Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka za 15 min zaczyna się niedziela... 🙃
wlazłam do was na chwilę,bo net był odpalony ,a ja dopiero co skończyłam sprzątać po urodzinach...mój leży nawalony i śpi hehe 😜 ...ale bez wybryków..więc ok 🙂
ja sobie 3 browarki wysączyłam...było fajnie,wesoło,ale zmęczona jestem jak pies...tyle gotowania i sprzątania i w ogóle....nic mi się nie chcę i zaraz idę spać
Perełka mam fotkę zrobioną tortu ,ale na prawdę nie mam dziś już siły jej wstawiać,bo zanim skopiuje to kupa czasu ,ale jutro na bank 🙂
w ogóle jeszcze @ dostałam 4 dni za szybko... 😠
a jutro kolejna tura gości...tyle ,ze już na szczęście bez alkoholowi...hehe...nikt nie pije ...będą dziadki i rodzice...także od rana znów to samo sprzątanie i gotowanie...ale na szczęście jutro tylko troszkę 😎

spadam spać ,bo już ledwo tu siedzę .
miłej nocki i w sumie za 10 min miłej niedzieli 😉
zajrzę rano 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w pochmurną deszczową niedzielę 😞
  • Madzia hehe to ty się na sprzątasz na cały tydzień 😜to dobrze że twój był grzeczny i ładnie posszedł spać 😉
  • Spoczko nie śpieszy mi się ze zdjęciem 😘
  • K..... a mnie od rana czyści 🤢 🤢
  • za godzinę do kościoła a tak mi się nie chce 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka
    dziś spałam ledwo 5 godz ,bo wczoraj jeszcze na f wlazłam i na czacie siedziałam z naszą Lolinką ...fajnie tak po długim czasie popisać se 😁
    Oleńka mądrala gada już dużo,a Ewunia Agusi to już w ogóle wymiata taka rozmowna..kumata,ze jestem w szoku...zanim Oliwka tak zacznie gadać to jeszcze kuuuuuuuuuuuuupa czasu 🤢
    ale i ja się doczekam 😜
    a dziś zmęczona jestem i w ogóle jakoś nic mi się nie chcę...posprzątam potem mieszkanie ,ostatnie pieczenie udek mi zostało i mam z głowy ...spokój aż do sierpnia...bo wtedy ja mam 25.... 🙃
    to zdjęcie wstawię jak będę wszystkie wgrywać...jut lub dziś wieczorem ....buźka 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    tak tak zawsze najmadrzejsze, najwspanialsze nie dziwi mnie to i jakos bokiem obchodzi 🙂

    U nas super weekend, wczoraj u moich dzis na wies 😉
    Marcel i jak juz praktycznie ok, troche katar mu zostal Karola teraz wzielo 🤢
    Ogolnie my od przed 5 na nogach 😠 😠 juz mnie to wku tio jego wstawanie 😠

    Domi i cojakakupilas mu kutrkache?
    Perelka i jak sie czujesz?
    Jak Pawelek??
    Madzia pokazuj torta 😁
    Eluska... Ty wracaj wkoncu 😁

    milego dnia 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hehe Anulka uwielbiam Cie 😘 😘 😘 😘 😘
    My po obiadku, Kubus sobie drzemie bo sie wyszalal ze mna za wszystkie czasy, jak wstanie to moj po babcie pojedzie, Kubus sie jej troche boi bo nie zna, mam nadzieje ze sie przyzwyczai szybko, nie pasuje mu ze ona na wizji jak powinna byc na skype w komputerze.
    Wlasnie trzecie pranie wstawilam, czekam zeby wywiesic, jeszcze mi ze dwa zostaly. Zawsze kurna w niedziele zamiast odpoczac to syf z calego tygodnia ogarniam. A moj ma dzis takiego lenia ze chodze wsciekla na niego, bo lezy z dupa i nie pomoze, bo on chce miec dzien jeden wolny chociaz, a ja to kurna kiedy? To ja pracuje i klaki z glowy wyrywam zeby bylo ok, to on siedzi w domu, a ja mu firme prowadze, nawet palcem nie kiwnie, i jeszcze chce miec wolny dzien. No zdrzaznil mnie okropnie.

    Wczoraj ciasto upieklam, takie z tej torebki w Pl sklepie kupilam, taka babka czekoladowa z polewa i powiem Wam ze albo dawni dobrego ciasta nie jadlam, albo ono bylo takie smaczne hehe

    Dzis wieczorem musze poszukac na necie jakiejs fajnej diety dla niemajacych czasu, zeby za duzo gotowania nie bylo, bo nawet nie mialabym kiedy.

