Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Marrrtini uwazaj z tymi lodami bo potem w boczki ida cos juz wiem o tym przy corce strasznie mi sie ich chcialo a potem problem heh ale coz jak sie ma ochote to ciezko sobie odmowic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, też macie tak że post Wam się nie wyświetla? bo mi już drugi raz!
albo naciskam zamknij okno, zamiast wyślij wiadomosc 🙂
Perełka ja z Tarnowskich Gór, między bytomiem a Gliwicami.
a nasze brzuszki przegapiłaś, wczoraj i przedwczoraj pokazywałyśmy tu zdjęcia 🙂 rosną rosną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perelka napisał(a):
Marrrtini uwazaj z tymi lodami bo potem w boczki ida cos juz wiem o tym przy corce strasznie mi sie ich chcialo a potem problem heh ale coz jak sie ma ochote to ciezko sobie odmowic 😉

marrrtini jest szczuplutka, na bank nic jej w boczki nie pójdzie 🙂 niech sobie dziewczyna je jak ma ochote 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super sioperka22 ciesze sie u mnie tez dobrze tylko ten moj brzusio powolutku rosnie kazdy sie pyta gdzie go masz heh a jak na plecach hihi ehhh to musze pozerkac na wsze brzusie 🙂 a powiedzcie mi jak sie tu wstawia zdjatka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja raz w życiu bez okazji od mojego Michałka dostałam kwiaty. To było latem, więc możliwe, że dostał udaru i mu się poprzestawiało 😜 😜 nie no żartuje...poza tym jednym razem nie dostaje kwiatków 😞 a chciałabym 🙂 tylko pozazdrościć kochającego mężusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj to trzeba mu to uswiadomic ze to lubisz morrreta ale wiesz moj byly maz tez taki byl ale co tam kazdy jest inny wazne ze kocha 🙂 a dziewczynki co z tymi zdjeciami bo pokazalabym wam moja kruszynke a nie wiem jak buuuu a i poogladalam zdjatka z brzusiami piekne a ja takiego brzusia nie mam ehhhh daleko mi do was 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mojego dobrze wychowałam he he i kwiatki albo miły drobiazg u niego to norma 😁...ma to też po ojcu......ale ja też czasem coś tam bez okazji mu małego kupię ,żeby też czuł się chociaż czasem tak jak ja hehe 😁 jak już o tym mowa to spadam zrobić mu obiadek 🤢 papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perełka fajnie masz ☺️ Ja z takich niespodzianek to pamiętam jak ostatnio pokłóciłam się z Krystianem i mu powiedziałam w nerwach, że w ogóle o mnie nie myśli! A on do mnie- Tak? Nie myślę? Ok. To zobacz na to. I wyciagnął z plecaka ,który nosi do pracy książkę dla mnie 😲 Bo ja to taki molik czasami jestem...No i co? Zatkało mnie. Bo nawet będąc w pracy pomyślał o mnie i w między czasie kupił książkę. Albo np ja mam wiecznie lodowate stopy. To pod choinkę dostałam mnóstwo skarpeteczek 🤪

Brzuszek myślę, że rusza tak już na dobre ok.19 tygodnia.
Co do naszego pokoju dla maleństwa to oczywiście nie chce go zagracać, ale na dzień dzisiejszy on stoi totalnie pusty i zimno tam. Nie ma tam nic oprócz ścian, sufitu i podlogi 😜 A wiecie co jeszcze mi się marzy do pokoju dla dziecka? Bujany fotel mhmhm ☺️ Ja na 13 jestem umówiona z koleżanką w mieście. I zamierzam przejść się do hurtowni Nilago. Może znajdę troszkę ciuszków tanich dla dzidzi. I porównam ceny z allegro z tymi w hurtowni. Bo może się okazać , że będzie taniej. W allegro trzeba jeszcze doliczyć koszt przesyłki...Kupuje wyprawke za 29zł a 19 kosztuje przesyłka 😮 Lekka paranoja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marrrtinia znajac zycie to urodze tydz pozniej tak mialam z dwojka dzieci chyba ze bedzie szybciej ale watpie laseczki musze uciekac po mezusia 🙂 zycze milego popoludnia buziolki jutro zajrze znowu papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie wcale nie wychowałam 🙂 Jedyne co dobre to, że gotować nie muszę. Często jemy poza domem albo razem coś robimy ale to sporadycznie.
Buuterfly fajnie, że masz duży pokoik, wszystko można ładnie porozmieszczać a u mnie to się tylko najpotrzebniejsze rzeczy zmieszczą, a co do bujanego to świetny pomysł ale ja postawiłam na fotel z masażem 😜 trochę się będzie gryzł z pozostałymi rzeczami ale cóż, wygoda najważniejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie było mnie z 2 godzinki bo robiłam placka -- to tak nawiązując do zachcianek, normalnie poczułam że muszę zjeść jakiegoś placka, chciałam napoleonke ale nie miałam wszystkiego więc zrobiłam placek według swojej inwencji twórczej, zaraz idę połączyć wszystkie składniki i jeść, obiad będzie wczorajszy a dziś na obiad świeży placuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...