Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kobiety
Spóźnione najlepsze życzenia dla Wioli i Kasi z okazji urodzin..No i wszystkiego dobrego dla Was wszystkich w tym nowym roku.. 🙂
tak swoją drogą grudzień 2012 koniec świata?to już nie długo..trzeba wykorzystać ten rok w pełni hehehe
Anochi co do spotkania byłabym bardzoo chętna..mój brat który mógłby mnie gdzieś podwieźć pracuje od rana do ok 14 wiec dopiero wtedy mógłby mnie gdzieś dowieźć..chyba że przez weekend..Tylko gdzie to spotkanie?Ja bardzo chętnie bym Was do siebie zaprosiła z tym że nie mam w sumie gdzie..gdyby jeszcze brata nie było w jakiś dzień to prędzej..chyba że spotkamy się w ogóle gdzieś w jakimś miejscu gdzie dzieciaki mogą się pobawić..tylko gdzie?bo nie znam takich miejsc..Także czekam na wasze propozycje..
Mufka gratulacje prawka..
Wjojojka kopniak w tyłeczek na zachętę..
ale jestem gapa pisząc tego posta wylała mi się cała szklanka coli..dobrze że obok laptopa a nie na niego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, troche ucichlam, ale nie bylo czasu na nic 🙂
Sylwester mimo ze spedzony w domu ale udany, maz juz jest z nami, juz tydzien 🙂 🙂 Julia strasznie sie popisuje przy nim, tak ladnie siusialad o nocniczka czy do kibelka ateraz wogole nie chce, udaje ze nie potrafi, moze jej to przejdzie, stesknila sie za tatem i teraz nadrabiaja 🙂
Mi strasznie dokuczaja plecy, ostatnio malo w szpitalu nie wyladowalam, nie moglam sie nawet ruszyc, z wielkim bolem ale doszlam do lekarza, stwierdzila ze 'nacignelam miesien na sylwestrze' i dlatego mnie boli, mowilam ze to niemozliwe to stwerdzila ze samo z siebie tak nie boli 🥴 wkurzyla mnie tym, ale wypisala silne tabletk wiec jebiore, smaruje sie 3razy i juzz lepiej, juz moge chodzic i siedzien bez mocnego bolu 🙂
za tydzien mam egzaminy w szkole, a tak mi sie nawet nie chce notatek otworzyc, taki len wlazl we mnie... 🙂
Milego dnia wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane 🙂

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM 2012 ROKU 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Najlepsze choć spóźnione życzenia dla KASI i pochwała dla MUFKI i za tv i za zdane prawko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

My zabiegani na maksa, w pracy zapier... , w domu powtórka z rozrywki, nie ma czasu na nic 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Święta spędziliśmy trochę u rodziców Łukasza i trochę u mojej mamy 🙂 a po świętach mieliśmy rodzinną imprezę ślub 🙂 zdjęcia największego weselnika poniżej 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
We wtorek idziemy do kardiologa na kontrolę serduszkowej przegrody 🙂 a w środę szczepienie 😞
Pozdrawiamy i jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego WSZYSTKIM 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
[URL=http://fotoo.pl/show.php/50498_snb14413.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl//out.php/t50498_snb14413.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/show.php/50500_snb14430.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl//out.php/t50500_snb14430.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/show.php/50503_snb14456.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl//out.php/t50503_snb14456.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu śliczne zdjęcia 🙂 jaki Marcelek już duży 🙂
coś puściutko się zrobiło 😞 dziewczyny uda nam się w końcu spotkać? mi pasuje każdy dzień, chociaż wolałabym w tygodniu lub w przed południem, nie wiem gdzie Wam pasuje, czy wolicie Rybnik, czy może Cieszyn jakby się Mufka zgodziła? szkoda by było stracić taką okazję, ale wiadomo - nic na siłę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, jak najbardziej zapraszam do mnie! obojętnie w jaki dzień, jak Wam pasuje, oprócz najbliższych dwóch-trzech dni, bo Łusia jest jeszcze lekko przeziębiona, ale sądzę, że to już szybko minie, bo tydzień już trwa ten katar. Mi najbardziej pasuje właśnie u mnie spotkanie, bo na razie nie miałabym jak dojechać do Strzelc lub Rybnika, no chyba że do Bielska 🙂

dziękuje za gratulacje prawojazdowe i w związku z tv. A propos - jutro prawdopodobnie puszczą materiał o naszej akcji tankujesz.przewijasz. w "Dzień dobry TVN", więc zachęcam do oglądania. Będzie prawdopodobnie dłuższy niż to co było w polsacie. Niestety Łusia tam nie wystąpi, bo akurat była chora w dniu nagrania 😞

