Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂przepraszam za nieobecność ale miałam problemy z kompem 🙂widze że już znacie wszystkie płeć no i jest remis bo umnie też dziewczynka a miał być chłopczyk 🙂jak tam wasze brzusie pewnie śliczne i okrąglutkie piłeczki.pochwalcie sie swoimi brzusiami 🙂życze dobrej nocki i kolorowych snów.[URL=http://img11.imageshack.us/i/dzidziawbrzusiu047.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/924/dzidziawbrzusiu047.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. Witam nowe paniusie 🙂 Ja jestem na etapie przygotowań centralnego dla dziecka 😜 Ale i nad łóżeczkiem własnymi łapkami pracuje. Ciężko idzie ale kto jak nie ja sobie z tym poradzi. A zaraz muszę drylować do banku po kase dla kominiarzy i ogarnąć chatę. Wczoraj Krystian nie chciał iść spać...Chciał się nami nacieszyć. Niestety...Na zapas się nie da. Najgorsze będę pierwsze dni..Pierwszy tydzień. Później muszę coś wymyślić. Po 19stym muszę iść do gminy, a później muszę załatwić sobie i Lunce transport do moich rodziców. Bo 22 już do lekarza. A i jeszcze w przyszłym tygodniu muszę iść na wyniki. Sama 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Doberek 🙃
Co tam u was u mnie dzis na oknem szarawo lekko,wjec pogoda do dupy 😮
Widze ze 2 nowe wrzesniuweczki do was dolaczyly serdecznie was pozdrawiam i widze ze jestescie z moich okolic Krakowskich.
Agaa a gdzie jest Anuli zdjecie?bo ja nie widze 🤨 Ehh brzuszek jest naprawde duzy dziewczyny i wczoraj juz troszku pobolewal mnie kregoslup 🥴 ale slicznie wyglada. Jesli chodzi o pepek to juz go prawie nie mam 🤢 blee
Elu dasz rady glowa do gory wiem, jak to jest i najgorsze sa pierwsze dni.. ehh jak sobie pomysle nasze rozstania z moim on tutaj ja w polsce i czasem po pol roku nie widzenia sie i wyczekiwania kiedy do niego polece to dopiero bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey dziewczyny 😉
A ja właśnie wstałam by wybrać się na zakupy a za oknem tak pada ze masakra 🤔
Moje maleństwo wczoraj tak szalało przed spaniem że łooo 😁
A jak tam wy sie dziewczyny czujecie ?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik u mnie coraz ciezej,boli mnie kregoslup jak pisalam na dole tak szybko sie mecze i wogule ze az sama nie moge w to uwiezyc 🤨
Ehh tez mam ochote isc na jakis zakupki z moim.. no ale niestety finanse nie pozwalaja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane!!
Przepraszam, że ostatnio się w ogóle nie udzielałam ale miałam troszkę problemów z brzuszkiem. Dziś po południu jadę na usg kontrolnie i mam nadzieję, że już wszystko będzie jak najlepiej. Czuję mojego bobo coraz częściej, więc jestem pełna optymizmu 😁 Co do przygotowań to.......Ja jeszcze prawie nic nie mam. Jeszcze poczekam zanim zacznę kupować. No i płci jeszcze nie znam 😮 No ale może dziś... Brzunio mi rośnie ale nie powiedziałabym, żeby jakoś specjalnie duży był, no ale bobo małe to i brzuch mały..narazie 🙂
Witam nowe mamusie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Hejka Martini kurcze my tutaj sie zamartwialysmy co tam u ciebie i wogule nic sie nie odzywalas nie dobra 😜
A co to sie dzialo z dzidzia?
Teraz juz wszystko jest wpozadku?
3maj sie tam mocno i twoja dzidzia ten i rosnijcie tutaj nam zdrowo 🙂
Buziaczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli Ty sie nie chwal słownie tylko zaspokój ciocię Agee i pokaż zdjęcie 😁
marrrtini! cieszę się że jesteś!! mam nadzieje że z brzuszkiem będzie już teraz tylko lepiej 🙂 buziak dla Ciebie 😘
witam nowe mamuśki hurrraaa
i czekoladka - gratuluje dziewczynki! zobaczycie w ogólnej klasyfikacji dziewczynki wygrają 😁 😜
Loli na naszej klasie Anula dodała foto 🙂
u mnie dzień pochmurny bardzo, cały czas pada...ale jakiś taki dobry humor mam 🙂 nie wiem skąd to się bierze taka huśtawka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny pomórzcie ;p
napiła bym się wkońcu jakiegoś zimnego piwka 😞
tylko boje sie wypić jakeigo kolwiek by nie zaszkodzic dzidzi 😞
polecałybyscie cos ? Albo co same wypiłyście i było wszystko ok ? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha , no jakos postaram sie zrobic beboszka i wam pokaze a moze ty tez pokazesz 🙂 hihi wsumie pare tygodni temu robilysmy galerie brzyszkow to moze tak co miesiac kazda znow sie pokaze jakie sa efekty przed i po ??
