Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Loli nawet nie masz pojęcia jak mi się te dwa tygodnie teraz dłużą!!! ale chyba w następny wtorek wskocze...jeśli ten suwaczek dobrze liczy 🙂 i wtedy podam obwód brzucha, bo mu się zastraszająco urosło ostatnio 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez wsumie dawno nie miezylam swojego beboszka 😁 ale to juz poczekam do 33 tygodnia ;D a to juz za tydzien 😁 hihihih
Wow moja przeprowadzka bedzie w okolicach 36 tygodnia :O
Czyli mi data 2 wrzesnia wychodzi na 40 tydzien i 1 dzien 😮 🤨 yyyy troche to dziwne nie sadzicie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agaa dopiero dzis zauwazylam ze mamy ten sam termin porodu 🙂 mi wyznaczyli dwa pierwszy to z ostatniej miesaczki na 21 wrzesnia a drugi to z USG na 26 wzrzesnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobas nie wiem czy czytałaś moje ostatnie posty na temat terminu z USG 😜 bo jeśli miałąbym na to patrzeć to termin ostatni mam na 16 sierpnia!!! 🙂 więc jeśli wg usg masz na 21go to taki sobie wpisz i nim się sugeruj 🙂 mi wczoraj powiedział że to jest +/- 1tydzień.

Loli widzisz...kurde ja już się gubię w tych terminach 😁 może od dzisiaj uznajmy że się nimi nie będziemy tak szczegółowo zajmować, bo oszaleć idzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wlasnie popatrzylam na swoja ksiazeczke i tutaj mi pisze ze z USG mam termin na 2 wrzesnia a z miesiaczki mam na 27 sierpnia 🤨 tylko ze ja tez pamietam ze cos kilka dni pokrecilam z ta ostatnia miesiaczka 😞
Ale chyba sie jednak szykuje na koniec sierpnia cos mi sie tak wydaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli myślę że każda z nas tak od połowy, od 20go sierpnia będzie musiała się mieć na bacznośći i być już przygotowaną na ewentualną ewakuację do szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dokladnie 100% prawdy 😉
Wsumie to poczekam do tego 1 sierpnia jak bysmy sie tam zeczywiscie przeprowadzali i juz poporstu tam jak sie rozloze to zaczne robic prania malutkiej bo co, teraz sie nie oplaca a oni maja ogrodek wjec na ogrodzie do sloneczka to raz dwa mi wszystko wyschnie 😉
Tylko boje sie zebym sie z tym wszystkim poprostu wyrobila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się boję trochę ewentualnej cesarki...ale bardziej tego co się będzie potem działo...to całe zamieszanie w którym się nie odnajdę...ewentualnej depresji poporodowej, tego że nie dam sobie rady badziej się boję niż całego porodu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela nie jest zly kiedys taki mialam nie wiem czy to nie jest w odciniach machoniu czy cos w tym sytlu 😉 pamietam jeszcze palette uzywalam czy jak to sie ta nazwa ,nazywa nie wiem hmm tutaj tego nie ma ale chodzi mi o te zolte opakowania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorek rzeczywiście ładny, jeśli mówimy o tej babce z prawej 🙂 ale ja bym nie ruszała...po porodzie sobie poeksperymentujesz, bo potrzeba zmian podobno jest duża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mnie tez lekko porod przeraza moze nie sam porod co BÓL nie wiem na ile on jest silny i czy moja psychika to wszystko wytrzyma, bo tak na dluzsza mete ja to jestem slamazara straszna mnie jak cos boli to odrazu placze itp 😞 nie lubie bolu wjec....
A na psyhike tez mozna mi bardzo szybko wjechac i mam zalamke jak nie wiem co 😞

Ja sie boje nie bede ukrywac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chwyci Ci w ogóle taki kolor na ciemne włosy? bo ja mam od Ciebie jaśniejsze, a nie chwyta...i jak ostatnio robiłam to beznadziejnie chwyciło! a robiłam castingiem zmywalnym, więc nie jest źle bo się zmyje....farbą bym teraz nie ryzykowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...