Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

no niestety nadal nic 😞 muszę przestać o tym myśleć bo idzie dostać do głowy 🙂 po prysznicu nigdy nie było ruchliwsze...ale spróbuje troszkę później. może na obiad się ruszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a mi tam po glukozie nic nie było... 🙂 z wypiciem też nie miałam problemu...troche mnie kręciło potem w brzuchu, myślałam że z tego i jakaś biegunka się przytrafi, a tu nic... 🙂 lubię słodkie i tyle 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa a moj maluch sie obudzil i sobie kopie 🙂 Napewno sie ruszało tylko nie poczułas 🙂 a mnie glukoza czeka lubie słodkie wiec moze nie bedzie jakos strasznie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzwoniłam dziś do mojego lekarza i pytam go czemu ja teraz robie USG, a on
mi z tekstem ja Pani mówiłem by tak dla siebie pani sobie zrobiła po 25 tygodniu bo ogolnie mało ich jest ;/ i teraz nie wiem czy mam je sobie zrobic czy darowac sobie i czekac po 30 tygodniu jak
sądzicie??
Yhh znów mam taki zabiegany dzień zaraz musze do krawcowej pojechac, bo daje sobie uszyc sukienke na ślub 🙂
a jak WY sie czujecie brzusie? ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik jak mówił, że masz sama dla siebie to dlatego, że teraz dobrze widać dziecko i ma dużo miejsca więc będzie widać wyraźnie a w 30 +,- 2 tygodnie już nie będzie miało tyle miejsca i możesz nic nie zobaczyć...dlatego powiedział o tym 3d
przypomniało mi się, że szwagierka robiła właśnie w tym okresie tylko, żeby popatrzeć a nie w celach diagnostycznych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂no wkońcu moge napisać.głupi ten brzuszek 😞non stop sie cos zawiesza.teraz to ja miałam problem mogłam was podgladać ale niemogłam pisać 😞 😞jestem własnie po wizycie na drugi trymestr.uprosiłam mężusia żeby wziął wolne,no wkońcu to nasze wspólne dziecko i powinien od ziarenka poznawać naszą córcie 🙂jest juz 24 tydzień i niunia waży 660g i mam sliczne zdjątka z usg 🤪gin uchwycił otwartą rączkę,drugie wygląda jakby przesyłała buziaka bo tak fajnie trzyma rączke otwarta przy buzi a trzecie z profilu,az mi łeski pociekły na badaniu tak uroczo figlowała i bawiła sie rączkami 🤪 🤪kochana moja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie sobie to USG ale wolałąbym znaleść gdzieś 4D 🙂
przyjechałam właśnie od krawcowej pomierzyłą mnie i będzie szyła mi sukienke na ten ślub
Padnieta jestem z tego ciagłego wędrowania, ale przy tym całej gonitwie cały czas czułam kopniaczki mojego skarbka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo więc dalej zostaje jajkiem niesopdzianką 🙂 malenstwo schowało sie tak ze babka nie byla pewna powiedziała ze wyglada jej to na dziewczynke ale to jest do sprawdzenia jeszcze bo nie widac z dobrze. Maluch wazy 509 g i łapał sie za głowke jak robiła usg hehe s łodki taki ze rany 🙂 mam usg to dodam pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluska jeszcze będziesz w niepewności co do płci 😉
wstydliwe to Twoje maleństwo
No aniu chciałabym i filmik i zdjęcie na pamiątke musze tylko tutaj czegoś poszukać w okolicy
a ile u Ciebie to kosztuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja robiłam w Łodzi - 220zł, bo do Krakowa mojemu jakoś nie po drodze 😉 zresztą tam wiem gdzie trzeba iść i dobry jaki lekarz a tu (w Krakowie) nie za bardzo... jak mi się uda to wrzucę w moja galerię zdjęcie mojego dziecka z USG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sporo.. Hmm teraz bede myslec czy dziewczynka czy chłopczyk ale jak cos to załatwie sobie skierowanie na usg ale jeszcze spokojnie mam czasu troszke 🙂 Hehe ale moj miał fajną mine wgapiony w ekran babka mu mowila wszystko co gdzie i wogole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...