Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No ja juz mam prawie wszystko porobione. Jeszcze tylko lazienke poukladac i jestem cala brzuszkowa, oczywiscie poza biurem 😞
Kuba nadal ma katar straszny. Daje kropelki i mascia majerankowa smaruje i staram sie czesto woda morska psikac ale mi to juz nie wychodzi bo na sam widok ryczy w nieboglosy. A tu mamy o tyle gorzej ze on sobie nie moze wyc na cala pare bo biuro 😞 ale na szczescie to bardzo spokojne dziecko-odpukac 🙂
Elka slub? WOW! hehe nie spiesz sie 😉 ja troszke malo doswiadczona Ci to mowie hehe, nie no nie jest tak zle i nie cofnelabym hehe, ale wiesz...
Kurde z ta Luna to rzeczywiscie przerypane teraz. Nie wyobrazam sobie teraz wychodzic z moim psem na spacer i z malym. Moj to 62 kg wazy-alaskan malamute 🙂, strasznie mi go brakuje, jak sie wyprowadzalam z domu do mojego to musialam go zostawic tam bo warunkow nie bylo. On ma swoj wybieg. Brakuje mi czasow jak go trenowalam. Codziennie 15 km minimum pieszo 😲 albo latem po zmierzchu ok 40 km rowerem, tyle ze ja sie nie upocilam bo on mnie ciagnal. A w zimie na samkach mnie ciagnal i mialam straszna frajde zawsze dopoki nie wyladowalam na drzewie 😞 ale nic mnie nie zrazalo, niezaleznie od pogody codziennie spacer 15 kilometrowy. Wracalam o 20 ze studiow zrypana i dawaj z nim. Chcieli go na zawody "kupowac" ode mnie ale nie dalam. Kiedys poszlam z nim majac 39,9 goraczki i malo nie padlam w lesie. Doprowadzil mnie do domu. I zawsze jak sie w lesie zgubilam to do domu mnie doprowadzil. Kochany moj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha Agaa jak teraz bylam z Kuba w szpitalu to tez mu woreczek zalozyli, ale nie powiedzieli jak go tam ulozyc bo ja co jakis czas sprawdzalam czy juz nasikal bo czekali na siuski i tam wycieklo do pampersa, na szczescie troszke zostalo, na badania starczylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hek laseczki co tam porabiacie w ten piekny wtorkowy wieczor 🙂

bo ja sie zjezdzilam po aptekach za kremem dla adasia na zlagodzenie wysypki po skazie bo juz ma takie strupy 😞

do juterka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie me kochaniutkie ;****
ja znów brak czasu 😞 i zaglądam o tej porze.
Chce podjąć się pracy i przejść na studia zaoczne by lepiej nam szło finansowo
tyle że no 🤨 Kacper w tym wypadku do żłobka 😞
jakos bardzo się tego boje 😞
ale znajome mówia że dziecko wtedy naprawde szybciej się rozwija itp
a ja mimo to mam uprzedzenie 😞
ale cóż by nam sie lepiej wiodło i bylibysmy bardziej ustabilizowani to trzeba.
U nas ogólnie jakoś leci 😉
świetna pogoda więć na spacerku spędzamy duuuużo czasu 🤪
Tęslmo mi za takim długiiimmm klachaniem z wami o głupotach itp 😜 ☺️
Buziam wszystkich wrześniaczków ! ;****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia i znalazlas ta masc? A czemu mu ta wysypka jeszcze bardziej skoro wy na odpowiednim mleku itd?

Domi szkoda ze musisz go do zlobka oddac 😞 ale jesli ma i jemu byc lepiej bo nie bedzie mu brakowalo czegos to owszem, Tylko musisz wziac pod uwage ze beda chorobska, bo wiadomo jak to dziecko od dziecka. A macie juz nagrany jakis zlobek? Bo to trzeba szybciej nie?

No i gdzie wy wszystkie jestescie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa napisał(a):
Asia i znalazlas ta masc? A czemu mu ta wysypka jeszcze bardziej skoro wy na odpowiednim mleku itd?

Domi szkoda ze musisz go do zlobka oddac 😞 ale jesli ma i jemu byc lepiej bo nie bedzie mu brakowalo czegos to owszem, Tylko musisz wziac pod uwage ze beda chorobska, bo wiadomo jak to dziecko od dziecka. A macie juz nagrany jakis zlobek? Bo to trzeba szybciej nie?

No i gdzie wy wszystkie jestescie?


