Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂
My wczoraj dzien super spedzilismy 🙂
najpierw u mojej babci maly wariowal z kuzynkami, potem u rodzicow... byl szwagier ze swoim psem 🙃
i sie normalnie w nim zakochalam ☺️
A dla Marcela poprostu ... achhhh slow brakuje ☺️
Elus tyle powiem ze na wlasne oczy moglam zobaczyc jak taki pies traktuje male dzieci a jeszcze tymbardziej ze pierwszy raz sie widzieli... no nie da sie opisac tego.
MAly co sie przewrocil on probowal go chwycic i podniesc, sam sie podstawial zeby Marcel go glaskal, a ten zatapial malenkie raczki w jego siersci... hihi lizal go po uszalch, a co najlepsze Marcel sie go ani troche nie bal pod ogon mu sie podstawial zeby go gilal, jezdzil na nim jak na koniu, za obroze ciagnol zeby szedl z nim, karmil... Marcel zadowolony a ja bylam w takim szoku.
achh nie moglam sie od niego oderwac 🤔
haha A moj brat uciekal przed nim jak przed ogniem tak sie go bal 😮 chyba jakas traume z innym psem ma 😮


Potem Ci znajomi przyszli i ogladalismy ta kasete.. usmialismy sie ze hej.



A dzis od nowa rzeczywistosc.............. i sami jestesmy.
😘 😘


Elus to tylko wystawiac i zarabiac kasiurke dla psiakow 🙂
A jak Luna???
Madziu oby byla dzielna, i daj potem znac jak zniosla i jak wyniki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z Luną idę dzisiaj. Mały miał to zapalenie niby spojówek to nie chciałam go włóczyć. A o jakiej rasie Aniu mówisz? No wystawiać tylko na razie czasu mam mało , a to trzeba sprytnie zaplanować , zorganizować itd. Latania mam dzisiaj po miescie, a Franek zakatarzony. Ale nie mam komu go podrzucić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak katar to właśnie trzeba wychodzić. Zimno obkurcza śluzówkę i wtedy się tak nie leje. A mi chodziło tylko o to, że nie bardzo lubię go ciągnąć po tylu schodach do tego weta. Poza tym tam różne zarazki itd. Ale pójdzie ze mna koleżanka to poczeka z nimi a ja pójdę to załatwić.
A goldeny fajne, ale współczuję mu mieć taką sierchę jak zaczną się ulewy i błoto 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To dobrze ze ci ktos pomoze 🙂
HEh widzialam na nk jak Krycha na Frania Cycus.. heheeh nie moge tak smiesznie slodko 🙂

A no ja tez tego nie zazdroszcze... 🤪 ale oni maja wielki dom, bez dywanow bez ncizego to wiesz odkurzacz czy miotla mop i juz 🙂
Ale co zauwazylam.. bardzo duzo z nim wychodza, przez 3 godziny co tam bylismy to 2 razy...
Nie wiem czy sie bali zeby nie narobil u mamy czy o co chodzilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem.
Teraz znalazlam forum.. laski polecaja 2 preparaty i w sumie jeden to lek na recepte na... noo poprostu czuje ze to dla mnie i o mnie chodzi i moj problem. takze musze do lekarza isc w srode 😉

Ja tez lece musze ogarnac ten dzien dzis.... bo starzy przyjada a my w pizamach 😁 a burdel z zabawek ze przejsc nie idzie;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
my już po pobraniu krwi....mała już na sam widok typiary w białym fartuchy się poryczała i w ogóle słabo jej przez tego motylka krew do probówki spływała i dość długo to trwało ,a Olinek płakał biedna się na męczyła...ale szybko ją uspokoiłam i śladu na rączce póki co nie ma .A wyniki w środę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej cioteczki 🙂
dzis siedze znow w pracy, a nie mialam chwili zeby zajrzec. No ale dzis to i posprzatal i popral i obiadek swiezy zjadlam. Tak to moge. Tylko o Kubusia sie martwie. Wczoraj byl strasznie marudny i po poludniu jechalismy do mojej siostry. I jakos mi sie wydawal taki cieply a nie mialam termometru wiec dopiero u siostry mu zmierzylam temperature to mial 38,5. Szybko dalam mu nurofen i z duzym oporem i placzem zasnal. W nocy sie tez obudzil i byl az goracy to nawet temp nie mierzylam tylko po nurofen polecialam na dol. I z woda mu rozrobilam w butelke bo wczesniej nie chcial wypic z lyzeczki. To widocznie od goraczki go suszylo bo wypil wszystko i jeszcze butle wody z miodem. Dzis tez mial garaczke wiec nurofen. Wydawalo mi sie na poczatku ze to zeby, chociaz nigdy wczesniej na zeby nie goraczkowal tylko rozwolnienie i plesniawki i humorki, a teraz mysle ze to znow trzydniowka. To9 mozliwe ze znowu? Bo myslalam ze to tylko raz wystepuje.
Ania husky to fajniusie pieski, ja je uwielbiam chociaz nie ukrywam ze wole alankan malamute hehe bo takiego mam 🙂
Ela i co z Lunka?
Sioperka trzymam kciuki za dobre wyniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IWWWKA DZIĘKI 😘
o kurde ,ale tu cały dzień pustki 🤢 żadna czasu nie ma.... a ja siedzę sama ,bo mój w pracy do 4:00,a Oliwka zasnęła...ogarnęłam sobie i teraz będę robić prace do szkoły ,bo na ten weekend muszę 4 oddać na zaliczenie.Myślałam ,że może trafię na którąś i popiszemy ,a tu dupa blada 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
ja dziś mam wolne, więc będę się byczyć w domu.
Ostatnio chyba każda z Nas ma cięższy czas, można się pocieszać, że to pogoda tak na Nas działa.. 😉

