Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Iwwwa a u mnie spoko 🙂 zero objawów nadal 🙂 poza wczorajszym balonem z wodą między nogami 🙂

Elu ale mi też sie kiedyś ta szyjka tak drastycznie skróciła do tego pół cm, może u Ciebie akurat teraz jest ten moment...nie wiem. Elu a jak się ma dziac to niech się dzieje 🙂 nie masz na to wpływu.
skurcze krzyżowe? tzn??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ela ja mialam brac oba jednoczesnie, bo jeden byl dolny drugi gorny. I teraz zostal mi tylko dolny tez na noc, ale penie nie zdaze wybrac bo mam go jeszcze na dwa tygodnie jakos. A ja mam zamiar juz tuz tuz na porodowke hehe 😁

Agaa no dawaj na co czekasz, dawaj szybcierj. Mnie juz jakies skurcze lapia.
Wczoraj pojechalismy na cmentarz to myslalam ze nie dojde do samochodu. W nocy tez mnie lapalo. I brzuch mi sie ciagle stawia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super ze z Anulka wszystko wpozadku i sie jakos nam kobitka tez trzyma.
Ale od tych wszystkich histori poczatkowych jakos ciezko mi uwiezyc w lekki szybki porod.
Kazda miala jakies-cos.

Hmm Iwwaa Olenka cos sie nie pcha na swiat zbytnio chociarz dzis w snie odeszly mi wody 🙂 ale to tylko sen heheh 😉