Kasiula, pięknie wyglądacie. My też już nie mamy choinki, osypała nam się kompletnie, mimo, że kupiliśmy taką w doniczce, żeby była na przyszły rok, albo do posadzenia, niestety po wyjęciu z donicy okazało się, że z korzenia został mały kikucik, tak nabijają ludzi w balona, heh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi też najbardziej pasuje Cieszyn, ale jak trzeba to i do Rybnika dotrę, Mufka ja mam dwa foteliki i może dałoby się we dwójkę dojechać, tylko to już wyższa logistyka 😉
ciekawe co powiedzą w tvn, bo ostatnio jak było o Waszej akcji w jakiejś gazecie to w "Dzień dobry" w przeglądzie prasy trochę wyśmiali temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, niestety dostałyśmy wiadomość, że materiał o tankujesz.przewijasz. przesuwają o tydzień.. niemniej zapraszam w przyszły wtorek przed ekrany 🙂
Anochi, ja tego nie widziałam, ale podobno gość wtedy na przeglądzie prasy nabijał się z nazwy akcji, tak było?
no i Anochi jak masz dwa foteliki, to pomysł jest naprawdę niegłupi, żeby zjednoczyć siły i razem pojechać 🙂 tylko rzeczywiście, wyższa logistyka... tylko, ze w takim wypadku w Rybniku byłoby najlepiej, bo to dokładnie połowa trasy między Strzelcami a Bielskiem.
Wiojojka, a do Rybnika dałabyś rady dojechać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka tylko nie wiem jak z autem, bo w moim seacie foteliki mogą być tylko z tyłu - ciekawe czy dziewczyny by wytrzymały 😉 bo jeśli byś chciała siedzieć z Łucja z tyłu to bym musiała brać toyotę, a teraz nie tak łatwo, bo dużo jazd 😉
Wiojojka fajnie jakbyś dała rade do Rybnika, chociaż trzeba poczekać na opinię Oki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuchy 🙂
Nie ukrywam że Rybnik to najbardziej by mi pasował bo w końcu tu jestem..no ale jeśli inne miejsce to oczywiście postaram się dostosować..bo ja bardzo bym was chciała przyjąć w mieszkanku moich rodziców..ale nie za bardzo mam możliwość..mieszka tu mój brat a rodziców nie było tu 2 lata..i rozgościł się trochę..z jednego pokoju zrobił sobie siłownię..i nie ma tam nawet światła..drugi - maleńki..to śpimy tam z Siyarkiem mieści się tam za ledwie łóżko i szafa..a trzeci - dawny salon..jest jego pokojem..ma tam komputer podłączony do tv stoi tam bieżnia..i ogółem pokój używany jest przez niego..i zostaje kuchnia..ale w kuchni chyba was gościć nie będę..pozatym dzieciaki nasze nie miałyby gdzie w niej się pobawić..niestety choćbym chciała siłą rzeczy nie mogę was ugościć..chyba że w jakimś miejscu byśmy się zobaczyły..
Ehh strasznie fajnie byłoby się zobaczyć..ale problem jest gdzie albo dojazd..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okaa fajnego masz brata 😉 ciekawe co powiedzą Twoi rodzice jak zobaczą Swoje mieszkanko 😉
co do przyjazdu to ciągle się waham czy Ala wytrzyma 1,5 h w aucie, chociaż zapewne z przerwą w Cieszynie 😉 a spotkanie może w czymś takim? http://www.salazabawrybnik.pl/
chyba, że może u Mufki w Cieszynie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi no niestety..rodzice za pewne będą musieli zrobić remont mieszkania..samej z małym mi tu "ciasno"..
Co do pomysłu z figlorajem to fajny pomysł..a ja znalazłam jeszcze fajną knajpkę dla mamusiek z dzieciaczkami..i może fajnie byłoby odwiedzić takie miejsce..??http://www.muffincafe.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...