Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No u Nas już o niebo lepiej 🙂

Trochę był marudny w ciągu dnia, ale wykąpałam go teraz, wyszorowałam kłaki, butla i już śpi 🙂

A ja idę teraz dopilnować kąpieli reszty dzieciaków, położę spać, a później sama wskakuje do wanny, bo dzisiejsza noc będzie bardzo damsko-męska 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam wieczornie
  • Życzę dużo zdrówka dla wszystkich co chorują u nas córka i Paweł chorują więc noce do d.....leczcie się 😘 😘 😘
  • Laski co mam zrobić dzisiaj miał być kurier na stronie co mogę śledzić przesyłkę pisze wydano kurierowi a kuriera jak nie było to nie było i co teraz ???????????????????Pierwszy raz się z tym spotykam 😠 😠 😠 😠 😠
  • Dużo zdrówka dla Was 😘
  • Sioperka super że wypad się udał 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Jak grupowo to grupowo...
    Mnie juz lepiej i od nowa mnei telepie... wrrr

    Iw zdrowiejcie tam szybko:*:*
    A o nick nie pamietam o co chodzi juz.. 🤔
    A ze Kubulo spadl nie przejmuj sie Mar nam tez i to yy nie z nog a z glow... ale raz spal dalej... 😮a raz sie przebudzil tylko.
    spoko.. nie wierwszy i nie ostatni.
    A nie jestes w stanie koczowac przy nim non stop.

    Ela a co u Was?>??? Prucz biednych Franka zeboli??

    KAsiula siop siop sie zapowiada??? No nie godej:P ehhe
    Czy I Lofe romantyczne z synkiem przytulaski??? 😁 .... ehh to to uwielbiam :P ehehe

    Oliwce 1000000 :* na zdrowko.


    WHERE ARE PERELKA?????
    :* milego weekendu
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka
    jak tam?
    u nas noc masakryczna mala co pół godz jak nie częściej się budziła z rykiem i tylko na rekach się uspokajała,ale jak ja położyliśmy chwila i znów ryk i tak w kółko....dostała przeciwbólowy syrop i maść na dziąsełka a i tak nie wiele to zmieniło...teraz też jest marudna i w ogóle nie chce nic jeść...
    jesteśmy wszyscy wyrąbani na maxa i ona zresztą też ,bo się nie wyspała....
    do dupy .... 😠
    niech jej się wreszcie te ząbki przebija ,bo już mamy dość tego ryku wiecznego ,a biedulka nasza tak się przez to namęczy 🥴
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej,
    u nas noc masakra. Wczoraj Kubus na wieczor dostal mleko z calpolem i oczywiscie cale zwymiotowal. Kaszel mial taki ze juz go wszystko od kaszlania bolalo a syrop nie pomagal wiec zwinelam go i pojechalam do szpitala. I wyobrazcie sobie ze od 20:30 do 23 czekalam az nas przyjma. Bo Ci co zadzwonili i sie umowili mieli pierszenstwo. A Kuba caly czas oczekiwania plakal. Juz nie mialam sily go nosic. Dobrze ze moja siostra byla ze mna to mi pomogla. Dostal antybiotyk. Prawdopodobnie ma znow zapalenie oskrzeli. Kobieta nie mogla go nawet dobrze osluchac bo tak plakal. Jakims cudem dalam mu antybiotyk strzykawka przez sen. W nocy kaszel co chwile go budzil i plakal. Nie wyspana jestem na maksa a jeszcze w pracy do 15. Umre normalnie na siedzaco 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dziewczyny współczuje Wam 😘 😘 trzymajcie się tam no teraz to najgorsze okresy choroby i zęby niestety musimy przeżyć DAMY RADĘ 😘 😘
  • Wiem że Was nie pocieszę ale jak to się mówi małe dziecko mały kłopot duże dziecko duży kłopot niestety sprawdza się 😞
  • My noc dość spokojną mieliśmy chociaż już myślałam że nie pośpie bo ciągle się budził no ale daliśmy radę teraz śpi
  • Życzę dużo zdrówka i trzymam kciuki żeby szybko przeszło 😘 😘Miłej soboty
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hello.
    widzę ,ze u was nadal ciężko skoro żadna nie zajrzała od wczoraj u nas nocka już trochę lepiej,ale nie obeszło się od noszenia na rękach chociaż o wiele mniej razy niż wczoraj...i w ogóle już lepiej je więc pewnie te ząbki albo chwilowo się zatrzymały albo już wychodzą na tyle ,że jej lepiej...później spojrzę jej na dziąsełka
    a jak u was?
    😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    No Madzia super że u was lepiej i u Iwki też
  • A u nas szpital moja mama ma angine leży jak placek ponad 38 stopni Wiki kaszle dalej Paweł też i do tego Piotruś znowu angina ehhhhh miał dwa tyg wstecz i znowu chyba na wiosnę będziemy musieć jechać usunąć migdałki 😞
  • Życzę miłej niedzielki dużo zdrówka 😘 😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Cześć zarazy. Dzisiaj Krystian leci do Norge to wiecie....Żałoba w domu. Ja nie lubię jesieni i zimy ze względu na to, że dzień tak szybko się kończy i jest nuda. Bo ja nienawidzę siedzieć w domu. Dla mnie te cztery ściany to tragedia. Jeszcze jak byśmy auto mieli to luz. A tak to dupa. Po 10tej jedzie już to może później jakoś zajrzę.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka
    dobrze,że są małe poprawy u Was i maluszków...Olinek już całkiem dobrze 🙂
    za to ja wczoraj od 14 leżałam jak kłoda .bo miałam takie ostre bóle brzucha i brało mnie na wymioty ,że nie mogłam wyrobić...aż teściowa niby żartem gadała do Olinka,ze może będzie miała rodzeństwo..szajba 🤢
    ale na szczęście już dziś mi lepiej tylko trochę słaba jestem ,bo wczoraj od śniadania nie byłam w stanie nic zjeść...ale za chwilę mój pewnie śniadanko mi poda....teraz sprząta w kuchni heh...wyręcza mnie ,ale dziś mam ost dzień takich przywilejów ,bo jut idzie już do pracy 🤨

    dziś idę do kolejnego sklepu zapytać o robotę...ale tym razem chcą tam na 3/4 etatu czyli idealnie dla mnie,.....ale zobaczymy czy będą mnie chcieli...TRZYMAJCIE KCIUKI 🙂
    MIŁEGO DNIA 😘
    zajrzę później
    aha ELKA nie smutaj się szybko zleci i Twój znów będzie z wami... 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    E to się tak nie da. Tyle razy już się żegnaliśmy, a ja dalej to przeżywam źle. Teraz na miesiąc pojechał. A nie mówiłam wam...Wymyśliłam prezent pod choinkę dla mojej Julki. Chcę odkupić dla niej małe akwarium. Ona zawsze jak tata łowił ryby to w słoiku hodowała 😜 I jej się moje akwarium bardzo podoba. I pytałam mama i mówi , że Julka będzie zachwycona takim zestawem akwarysty. Bo jej dokupię roślinkę, rybkę itd.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...