Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a wyciera Was potem też? 😜 bo mnie tak...a to jest irytujące już w ogóle 🙂

Loli wiem jak ta maszynka wygląda 🙂 i dokładnie taką Ci robią? też się kładziesz i słuchasz? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój to mnie chyba wyjątkowo lubi hehe.....
wczoraj np. normalna wizyta, z samolotem i usg, do tego przyjęcie z dnia na dzień, szybko nie musiałam czekać...a on mnie zamiast 60 skasował 30zł tylko 🙂

Loli na początku ciąży to się zastanawiałam czy sobie nie kupić takiego detektora płodu na allegro 🙂 ale mi przeszło 🙂
jeśli takie jest odgłos serduszka to słyszałam je na tym badaniu 4D na pewno 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agula musiałam ogarnąć troche wygladało tu jak po małej wojnie tu cichy tu cos telerze z kolacji tzreba było nie lubie siedziec w bałaganie kochana 😞
aczkolwiek dzwoniłam do swoejj położnej i mówiłam jej ze boli mnie ta kość kogonowa i całe kręgi wyżej nad kościią 😞 powiedziała bym poszła na KTG do szpitala a ja sie boje isc jeszcze mnie zostawia w szpitalu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik rozumiem Cię doskonale...bo ja zaraz się wqrwie po raz kolejny że nie mamy zmywarki, bo mi zaczyna być czuć naczyniami ze wczoraj w zlewie!! niestety nikt tego za mnie nie zrobi...więc wiem co czujesz...

Ania0303 poważnie?? 😁 ha! czemu to tak jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik ja bym poszła, oswoisz się trochę i Ania bardzo dobrze Ci mówi. a poza tym chciałaś mieć to KTG w końcu 🙂

Loli kurde widzisz, a wczoraj gadałyśmy o tym, że to już koniec Twoich bóli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szkoda mi was bidulki, mnie jakoś nic nie boli, az dziwne.

od poczatku mialam problemy z utrzymaniem ciazy a teraz, super sie czuje, no oczywiscie tez mam czasem skurcze, i te kolki jakby w pipi, ale takie uroki, krocze na razie nie boli, kostka ogonowa tez nie, więc dzieki bogu weekend udany sie zapowiada 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...