A ten bol kurde przeszywa sie na miednice i czasami promieniuje do nog az cholerstwo jakies, pewnie mala mi znow na cos uciska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuszki! Niedawn wstalam i nadrabiam Wasze posty, duzo sie dzialo. J tez mialam ciezka noc,klucie w boku,i niemoglam sie ulozyc ,a racze niemam problemu ze spaniem , moz ez zblizajacym porodem to sie zmieia? Wczoraj ostro sprzatalam kuchnie...i przesdzilam bo mam dzis zakwasy i wnocy balam sie przez to klocie z emoze zaszybko urodze,ale przeszlo.
I bylismy wczoraj na szkole rodzenia,omawiany byl 2 etepa czyli parcie jak jest pelne rozwarcie i wypieranie Malenstwa. i troche to przezywam.
A po tych 2 prodach naszych kolezanek,taki strach lekki mnie oblecial.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu chyba każda miała inny obraz porodu w swojej głowie...ale to dobrze, że dziewczyny o tym piszą, nie tylko że ah ah jak cudownie było, wcale nie bolało...w jakiś sposób się z tym oswoimy... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrze ze macie skurcze, latwiej bedzie rodzis, a ja nic, i wszystko pozamykane.
bylam na dole, tesciowie mnie zamkneli z zewnatrz, wiec wyszlam innym wyjsciem i zagaduje cos z tym obiadem ze cukinia by mi sie przydala a ja nie wiem ktora to dojrzała to mi kazala iść ze sobą w pole, no daleko nie ma z 200 metrów 😁 ale obładowała mnie tymi cukiniami i rób sobie co chcesz. to widac od razu roznice, moja mam to by mi przyniosła i jeszcze obrała i na pewno nie kazała dzwigac a tu dźwigałam te cukinie bo co mialam powiedziec zeby mi do domu zaniosła, zreszta sie czuje co ktos mysli, ja wiem ze oni oboje mnie maja za smierdzacego lenia co nic nie robi, ale co ja mam robic? najlepiej jakbym w polu zapieprzala od rana do nocy, bo to ze wysprzatane i ugotowane maja to mało..
moja tesciowa tez chyban ie moze przebolec ze ja jestem 9 lat młodsza od Janusza, bo do roboty w polu sie nie kwapię a pracy dobrej żeby zarabiac duzo nie mam i jak to ona twierdzi nie znajde po takich studiach! ciagle mi tylko mowi ze ta ma lepszy zawod tamta też i zebym szukala gdziekolwiek, w sklepie czy gdzies! wkurwia mnie na maksa bo nie po to 5 rok studiuję żeby teraz w sklepie sprzedawać, jakbym nie miala tej szkoly to ok, praca jak kazda inna ale po co mi tak gada ze do dupy studia, sama nie ma żadnych. a janusz musial dlugo czekac zeby zaczac jakies bo nie kazali mu bo przeciez ktos musi na gospodarce zostac, i tak odczekał kilka lat po maturze i w końcu nie skonczył bo jak poszedł to juz sobie nie dał rady, za długą przerwe miał w nauce, a na egzaminy poprawkowe nei mial kasy bo mu przeciez nie dali! a odkad tu mieszkam to juz sluyszalam kilka razy jak ten monster (czyt tesciowa) mowila ze ona mu mowila zeby studia skonczyl i ze jeszcze teraz moglby isc! cos człowieka trafia jak słyszy cos takiego!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do śmierci? wydaje mi sie że bedzie żyła i zyła, jak ja tylko coś boli to witaminki bierze, je bez soli i wogole takie nie przetworzone rzeczy, najwiecej to co sama wychoduje, zakupów prawie nie robi. no orobiona jest ale zaprawiona w bojach! ma juz po 60 nie wiem ile dokladnie ale malo po, nie znalazlam jeszcze tego jej dowodu. wiem ze w lipcu miala ur. ale podobno kobiety z jej rodziny żyły dłuugo, po 90tce umierały, chyba ze ich jakas powazna choroba dopadła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey dziewczyny 😉
czytałam tą historie Ani0303 i normalnie aż mnie cierki przeszły 🥴
ważne że już wszystko jest ok 😉
Widze u Anulki i Marcelka tez jest ok 😁
Mnie w nocy brzuszek cos bolał 😜
ale teraz jakoś mineło nad ranem 😁
synuś nie chce wyjść wurodziny mamuski 😞
a szkoda 😜
Mnie dzis moze tutaj mało być bo mam jeszcze troche przygotowan póżniej goście ale bede sie starała zagladać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu, wspolczuje ,bo teraz widze ze moja tesciowa nie jest az taka zla. ale tez z ospodarki pochodzi,od paru lat w miescie mieszkaja i ta sloma.... wychodzi. Mnie tez za nieroba maja a zarabiam 2 krotnie co ich synek, i uwazaja sie za idealnych. Ale przynajmnie tak wprost jak Tobie nie dowalaja ,no i mieszakmy oddzielnie.Nie daj sie ,wiem ze trudno ale mysl o Malenstwie ,bo tez Twoj stres odczowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sms wyjaśniający od Anulki:
"wody odeszly ok.7.od 9 bylam na porodowce skurcze regularne coraz bardziej bolace. rozwarcia nic. maly wysokie tętno, po kroplowce rozwarcie na 3cm i czekali az sie ruszy. i o 23 na CC trwala około 1,5h. nic bardziej mylnego ze CC nie boli! a czekali bo cc robia w ostatecznosci. taka procedura. 100lat jej życz! ( Dosikowi )"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa wczoraj przyszedl rachunek za prad, (na nia adresowany bo ona jest wlascicielka domu) ona odebrala od listonosza, bylo tam jeszcze 2 listy, 1 dla mnie 1 dla janusza, wszystko polozyla razem, nawet nie otworzyla, no jasny sygnal nie? oczywiscie my mamy placic! ponad 600zl jest.
jeszcze raz powiem że ona mnie wkurwia! bo nie placi za rachunki nie robi zakupów, tzn robi raz na miesiac moze rzadziej kupi maslo, mleko, moze pomidory albo kalafioora czasem, i tyle. no co dzien chleb kupuje rano ona albo tesc. oni maja odzdzielna kasa, tesc swoja ona swoja, tesc czasem placi rachunki, jakies podatki czy telefon bo w sumie on tylko uzywa, ale od razu placi nasz internet, ale to raz placi on raz my, a jej to janusz nawet oplaca 10zł co miesiac na komórke którą zresztą jej dał, a jak jeszcze nie bylismy małżeństwem to wiem ze sie dokladal do jedzenia, cos tam co miesiac jej dawal kasy.
sory ze wam tak o niej przynudzam ale mi sie dzis na nia taka zlość nasiliła że nie moge! zawsze gadalam siostrze albo koleżance, siora wyjechala na wakacje a kol mnie olala w ciąży i oo Wam przynudzam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...