Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie mogę mu przy tym rysopie dawać nic na uspokojenie ani przeciwbólowego ale już nie mogłam... Dałam mu 3ml nurofenu iTROCHĘ się ogarnol...
Teraz jesteśmy w parku ale widzę że o zmęczeniu nie ma nowy u niego-

ela ta pogoda też robi swoje... Ty masz dość a gdzie taki mały... Biedna Niki... Daj jej deser z jagodami powinno pochamowac bo vibur. Może jeszcze to pogorszyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurwa dzisiaj zbankrutuje na pampersach i nie wiem czy nie bd musiala jechac w weekend
no wlasnie nie mam juz jagód cholera... 😞
to jest Aniu nić!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasnela bidula..
ehh
musze sie naprawde uzbroic dzisiaj w cierpliwosc
ja wiem ze to nie jej wina
ale tak oni wyjezdzaja
tu jeszcze zaltawienia
tu to
tu tamto
ehh i nie mam sily.
psychicznie bo fiz to calkiem sprawna jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
kurwa dzisiaj zbankrutuje na pampersach i nie wiem czy nie bd musiala jechac w weekend
no wlasnie nie mam juz jagód cholera... 😞
to jest Aniu nić!!! 😁


myslalam ze cos mocniejszego, chyba bym tak nie chciala zeby mi tak ktos robil.
co do kupki to ja mam odwrotny problem, daje syrop na rozluznienie a i tak 3 dni nie robila (do wczoraj) a jak robi to takie bobki male jak krolik, i tak ma od poczatku probkemy z tymi zatwardzeniami, wiec chyba czekolady jadac nie bedzei, marchewki juz tez nie daje bo jeszcze gorzej ma, pije duzo, jablko je i takie tam i tak problemy ciagle, pol butelki syropu juz nie mam, po kilku dnaich podawania robi rzadsza kupke, odstawie znow to samo, a boje sie zeby sie nie przyzwyczila do tego syropu.. ciagle cos

jak nie masz jagod to marchewka powinna pomóc, wiecej tez mi nei przychodzi do glowy poza czekolada. (moja by zjadalw wszsystko co slodkie łakomczuch jeden, ale jej nie daje bo mi sie roztyje :P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu wspolczuje Ci strasznie, pewnie jestes masakrycznie wymeczona. Biedny Marcelek napewno tez sie meczy.
Zeby sie szybko skonczylo i zeby syropek pomogl.

Eluska super regulacja brwi. Nie wiedzialam, ze takie cos w ogole istnieje. Ale fach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na dworze zaczol już...
Wróciliśmy do domu i od nowa... 😞
zrobiłam mu wodę z zabawkami w pokoju i było ok...
A teraz już znowu..,
2 miał takie że się aż dziwię że sąsiedzi po policję nie dzwonią co tu się dzieje... ;(
siedzę i wyje...
Juz serio nie daje rady...
On cały czas się drze wyje.. .

Zobaczymy co karol jak wróci... Bo ją chętnie bym go na szpital zawiózła niech mu coś dadzą bo to jest jakiś koszmar co on robi... A przecież dostał nurofen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka sorki nie chce sie wtracac. Ale widze co sie dzieje moze warto zrobic malemu jakies badania? bo to troszke dziwne ze on sie tak codziennie zachowuje? a ktore ida mu teraz zeby? A nurofen jak sama widzisz juz na niego mozw nie dzialac jak sie dziecko do tego przyzwyczailo i zaduzo dostawalo leku. Wybacz nie zlosc sie na mnie ale chyba nie ma na co czekac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Loli Ania była już u lekarza..
boze jak mnie niemilosiernie gardło boliiii 😞
aaaaaaaaaaaaaaa
zjadlam obiad łuuuuhuu
pierwszy od niepamietam ilu dni
ehh Anus badz dzielna :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja u lekarza byłam. A leków bez potrzeby mu nie dawałam.
Karol zadzwonił do naszego lekarza... I nie tak jak ta że to głową itd tylko jak usłyszał ile zębów to mówi że to... Że mam zwiększyć dawkę i podawać jak już puszczaja... Że mam się nie bać mu dawać. I smarowac wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu cholera...a próbowałaś np go rozebrać do naguska i niech tak sobie biega...Ewa to bardzo lubi i strasznie jej to humor poprawia....

Eluśka 🤪 obiad obiadem, ale ze spokojem ten obiad zjedzony 😁 dla mnie to luksus!

byłam w tesco...fajna promocja na pampersy, te super klasy ale 98zł za chyba 189 albo 198 sztuk...i tak się mocno zastanawiam, bo nie kupiłam...a ja je po prostu uwielbiam! 😁 tzn, nie żebym je w nie sikała... 🙂 ale są takie mięciutkie..ach, tak fajnie do pupy przylegają... 😁 dobra, dość 😁

Ewa zasypia sama w łóżeczku!! muszę to zapisać!!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje Rudii!!!
Agus kurde wiesz ile ja obiadu normalnego nie jadłam bez bólu, stresu itd?
uhhhh dawne czasy
dałam jej ta marchewke
zobaczymy
Anus no i dobrze, po co on sie ma meczyc i Ty tez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...