Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ela z tym wozkiem to ja nie wiem ale tez jestem w trakcie szukania jakiejs spacerowki takze jakbys cos wyszperala jakas fajna to sie podziel opinia, narazie bede miala ta z wozka co mam pozyczony ale tam kola odpadaja 2 i bedzie mnie wnerwiac, a nie bede teraz kupowac takiego wozka bo bez sensu, moze kiedys na 2gie dzidzi, a teraz spacerowke sama,na parasolke jeszcze za wczesnie niestety..

qrka malutko cie tu widzie.. czekam az sie cieplo zrobi calkiem, moja mala wyzdrowieje i koniecznie sie musimy spotkac!

jak mam tyle stron do nadrowbienia to potem zapominam co mialam pisac..
a tak na marginesie jakby ktoras jeszcze oslonki do antybiotyku potrzebowala to acidolac baby jest dobry w smaku, ja mam i sobie chwale, mozna rozpuszczac w mleku i wodzie, starszym dzieciom w jogurcie, ja jej daje z herbatka, pije chetnie bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sory za takie posty co chwile ale sobie przypominam co chwile cos. zapomnialam napisac, u nas juz lepiej, dzis bylysmy u kontorli, jeszcze przez miesiac bedizemy na lekach ale juz mniej, mala jeszcze chora i kaszle ale dr powiedzial ze duzo lepiej, zreszta widac po niej, je juz chetnie i wyglada calkiem zdrowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
ania87 napisał(a):
moja tak samo gada dadada albo tatatata, i ja jej mowie powiedz mama a ona tatatatatataaaa no jak to tak! mialoa mowic mama najpierw 😜 zebow jeszcze nie ma a gadac chce jak cholera


HEHE O BRATA WOLA 🙂


ja jej dam brata! 😜 😜 siostre ma miec, brat znaoczy kiedys SYNOWA 😁 😁 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny wlasnie odkrylam u adasia wysypke na tłowiu i czole rano jeszcze nie mial juz dzwonilam umowi wizyte telefoniczna z lekarzem bo nie wiem od czego to moze byc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa napisał(a):
Kurde noi ciagle cos z tymi naszymi dzieciami malymi 😞 (Aga dzieciami dla Ciebie za kare ze Cie tu nie ma)

No prosze nastepny uciekajacy matce. Poczekajcie Kuba wyzdrowieje to was dogoni .


Iwwwa 😘 😘 😘

no kurcze co z tymi dziećmi? co drugie chore albo ma jakieś problemy no ech!

Anulka! od Ciebie chyba ten deszcz do nas idzie 😠
uciekłyśmy z ogródka, bo wiać zaczęło. ale burza taka porządna mogła by być - uwielbiam 🙂

musieliśmy kupić całe nowe koło do wózka, bo jak szwagier rozkręcił to się okazało że dętka jest w kawałkach 🤪 ( mój chop ją pompował wczoraj....i musiała strzelić ), do tego poszło do reklamacji koło, bo też jest rozpieprzone ( tym razem nie przez Micha ) i co? 2 tyg byśmy na te reklamowane czekali....do tego dali takie z innego modelu, na szczęście pasuje. wózio tyle kasy, a taki shit! :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...