Ja mam mega problem, z którym kompletnie nie umiem sobie poradzić.
Ostatnio rozmawiałam z Eluśką i myślałam, że mam to już za sobą.. Ale niestety..
Znowu obsesyjnie chce być w ciąży. Nie wiem co mi się dzieje, płacze nawet na reklamie pampersów.
I nie pomaga racjonalne myślenie: nie stać Cię na to, nie możesz sobie teraz pozwolić na dziecko.
Efekt potęgowało to, że pisałam dużo z przyszłymi mamami, więc musiałam tego zaniechać, bo zazdrość o stan, w którym są totalnie mnie wyniszczyła.
Poza tym samotne wieczory. Doskwierają najbardziej. Ostatnio staram się tak wymęczyć przed snem, żeby od razu zasnąć, Inaczej ryczę w poduszkę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eloite dziecko nie pomoże na ,,tą,, samotność. Masz Aleksa i co? Ja mam Franka, ale brakuje mi Krystiana i jego obecności. Potrzeba Ci faceta. Tylko szkoda, że to nie da się pstryknąć palcami i już...
Ja się wczoraj zatrułam hamburgerami z Biedronki!!! W nocy na kibel mnie pogoniło, na wymioty brało. Rano prawie zemdlałam. Robiłam małemu mleko. I nagle mi zaczęło piszczeć w uszach i robić się niedobrze. Szybko usiadłam na krzesło i patrzyłam na Frania i starałam się nie zemdleć bo co on by zrobił 😞 Nikt by mnie nie znalazł nawet. Zwłaszcza, że ja jak mdleje to zaraz wymiotuje. Udusiła bym się i zdechła i może po kilku dniach ktoś by mnie znalazł 😞 😞 😞 Jakoś zaczęło mi mijać i pognałam do łazienki bo mnie na wymioty brało. Minęło to oblały mnie takie poty, że szok. Dopiero po 12tej wyszłam z Luną bo nie mam siły. Wszystkie mięśnie mnie bolą. Głowa pęka. Apetytu nie mam w ogóle. Ohyda....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu Ela ma racje.
Co Ci po kolejnej ciazy? OK bylo fajnie , bo byc w ciazy to no czas dla kobiety y wyjatkowy.
Ale teraz nie jestes sama, nie rozlozylabys sie przed kompem na caly dzien opychajac sie wszystkim co pod reka, tylko latala za malym w ta i wefte, a teraz mysle ze oni maja fajny okres gdzie potrzebuja sie bawic, wyglupiac pobiegac troche po placu czy parku... no tacy sa bystrzy.
A na samotnosc no wlasnie niestety pstryk nie wystarczy.

Elu a data jaka?oki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
Eloite głowa do góry mi też się nieraz chce drugiego dziecka,bo tak jak pisała Anulka super jest być w ciąży ,ale jak się nad tym racjonalnie zastanowić to nie jest to póki co odpowiedni czas.A u Ciebie też jestem tego zdania ,ze samotność powoduje u ciebie takie smutki i myślenie ze kolejne dziecko ci je wypełni...podejrzewam ,że tak by nie było i tak jak Elka jestem zdani ze ci chłopa trzeba !ROZGLĄDAJ SIĘ LASKA NA PEWNO JEST KTOŚ TAKI W TWOIM OTOCZENIU KTO ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ TWOJEJ UWAGI 😉
A potem i na drugie bobo przyjdzie czas! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nooo wlacha... 😜
te hormonska to potrafia nam niezle urozmaicic zycie, powiem wiecej DO D Z NIMI! 😁

Jak tam Wam dzien minol? byliscie na cmentarzach? jakies niusy modowe macie??? 😁 Moja siora niby u nas w miescie zawiedzona brakiem pokazow mody 😁

My dzien spedzilismy na wsi, bylismy z babcia a Marcel bawil sie ze swoim kotkiem 😁 a bron boze zeby ktos mu go zabral..... 😜
A oczy to ma jak moja kumpela Madzia identyczne -ona ma takie kocie,,,sliczne! I se tak na niego wolam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...