Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mama mi kupiła Herbapect.W aptece jej powiedzieli, że mogę brać...Ale chciałam się upewnić lekarza i umówić na konkretną godzine na wizyte. A tu dupa...Nie odbiera. A ja się tu dusze i już mi się płakać chce tak mnie wszystko od tego chyrlania boli...I jeszcze mojego biednego synka tak męcze tymi trzęsawkami i hałasem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tym, że ja już wcześniej go brałam na kaszel, zanim byłam w ciąży i mi nic a nic nie pomagał. Boję się , żebym gorączki tylko nie dostała. I uszykowałam sobie syrop z cebuli i miodu.Czekam aż puści sok. Już mi wszystko jedno co mam wziąść do buzi, żeby tylko przeszło. Póki co grzeje się w łóżku, a mama robi ruskie pierożki. Kochana moja....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu założycielko wątku 😁 ja również składam Ci życzenia wszystkiego najlepszego, przede wszystkim zdrówka i dużo radości 🙂 żeby Ci się w życiu zawsze układało po Twojemu 😁 buziak ogromniasty 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly kurcze, ale Cię długo męczy...wiem jak to jest, bo przechodziłam przez męczący kaszel. z tym że ja jeszcze z gorączką. masz gorączke? jak tak, to pewnie bez antybiotyków się nie obejdzie, a potem Ci że po dwóch dniach przyjmowania mi przeszło jak ręką odjął...wytrzymaj jakoś do tej soboty, albo idź do internisty, będzie szybciej.
obejrzałam ten filmik! jak oni kurde weszli tam do środka? 😁 piękne! przepiękne!!
mój weekend raczej nudnawy, nie licząc wczorajszych urodzinek. Pogoda u nas FATALNA!! od tygodnia non stop pada!! zresztą nawet w tv mówią że na śląsku lokalne podtopienia 😞 mogło by już przestać! wczoraj tak wiało, że nie mieliśmy ani neta ani kablówki 🙂 a myślałam że w dzisiejszych czasach to już się nie zdarza 😁

ani85 a Ty kochana nie będziesz miała kolejnego USG płciowego? 🙂 i hmm...możesz podać nazwę tego cuda co Ci wszczepili...? albo napisz coś więcej...

moje dzidzi nieśmiałe dzisiaj jeszcze nie dało o sobie znać...ale wczoraj i przedwczoraj kopało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa właśnie nie ma gorączki. Tylko ten kaszel. A i tak już mamy przecież obciążone żebra wszystkimi narządami,które tam się upchać muszą. Lecze się na razie tym co dali mi w aptece. W końcu to magistrowie farmacji. 😜
Jajka niespodzianki hehe fajne to...Teraz to mamy wykresik 😉 A ja właśnie filmu nie mogłam do końca obejrzeć...Nie chciało mi się dalej odtworzyć. Niby zbuforowało 100% ale po kilku minutach film się wyłącza. Ta druga część...A tak mnie wciągnął 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, To mnie też mozesz do tych niespodzianke zapisac na razie:P bo już się drugi raz nie chciało pokazać 🙂 może w czerwcu sie poszczęści 🙂
Jak tam wasze samopoczucie w ten deszczowy dzień? JA już drugi dzień jestem nie do życia, nie mam siły na nic, jak bym mogła to bym spala caly dzien, a wczoraj to pomimo ze sie wyspalam to od 10 do 15 zasypialam w kazdej pozycji, dobrze ze wieczorem nie przespalam przedstawienia, bo bylo najpieknijesze na świecie 🙂 Metro w Buffo 😁 za to droge z wawy przespalam cala. Jak to dluzej potrwa to pooblewam egzaminy, a dwa juz w ten weekend:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga, kategoria w którą mnie wsadziłaś jest idealna 😁 nie wiem już czy wierzyć w to usg jeżeli na pierwszym określił lekarz płeć na chłopca na tym 11 maj na dziewczynkę a 13 maja w szpitalu jak miałam znów chłopczyk 🤪
a ta część zamienna, którą mam zainstalowaną nazywa się pessar kołnierzykowy szyjki macicy, do tego dostałam w komplecie takie super leki jak fenoterol i isoptin po których trzęsę się jak galareta podobno kiedyś minie 😉
część zamienna została założona na szyjkę macicy, ponieważ skracała się nieustannie i zaczynało się rozwarcie...trochę za wcześnie...
a cudne leki na twardy brzuchol i skurcze, bo trochę za wcześnie zaczęły się pojawiać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laurana dopisana 😁 nie pamiętam która jeszcze z dziewczyn nie wie... 🙂 a tak mnie nazwał ostatnio mój dobry kolega, więc myślę że kategoria bardzo słuszna 😁

