Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Biedny Kubus,moj tylko dwa razy zwymiotowal ale wygladalo to jak na komediach jak dzieci jezdza na diabelskim mlynie tyle ze w zyciu to sie nie ma z czego smiac 😞
Trzeba pilnowac zeby przedewszystkim pil, i sprawdzac czy sie nie odwadnia...
My tez mamy na cialku przdewszystkim na nozkach i buzi- wkolo ust szorstkie plamki a na brzuszku wychodzi nam od czasu do czasu wysypka - takie kropeczki, lekarz powiedzial ze to skazowe ale ze narazi nic nie robimy bo dobrze zeby troche sam powalczyl,to szybciej wyrosnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak na chwile Iwwwa jak bedzie ciagle wymiotywac do rana jedz z nim do szpitala bo ci sie odwodni nie ma zartow z tym wystraczy kilka godzin !!!!!!Trzymaj sie cieplutko i go obserwuj 😘Znikam spac 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laseczki jak tam?
  • IWWWA jak tam synuś????
  • Ja dziś miałam ciężką noc ehhh coś się często budził i nie chciał spać 😞 padam przed chwilką zasnął na jak długo nie wiem teraz będę jeść śniadanko.
  • Może któraś wie co tam u LOLI jak OLEŃKA co z tą wysypką???
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Iwona Franek znowu całą noc przespał, ale teraz tak mnie wykończył, że już do Krystiana pisałam, że nerwy mi puszczają. Zasnąć nie umiał. Płakał i płakał. Aż w końcu w wózku zasnął. A ja psychicznie jestem wymęczona tym wrzaskiem. A muszę teraz wszystko zrobić bo o 16 z Luną na operację jedziemy. To będę chciała przy niej siedzieć a nie sprzątać. No i chciała bym ją zabrać jeszcze na spacer fajny.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dobry 🙂
    U nas nocka ok. Kuba spal cala noc, ja jednak tylko jednym okiem. o sie przekrecil czy jeknal to odrazu na nogi. Spal z nami wiec oko caly czas na niego. Ale jestem wykonczona.
    Nie wymiotowal, natomiast rano dostal takiego rozwolnienia, ze pampers to bylo malo. Bokkiem poszlo. Zabarwiona woda. I caly czas puszcza straszliwe baczki. Nie wiem czy dawac mu mleko czy lepiej gesta kaszke. W sumie mleko chyba bedzie lepsze bo to woda zawsze. A pic herbatek i innych takich nie chce wcale. Wiec wciskam mu po kilka lyzeczek chociaz.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Jeny co za porąbane służby zdrowia!!!!!!!!!!! Przecież to go wycieńcza! To dziecko śpi ciągle bo jest już pewnie słabiutki i zmęczony tym wszystkim 😞 Nigdy nie wyjadę do Anglii ani nigdzie w te rejony 😮

    Perełka Lunie moja koleżanka w ramach podziękowania dla mnie załatwiła sterylizację, która normalnie kosztuje 300zł a my mamy za darmo. Ale trzeba będzie ją uśpić do zabiegu itp a ja tak tego nie lubię 😞 To już czwarta i mam nadzieję ostatnia operacja w jej życiu 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Powiem ci ,że Pawełek jak teraz miał tego wirusa to na drugi dzień mi powiedziała,że jak nie przestanie wymiotować to szpital a on za dobe tylko 4 razy a Kubuś więcej jak się nie mylę ,a jak się odwodni dziecko to mogą być złe skutki tego moja córa była odwodniana ciągle spała nie chciała jeść ani pić i powoli robiła się gietka jak sobie przypomnie to płakać mi się chce 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dziewczyny ja to wszystko wiem 😞 ale moge tu chodzic do lekarzy codziennie i oni nic nie zrobia! Jedyne co mi zostaje to dotrwac do niedzieli do polskiego pediatry, bo on tylko w niedziele przyjmuje w londynie. A polecialabym z nim do PL ale on jest zbyt slaby na taka podroz 😞
    Teraz daje mu kaszki. Strasznie mi jeczy i marudzi.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...