Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No Aguś faktycznie dziwne, a co do tych produktów z disneya to też bylam w szoku, że tak tanie. Bo ja ostatnio widziałam jeden smoczek Disneya za 14 cos :P , a dziś dwa kupiłam za 6 zł. 🙂
A ty Aguś dzwonisz do tej Feminy pytać o te badanie prenatalne ??
monia di : spokojnie mamy jeszcze troche czasu na zakupowe szaleństwo, a rożek masz miekki czy ten usztywniany ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę dzwonić w przyszłym tygodniu, bo teraz gonitwa przez to wesele. niby nie nasze, a stresu jak cholera 🙂 głównie przez mojego kochanego teścia...bo szybko szybko, na ta godzine, koniecznie, ubrani, na autobus mamy lecieć nawet w deszczu, szybko szybko....chore!! dobrze, że my już mamy to za sobą 😉
własnie też sie zastanawiałam nad tymi smoczkami...mam na razie jeden dla noworodka, ale nie mam pojęcia czy Ewa będzie korzystać w ogóle ze smoka czy nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam z wieczorka 😁
wpadlam tylko wam napisac i lece skrecac lozeczko 😁
Więc!!!!! Bedzie SYNUŚ
waga 663 g w 23 tyg, lekarz mowi ze w normie 😁
policzyl nam paluszki, sprawidzil serduszko, czy warga zrosnieta, narzady 🙂 wszytsko i powiedzial ze nie wszytsko jest dobrze, że zdrowy syn nam rosnie, i nie ma powodów do niepokoju 😁
lepszego prezentu na dzien dziecka nie moglismy dostac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zazdroszcze wam jak niewiem że znacie płec. Ja tak bardzo bym chciała wiedzieć. Przy pierwszym dziecku to też nie wiedziałam, nie chciał sie łobuz pokazać..do końca mówiłam Madziu do brzuszka, byłam na 90 procent przekonana że to dziewczynka. A tu masz..chłopak....Ale w poniedziałek mam USG to może sie dowiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laura gratuluję synusia 🙂
monia_di to mam nadzieje że się niedługo dowiesz płci...kiedy jakieś USG?
a ten koszyk mojżeszowy świetny 🙂 taki słodki!! sama mam ochote na taki bajer dla dzieciątka 🙂
idę spać...mąż mnie zdenerwował swoją oziębłością ciągłą, wyszłam z pokoju i powiedziałam "niech ci siusiak zwiędnie i odpadnie!! i w ogóle to ci zmalał!!" 🤪 🤪 🤪
nie potrzebuję go 😜
dobranoc brzuszki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Laura bo ileż można się mizdrzyć 🙂 już sobie odpuściłam dawno, teraz go tylko podpuszczam i wkurzam, bo on potem taki miły jest i rano mam bankowo śniadanie zrobione 😁 ale że się skurczybyk nie potrafi przełamać? 🙂 hyh czasem się zachowuje jak by miał 16lat...chociaż nie! 16latki to mają większy popęd od niego 😜
o tej porze składanie łożeczka? 🙂 idzcie grzeszyć kochani 😁 ale serio idzie się wkurzyć, jak czegoś brakuje...znam ten ból 😉
dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry brzuszki 🙂 Laurana gratulacje chlopczyka!!! Dziewczyny super macie te ciuszki i buteleczki chyba sie tez wybiore 😜Wiecie co mierzylam sie teraz bo mam 24 tc i tylko o 1cm mi brzuszek urusl nawt niecaly hmmm jakos malo no nie ?U mnie leje od nocy i juz rzeki plyna po drodze nie da sie jechac samochodem pola zalane i widze ze z domow wode juz pompuja masakra .Cala noc nie spalam maly tak sie wiercil.Wiecie co a my dalej nie umiemy sie dogadac co do imienia chlopca jakie Wam sie podobaja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...