WIesz co teraz koniec marca/ początek kwietnia są tu zapisy zobaczymy czy się w ogóle uda.
Boje się boje 😞 choróbska itp
i w ogóle najbardziej tego czy beda sie nim dobrze zajmować 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eee laski z Krystianem i tak mam bardzo dobrze 🙂 Z resztą same wiecie;Choćby to, że dzięki niemu mogę być teraz z Frankiem. I nie musiałam wracać do pracy mam dzięki niemu. Ale ja już mu dawno mówiłam, że chcę się nacieszyć powolutku każdym etapem naszego życia....Chodzeniem, zaręczynami i dopiero ślub. Chodziliśmy ze sobą ponad 4 lata, zaręczeni jesteśmy prawie 4 miesiące dopiero. Więc jeszcze mi się nie spieszy. Poza tym co to by było za wesele z takim małym brzdącem. Niech Franuś podrośnie. No i u nas nie będzie to wesele bo rodzina porąbana moja cała, a jego to ostatnio pisałam jaki wyróżnienia robią więc i ja ich nie zaproszę.Bo niby z jakiej racji 🤢 Więc zaprosimy tylko najbliższych. Ja nawet moich chrzestnych nie zapraszam. Tylko rodziców, rodzeństwo i wujka jednego, który nawet baby nie ma.
A teraz najważniejsze....Franuś całą noc przespał w łóżeczku. Nad ranem się tylko budził już trochę i raz w nocy, ale dałam mu smoka i spał dalej. Po 6 tej się obudził na leki, kupkę i kaszkę. Mamusia jest z niego bardzo dumna. Tylko muszę patent na rozkopywanie się go opracować bo cały zimny był.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla Frania 🙂 no widizsz jak mu sie tam podobało!

u nas siusków brak...nie złapały się bo przecież u ziewczynek nie leci strumień i nie ma sikawki jak u chłopców...założyłam jej teraz drugi...zobaczymy :/

Domi a ile u Was złobek koszuje? bo w Zabrzu koleżanka mówiła za 800zł...to za ile Ty chcesz u nas na śląsku robote znaleźć i gdzie ja się pytam? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek 🙂
FRANEK brawo za pierwsza nocke w lozeczku 😘
Iwwwa znalazlam krem 83zł mnie kosztowal 😮 mam nadzieje ze bedzie wart tej ceny a wysypka jak juz wyjdzie to ciezko jej sie pozbyc tym bardziej ze dalam mu jagody i okazalo sie ze jest uczulony i pediatra swierdzila ze mam mu nie dawac kleiku ryzowego bo jak mu sie utrzymuje ta wysypka to mmoze byc na ryz uczulony 😞 masakra
Aga ja jak lapalam sisuki dziewczyniki co sie nia zajmowalam to nosilam ja w pozycji jak do siusiania i podlozylam kubeczek puscilam wode w lazience dalam pic i zrobila siusiu 🙂 trzymam kciuki zeby sie udalo 🙂
dosik co do zlobka to tak jak ktoras pisala musisz sie liczyc z tym ze napewno bedzie chorowal na poczatku bedzie ciezko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka i znowu nie nadrobiła 😞
  • Eluś brawo dla Frania 😘kiss:
  • Agauś są takie specjalne woreczki przylepia się na pipkę i zapinasz pampersa i czekasz pół godziny potem zerkasz odklejasz i dajesz do kubeczka z tym woreczkiem 🙂w aptece powiedz ,że chcesz to dla dziewczynki dla chłopców też są odklejanie nic dzidzie nie boli koszt 0,90gr u nas.
  • A my wczoraj cały dzień na polku spędziliśmu 🙂i dziś powtórka jest przepięknie,narazie jest 11 stopni
  • Hmmm Paweł jeszcze śpi 😮 a zawsze już szalał od 6 szok A jak tam zębolki?????
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    oooo Asik dobry pomysł z tą wodą i piciem 🙂 może akurat...ale to jutro, bo dziś cały dzień mnie nie będzie

    sejw 🙂:***
    Perełka zagłosowałaś? 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Uczę go spać w łóżeczku, a nie w wózku. Póki co śpi. A ja jak bóbr się poryczałam 🤪 Bo temu psu:
    http://www.dogomania.pl/threads/204611-Porzucony-doberman-Max-b%C5%82aga-o-dom-tymczasowy-i-specjalistyczn%C4%85-karm%C4%99!?p=16542713#post16542713
    znaleźliśmy dom 🤪 🤪 🤪 🤪 Dzięki maniakom tej rasy do końca swoich dni zamieszka w hoteliku dla psów i tam będą się nim zajmować 🤪 A ludzie się zgodzili, że co miesiąc będą zrzucać się na karmę dla niego 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Taaaaaaaaaaka szczęśliwa jestem! To już trzeci pies, który odnalazł domek i kogoś kto go pokocha w tak krótkim czasie.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...