A jesli chodzi o klasyfikacjie no to widze ze szanse sa wyrownane jeszcze ostatnio same chlopaki byly a pewnie dziewczynki wygraja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik za mną chodzi ostatnio Karmi karmelowe...nie piłam wprawdzie, ale patrzyłam na etykietę i pisze że ma DO 0,5% alk. Więc jak się napijesz połowę takiego piwa to co?
Albo tego Lecha lite, który ma chyba zero.
zaraz się zacznie dyskusja znowu na temat alku więc ja poprzestane na tym że w ciąży nie piję alk 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli ja pare dni po chorobie mojej Wam pokazywałam 🙂 więc narazie się wstrzymam bo wyjdzie że ze mnie jakaś fetyszystka jest ( bo jest 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik tak szczerze jakies 2 tyg temu napilam sie pol szklanki heinekena (no nie moglam sie oprzec) puzniej zaczelam miez wyzuty sumienia itp czy z dzidzia wszystko ok ble ble ble puzniej pare dni puzniej poszlam do lekarza na kontrole i wszystko bylo ok. Wjec nie namawialm ale odpisuje tylko na zapytanie Dosik zeby tak jak Agaa napisala znow zaraz nie zrobila sie afera na forum ze jestem nieodpowiedzialna za swoje dziecko itp.Takie komentarze prosze zachowac dla siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co mi się dzisiaj śniło? ze karmię piersią!!!! przedziwne uczucie i obudziłam się z postanowieniem zakupu laktatora i karmienia dziecka również butlą! nie będę cycka wyciągać na jakichś urodzinach czy innych świętach....Na dzień dzisiejszy mam takie postanowienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie tego obawiam że bede miała wyrzuty tylko do siebie ze sie napiłam itp 😞
Ale dziś moze sie skusze chociaż na pół redssa jabkowego bo juz poprostu mnie kusci ostatnio co chodzilismy gdzies na piwko ze znajomymi to wszyscy piwko a ja soczek 🙂
Bo nie jestem za piciem w ciązy ale myśle ze taka troszenka mi nie zaszkodzi anie dzidziusiowi 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,witam nowe mamuśki w naszym gronie!
jak tam samopoczucie?marrtini dobrze,że już wszystko ok dbaj o siebie i maleństwo!Loli ja tak jak i ty pomału na plecy nie mogę....strasznie nie wygodnie siedzieć mi dłuższy czas ,a i śpi się niewygodnie ☺️ ale to nic ważne ,że we wtorek lecę na usg i w końcu się dowiem jaka płeć i Aqaa uzupełnisz swój ranking he he 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niom jeśli wam nic nie było to mam ogromną nadzieje ze i mi nie zaszkodzi troszeczke 🙂
Mieliśmy isć wczoraj do tego świata dziecka ale mąż wrócił Póżno wiec wybieramy sie dzis licze ze juz zakupimy co nieco :P i ze znów mi nie wyskoczy z tekstemm ' zaczekajmy jeszcze' 😜
wrrr ;D on nie rozumie kobiecych potrzeb i na wszystko ma czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to ja mam inna kwestię.
czy jest tu jakaś dziewczyna która przed ciążą paliła papierosy? tak nałogowo, albo częściej niż od czasu do czasu.
bo ja się przyznaję bez bicia: paliłam jeszcze w grudniu jak smok, prawie paczka dziennie czasem schodziła. miałam plany na początku roku rzucić. udało się tylko dzięki ciąży, a paliłam od 10 przeszło lat...
i teraz mam pytanie. Czy jak ja bym się Was zapytała"dziewczyny od paru dni mnie nosi i mam ochote zapalić papierosa, co Wy na to" to jestem przekonana że zjechałybyście mnie od góry do dołu 🙂
zmierzając do sedna mojego wywodu 😜 pytam czy któraś z tych palących ciągnie do palenia? bo mnie absolutnie, a zapach fajek przeszkadza mi ze ho ho! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik mów mówił cały czas tak samo dlatego ja tam zawsze stawiałam go przed faktem dokonanym i zawsze nie mówiąc gdzie idziemy zabierałam go na zakupy i musiał w nich chcąc nie chcąc uczestniczyć ......chociaż bez marudzenia się nie obyło he he....teraz już sam chce ,bo widzi ,ze coraz mniej czasu nam zostało.Loli ja tam się cieszę jak mi się suwaczek przesuwa tyle,że on coś jak zawsze źle mi wskazuje ,ale tak czy inaczej cieszę się ,że już coraz bliżej przyjścia dzidziusia na świat!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...