Ania...brzmi to strasznie, ale czytam w necie że takie coś jest na ogól raczej stosowane...oby tylko pomagało i dzieciątko urodziło się zdrowe! pal licho płeć! 🙂 tylko te leki mnie martwią...czemu się po nich trzęsiesz 😞 ech jakie to wszystko dziwne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziwne dziwne...I to tyle tych zmian naraz w nas zachodzi. Fizycznie i psychicznie , że aż czasami to przeraża. Ale tak było jest i będzie...Inaczej było jak się oglądało kobiety ciężarne w tv lub na ulicach. Nie raz nie rozumiałam ich zachowania...A teraz kiedy sama tego doświadczam. I to jeszcze moja ciąża jest tak lajtowa, że w ogóle nie mam powodów do narzekania z jej przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny za życzenia, ja od rana biegam i zalatwrowanie autaiam różne sprawy, wyrejest zajelo 3godz w kolejce i oczywiscie nikt mnie nm sie nie mnie przepuscil zebym tam nie mordowala, zaraz zabieram sie za nauke wiec raczej nudne te moje urodzinki,
fajne te jajka niespodzianki 🙂 to wymyslilas niezle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tu cisza ostatnio na tym naszym forum jak piszecie to nadążyć nie można a jak nie to aż nuda świszczy heh.......długo już Perełka,amarta,marrtini nic nie pisały wie może któraś co tam z nimi? 🤨
jak tam wam mija popołudnie ?ja już mam wszystko w domku posprzątane i jak to na przykładna żonkę przystało czekam na mężusia z obiadkiem heh,a potem pewnie na miasto wyskoczymy może uda się coś fajnego dla małej kupić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzisiaj straszne nudy 🙂
Loli też nie ma....Anula chora to może w łóżeczku leży...
co do Perełki, amarty i marrtini to nie wiem 😞 ale fajnie by było żeby się odezwały!
w ogóle na jednym z wątków znalazłam dwie wrześniówki które nie wiedziały jak do nas dołączyć...więc posłałam linka, może się niedługo odezwą 🙂

pozatym to będę dzisiaj zamawiać na allegro ten materacyk, bo w sklepach są droższe, a ten np.
http://www.allegro.pl/item1028172738_wielka_promocja_materac_kokos_pianka_gryka_120x60.html
wygląda na fajny 🙂
co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja różnież dołanczam się do życzeń Aniu wszystkiego naj naj !! :*
U was też całyy dzień leje i jest potwornie zimno? 😞
Mam już po dziurki w nosie tej pogody...
Jak się w ogole czujecie dziewczyny ?? ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj taka zmęczona trochę...smutna nawet, ale to przez pogodę cholerną!! chciałabym gdzieś jechać, pochodzić, poprzebywać na dworze a tu pada i pada...
w środę lub w czwartek wybieram się na badania krwi, razem z tą glukozą i mój gin zalecił żebym dzień wcześniej unikała słodyczy i słodzonych napojów żeby mi nie zawyżyły poziomu cukru 🙂 ciekawe co mi wyjdzie...i na jakiś HBs tez mam. z tego co pamiętam to badania na żółtaczkę...
Wy macie jakieś zlecone badania??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
materacyk będzie dobry też taki dostaniemy od teściowej dlatego kupować nie muszę 😜
co do badań to na razie nie dostałam żadnego skierowania może w piątek mi zleci ,bo idę na wizytę....co do samopoczucia to dobre chociaż nudno mi się robi ,bo mój jeszcze nie wrócił i tel mu padł i nie mam nawet z nim kontaktu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie wiem...moi teściowie ani nikt inny jakoś się nie oferują że coś kupią 😜 a było by miło...bo wiedzą że u nas nie jest najlepiej z kasą...może szykują coś wielkiego hehe
na ta glukozę Madzia dostaniesz na pewno...to te świństwo do wypicia, co już Anula miała...ohyda podobno, ale tylko mały kubeczek, a kiedyś myślałam że to trzeba z litra wypić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...