Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Buuterfly, zwierzaczki super! Ja tez chce do swojego piesia. Niestety jak sie przeprowadzilam do Gdanska do meza to musial zostac w domu rodzinnym, bo tu nie bylo warunkow. Tam ma wybieg, bo to duzy psina 65 kg i do pasa mi siega. Ale w grudniu odbieramy nasz upragniony domek z ogrodkiem wiec mam ndzieje ze moj maz zgodzi sie zebym go zabrala, chociaz sie go troche boi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Eee to ja wolę te takie zwykłe patyczki wyciskane z folii 😜 Jak się pozna psa bliżej to przestaje się go bać. Moja Luna to labrador.Waży ponad 30 kg i ludzie też się jej czasami boją bo to spory , masywny psiak..Dopiero jak ją poznają bliżej zmieniają zdanie o 360 stopni. Nie wyobrażam sobie życia bez zwierząt. Niestety my mamy jedynie mieszkanko 52 metry kw więc zbytnio nie mogę szaleć ze zwierzami. Ale jak jadę do rodziców mogę się wyżyć. A u nich mam więcej takich zwierzaczków. Tylko akurat nie mam zdjęć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeju jakie zwierzaczki slodkie 🙂) widac ze bardzo je kochasz 😉hihih
ee lody to najlepsze sa rozki z biedronki..przebijaja wszystkie inne te korala czy algidy cze jakie jakie tam jeszcze 😁 🤪 🤪 🤪
A co do lumkow to duzo np orginalnych rzeczy mozna wychaczyc 🙂 wcxzoraj np kupilam bluzke disla i spodnie ewerlasdta za 10 zl ... jak nowki 🙂 i np rzeczy z atmosphere...tu nie ma takich a zamawiac z sieci w ciemno to nie lubie a sa swietne... 😜

ps. no wlasnie ja mam brzuszek stozek haha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesli chodzi o tesciow to umnie nie ma zadnego problemu.
Zwierzaki piekne 😉 tez kocham pieski ale niestety nie stac mnie na kupienie pieska w angli :/ dlatego mam swojego jaszczurka 😉
Anula88 no no powiem ci ze ty to juz masz ten brzuszek ja jeszcze takiego duzego to nie mam :P
A od samego rana moja gwiazdeczka tak daje czadu w brzuszku ze tylko siedze i patrze jak w niektorych miejscach brzuszek tylko podskakuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula88 to pojawilo sie na Lutym2010 wiec skopiowalam zeby raz jeszcze pisac nie musiala 😉

jeju jakie zwierzaczki slodkie 🙂) widac ze bardzo je kochasz 😉hihih
ee lody to najlepsze sa rozki z biedronki..przebijaja wszystkie inne te korala czy algidy cze jakie jakie tam jeszcze 😁 🤪 🤪 🤪
A co do lumkow to duzo np orginalnych rzeczy mozna wychaczyc 🙂 wcxzoraj np kupilam bluzke disla i spodnie ewerlasdta za 10 zl ... jak nowki 🙂 i np rzeczy z atmosphere...tu nie ma takich a zamawiac z sieci w ciemno to nie lubie a sa swietne... 😜

ps. no wlasnie ja mam brzuszek stozek haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwwa to podeślę Ci troszkę gołąbków bo sporo mi zostało, a ja zamiast zamrozić część to wszystkie udusiłam z sosikiem głupia 😮 Loli a nie możesz adoptować piesia lub przygarnąć? W schroniskach również mają te rasowe 😞
Idę sprzątać...Zmienie sobie pościel 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly ja myślę że to chodzi o koszty utrzymania, w Anglii podatki się płaci chyba ogromne od piesków...no nie Loli? 🙂
co Wy z tymi lodami? ja nic a nic...od trzech dni nie jem słodyczy bo dziś wizyta i nie chce dowiedzieć się że poszło o 3kg do góry 😜
Anula88 z tym postem na lutym....ja miałam dokładnie tak samo 🙂 nie wiem skąd to sie bierze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa!!!! a ja ostatnio pytałam czy jest ktoś kto też nie je mięsa jak ja 🙂 lekarz zalecił Ci jakąś specjalna diete? jesteś typową wegetarianką, czy oszustką jak ja 😜 jadającą tylko kurczaki i ryby ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Firma atmosfert to firma z primarku z najtanszego sklepu z ciuchami w angli, maja czasem bardzo dobre jakosci materialow za bardzo mala cene.
Buuterfly no tak ale ja sie nie orientuje ogulnie jak tutaj jest ze schroniskami pewnie trzeba mnustwo papierokow powypelniac sprawdzaja czy wogule jestes w stanie utrzymac psac przyjezdzaja sprawdzaja cie wiesz ja nie potrzebuje takiego zamieszania tylko pod wzgledem pieska ktory ma przynosic radosc a nie stres w domku. W polsce to nie ma problemu bo sama mam pieska ze schroniska jedziesz wybierasz dajesz jakis datek na pieski i tyle. A tutaj to pewnie mnustno zalatwiania

Agaa super uczucie ale uwiez mi bardzo dawno nie czulam swojego maluszka zeby dawal az tyle czadu 🙂 pewnie nadrabia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus to dzis poznasz plec 😁 ojejku pewnie odliczasz juz normalnie godzinki 😉 pozazdroscic dobrze ze ja w poniedzialek ide na wizyte na 10 rano wjec nie bede musiala czekac calego dnia 🙂
Jajku Agus normalnie nie moge sie doczekac az napiszesz co tam u ciebie sie kryje bo jak sama napisalas kiedys same chlopaki narazie moze dziewczynka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie jem miesa bo poprostu nie lubie, smierdzi mi strasznie i jest nieeeeeeedobre. Ale czasem jak mam natchnienie to zjem z kurczaka ale tylko cycke, zadnych udek itd. Ryby zaczelam jesc jak zaszlam w ciaze, ale wymiotuje po nich bo takie smierdzace. Jednak troche probuje w siebie wlozyc. Jednak nie uwazam sie za weget. bo nie mam takich przekonan jak oni. Ale tez po czesci przez niejedzenie miesa nabawilam sie anemii ciazowej-tak mi lekarka powiedzial. I kazala jesc. A co ja poradze na to ze nie moge. Nawet jak mezowi robie na obiad- musi byc mieso koniecznie, to az mnie sciska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli, nie sądzę że poznam...ale mam nadzieje 🙂
Iwwwa ja się też właśnie boje, że anemii sie nabawie czy czegoś innego...a badania krwi miałam dopiero RAZ robione!!

dziewczyny...opowiadałam Wam o tej mojej sprawie z ZUSem...do TRZECH DNI MUSZĘ SIĘ TAM STAWIĆ!! właśnie odebrałam pisemko...masakra jakaś!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli ,ale ładny. A powiem Ci, że i w Polsce są wizyty przed i po adopcyjne. Zależy od schroniska. I wiem też, że jak bierzesz np labradora z fundacji to też Cię prześwietlą. Ale to bardzo dobrze moim zdaniem. Wystarczy, że już ktoś skrzywdził raz zwierza. Kolejnego nieodpowiedzialnego właściciela nie potrzebuje. Agaa ciekawe czego chcą. Ja się panicznie boję tych Zusów i skarbówek. Nie wiem czemu, ale oni zawsze coś wynajdą żeby życie zatruwać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey dziewczyny !! 🙂
Właśnie wróciłam z wizyty od ginekologa
wszystko jest w porządku, znów słyszałam serduszko mojego skarbka maleńkiego 🙂
ehh kocham to uczucie 🙂
Lekarz powiedział że to juz 20 tydzień czyli połowa ciąży za mną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...