow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Ula Twoja Ala pewnie o pol mniejsza od mojej 🙃 🙃
A wy wysocy jestescie?
U nas kolo bloku chodzi dziewczynka ma roczek a jest tak malenka, taka drobniutka ledwo od ziemi wyrasta a tak smiga ladnie. Myslalam ze ma ok 9mies naprawde taka tycia.
Jejku my w tamtym rokukupilismy jej buty na zime 19... w sumie dochodzila w nich do wiosny.
Ale u nas ladna pogoda dzisiaj, czyste niebo 🙂
Chce juz wiosne! wtedy az milo chodzi sie na spacery... 🙂
My jeszcze nie mamy prezentu idziemy na miasto czegos poszukac z Julia moze uda nam sie cos fajnego znalesc. Jeszcze do dwoch przychodni musimy isc... takze nie bedziemy sie dzisiaj nudzic 🙂
Milego dnia Dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi napisał(a):
Oli kiedyś podawałaś stronę Waszej firmy, prowadzicie sprzedaż wysyłkową? zastanawiam się nad kupnem nowych firanek, ale na razie w mieście nic ciekawego nie spotkałam 😞




www.roletyrzymskiepoznan.pl
sprzedażwysyłkowa opisana jest w zakładce "ZAMÓWIENIA I WYSYŁKA"
... na odległość trudno dobrać tkaniny..Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulkaa1990 napisał(a):
nasz hubis waży 13 kg a rozmiar buta to 23 🙂 pieke ciasteczka ale nie umiem zrobic lukru za kazdym razem wychodzi jakis dziwny.... macie jakis przepis??? u nas ok mielismy grype żołądkowa najpierw moj oskar a teraz ja 2 dni z rzedu... a dzisiaj moja siostra. mam nadzieje ze nie przejdzie na hubika... buziaki dl was i maluszkow
my kupilismy odpychacz auto złomka klocki i tor wyscigowy wadera dla maluchow



o to do Was też zawitała 😞 współczucia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...