Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WIesz co sioperka wydaje mi sie ze poprostu nie bede sie sugerowala wlasnie suwaczkami tylko kazda bedzie pisala swoje wymiary z pelnym tygodniem i dniem 🙂 i mysle zeby jeszcze zdrobic miejsce na zdjecia 🙂 Brzuszkow obok 🙂 ktora bedzie chetna to wkleje poprostu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to jest dobry pomysł ,bo nie jedna narzekała na swój suwaczek i są po prostu mylące, a tak każda napisze jak jest na prawdę...co do zdjęć to też dobra myśl ładnie będzie to wyglądało 😁 myślę ,że nic więcej nie będzie potrzebne do tabelki no chyba ,ze któraś mamuśka ma jakiś pomysł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey laski :*
świetny pomysł z tą tabelką 🙂
ja bym jeszcze dopisała do tabelki rubryke z tym kiedy która ma termin i usortowała to od tych co mają nawcześniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula może nas czytać ale nie może pisać cosik się jej tam spierdzieliło...czeka co admin z tym zrobi, obiecała powrót jak tylko się jej uda...
to z naszej rozmowy z gg
hej 😉no goraczka tam ale kaszel masakryczny mi zostal...
11:25:52
a mi forum nie dziala...:/ moge czytac ale nie pisac
11:26:05
napisalam do admina zobaczymy co mi doradzi
myślę że sie nie obrazi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka ona miala tego samego dnia termin co ja ..
Kurcze doszlam do 700 strony w poszukiwaniu was wszystkich i spisaniu 😁 uff
Ale cos nie moge znalesc ANIA0303 oraz KAZICZKA ( gdyby ktoras wiedziala na kiedy maja termin czy cos to dawac znac 🙂
A a co mam zrobic z dziewczynami ktore pojawily sie u nas np. na poczatku nachwilke bo mam 7 dziewczyn ktore no wiadomo juz teraz nie sa aktywne ale cos tam na poczatku pisaly czy je tez mam wpisac?
Jesli chodzi o Anulke nasza to tabelka rozpocznie sie od 30 sierpnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli ja też jestem za tabeleczką 🙂 super pomysł! my już tak z Dosikiem myślimy co by nie zrobić takiej jak miały majówki 🙂 trzeba to dopracować 🙂
i ja myślę że może co tydzień te pomiary...i dokładnie ustalić miejsce gdzie mierzymy 🙂
mój suwaczek chodzi dobrze, ale co wizytę to zmienia mi się termin...więc nie wiem...

Ani85 poczytałam...hmm ja tam będę leżeć na boku na którym mi wygodnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisz każdą, nawet te dziewczyny z początku....w końcu one też były 🙂 a myslę że Anulę np. można by było przy terminie porodu napisać >1.09 czyli powyżej 1 września, hmm? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...