Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Brzuchatki 🙂
Widze ze gadacie sobie o terminach ciagle sie zmieniajace hehe to was dobije.
Bylam dzisiaj na usg 4D to ze fantastycznie to swoja droga. Jestem zachwycona. Ale wedlug OM mam 28 tydzien a wedlug USG mam 31 tydzien hehe wiec calkiem zglupialam.
Ale moja kruszynka a raczej wielkolud maly jest zdrowiutki wszystko dobrze, ma 1,5 kg i jest grubiutki. Ma policzki takie pucki hehe, nosek meza ach slicznosci moje.
Ssal kciuka podczas nagrania. Musze zgrac zdjecia to wam pokaze i porobie stop klatki.
Cudo to moje bobo male.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwwa pokazuj pokazuj zdjecia, bardzo jestem ciekawa jak to wyglaa kazda dzidzia jest slodka jak nie wiem co :*
Kurde ja mam dzis 30 tyg ale jak tak piszecie ze to sie zmienia przez wielkosc dziecka to ciekawa jestem w ktorym bede jak ja ostatnie usg mialam w 21 tyg 🤪 ja to moze i nawet bede miala 32 tyg 🤪 w takim razie kurde dziewczyny zaskoczylyscie mnie ja juz wsumie dokladnie nie pamietam kiedy ten okres mialam 😞 Buuu pozalatawialam rozne sprawy a teraz lece szybko jeszcze zrobic pare zakupkow do zjedzenia 🙂 odezwe sie do was jakos puzniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli gratuluje 30 tygodnia hehe dobrze ze przede mna jeszcze niecałe 2 bo od 30 czuje ze zaczne sie stresowac i wogole 😁 Iwwwa to dawaj na fotosika i wklejaj link na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska no ja tez juz sie boje ale powiem ci ze to juz prawie 8 miesiac a wcale na niego nie wygladam ludzie sa w szoku jak im mowie ze to juz koncowka, bo nogi to jak patyki, tylko ze wlasnie troszke mnie wjecej bola bo to wiadomo ze wjekszy ciezar na takich paytkach ;/ ehh no ale jakos to bedzie modle sie tylko zeby mi jakies zylaki nie wyszly bo to u mnie wsumie w rodzinie bardzo popularne ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli paiętaj ze masz mnie dopisac do tableki 🙂 No u mnie to mowia ze wogole nie widac zebym w ciąży była... Iwwwa cudaśne to Twoje maleństwo kurcze jakie słodkie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f215272e78d432b3.html
i jeszcze jedno z profilu

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d953465d8669a180.html
a tu moje wielkie przyrodzenie, a co tam wstydliwy nie jestem hehe tez po tatusiu

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6580653153065a94.html
no to jeszcze na dokladke wielki brzuchol mamuski 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He he a moj jak wyjechal to ja juz wogole nie do poznania bede. Niedosc ze wlochata to jeszcze paznokcie to piłą hehe

Loli powiem Ci szczerze, ze te zdjecia to i tak nie sa wyrazne bo ja fotke komorka strzelilam i wgralam ale jak patrze na nie to az lezka sie kreci. Taki prawdziwy dzidziusiek we mnie siedzi. Jak pokazalam na kamerce przez skype mojej mamie to mi sie tam po drugiej stronie poplakala. Jeszcze postaram sie wieczorkiem strzelic stop klatki to pokaze wam w trojwymiarze z filmiku.

Ja mierze zawsze pod pepkiem brzuchol 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...