    Ela jak bylo? I jak Twoja siostra w szkole na dzien kobiet?
    Sioperka tez czekam na zdjecie, ciekawa jestem.

    ok ide wieszac pranie, zajrze wieczorkiem.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    ja pierdole dziewczyny nie wiem co u was, ale my znow skierowanie do szpitala.. 😞
    10% odwodnienia, 1,5 kg spadek masy ciała. alek wymiotuje od wczoraj od 21..
    teraz zasnął, troche go napoiłam póki co nie zwrócił..
    modle sie kurwa, zeby udalo sie nie jechac, bo kolejne kilka dni w plecy, nie mowie juz o tym ze moge stracic pracę..
    moze cos ruszy i zacznie jeść..
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hihi nooo yy z Eluska ze wszad 😜
    IWKA ja tez Cie kocham!!! 😘 😘
    Eluska ciesze sie ze juz jestes 😉
    Kasiula normalnie sie Was cos stale trzyma ja piernicze biedny Alus ile on sie nachoruje wycierpi 🤨
    Mocno go od nas ukochaj i wycaluj 😘 😘

    U nas oki 🙂
    Maly po drzemce wieczornej jeszcze buszuje takze fajnie moze pozno wstanie 😁
    Jutro K wolne 😉


    Ej slyszeliscie o tych dziwnych dzwiekach co sie po swiecie niosa 😮 😮
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perelka napisał(a):
    mój już śpi od 19:30 🤪 🤪 🤪
  • YYYY no nie chcę go za dużo chwalić żeby nie zapeszyć wczoraj w nocy obudził mi się dwa razy 🙂


  • zazdroszcze.. ja sie biore za niego bo nie pasuje mi to jego wstawanie strasznie... dzis na 2 powerach i 3 kawach ledwo zyje
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    🤪
    ja tu nie widze BABY po przejsciach i matka 3 dzieci... tylko super seksi laske... a ze mamuska to na 2 plan! 😁
    Bardzo ladnie wygladasz a odchudzasz sie przepraszam z czego???????????
    Chetnie sie zamienie na taka figure! 🙂 🙂

    A PAWELEK... 🤪 🤪ciacho przeslodkie 😉 🙂
    mialam Ci pisac... albo juz sie powtorze... za kazdym razem jak ogladam Rodzinke.pl to ten maly Kacperek tak mi sie kojarzy i przypomina z Pawelkiem ze szok!
    I fryzurka taka sama i gebulka okragla... Se mowie no wykapowany nasz Pawelek 😘 😘 😘



    Zaraz poszukam i wam pokaze filmik na yt...

    http://www.youtube.com/results?search_query=dziwne+dziwieki+na+swiecie&oq=dziwne+dziwieki+na+swiecie&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=3&gs_upl=4598l17393l0l17725l26l26l0l0l0l0l452l3818l0.9.7.0.1l17l0





    Dobranoc 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Tak Eluś to prawa bardzo szczęśliwa 🙂
  • Aniu dziękuję ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ a wiesz no mam się z czego odchudzać jeszcze 7 kg do mojej wagi sprzed ciąży 😞 popatrz na biodra 🤢 no nie mów żebyś chciała być taka gruba 😲
  • A co do Pawła no każdy nam to mówi że strasznie jest do tego Kacpra podobny 😉
  • Najgorsze jest to że mi brzuch wisi po tej ciąży taka opona 🤢 i nie wiem jak się jej pozbyć 😞 😠
  • Życzę miłej nocki dobranoc 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dzień dobry ja kończyłam i dziś ja zaczynam 😜
  • U nas niebo pochmurne mam nadzieję żę nie będzie padać bo muszę jechać na miasto załatwiać 🤢
  • No więc mogę ju Wam powiedzieć co mnie tak stresowało i zaczęło mi się cuda dziać ,a więc mówiłam Wam że samochód sprzedajemy i kupujemy nowy dałam ogłoszenie w zeszły czwartek dużo ludzi dzwoniło już po dwóch dniach i było go obejrzeć w niedziele przyjechał facet co go ktoś zz rodziny posłał żeby zerkną no i się zdecydował facet miał po niego przyjechać aż z pod Łodzi w weekend ten co był w między czasie zepsuły mi się wycieraczki spalił się bezpiecznik wart 80 zł więc wymiana bo ja on tak daleko zajedzie żeby było mało to zaczął się przegrzewać 🤢 i uciekał płyn z chłodnicy i co się okazało???USZCZELKA POD GŁOWICĄ 🤢!!!no myślałąm że mnie szlak trafi koszt naprawy 350zł 🤢 😞 no i już mi go szkoda było sprzedawać no ale facet dał zaliczkę to już wycofać się nie mogłam 😠 😠
  • Dziś właśnie jadę go wyrejestrować i odebrać kozak od szewca k.....obcas mi się złamał 😠 😠 😠żeby nie było za mało nerwów 😠
  • Nie lubię takiej pogody 😠
  • Jak o to życzę miłego dzionka 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Witam 😘
    Kasiu jak znajdziesz chwileczkę to daj znać jak się czuje młody 🤨 Bo się o was martwię strasznie kochana 😘 Mam nadzieję, że się polepsza mu i że nie musicie nigdzie jechać.
    Aniu te dźwięki 😲 Nie obejrzałam do końca bo aż mi ciarki wyszły 🤔
    Perełka masz piękną cerę! Taką promienną, radosną. Zazdroszczę ☺️
    No nic idę sprzątać , ale jak zawsze tu zerkam 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka
    Ania obejrzałam ten filmik i jestem w szoku...co to było?w ogóle dziwne ,ze to było rok temu ,a nic nie mówili w tv...przynajmniej ja nic o tym nie słyszałam..
    Perełka ty małpo jedna jak można się odchudzać jak nie ma się z czego ....super wyglądasz!i dzieciaki słodkie....super mieć taką gromadkę.... 😁
    o samochodach to nic się nie wypowiadam ,bo to też co rusz coś tam trzeba naprawiać .. 🤢
    mała się ładnie bawi...to zaraz fotki jakieś wgram i wam wstawię 🙂
    aha wczoraj mojego męża kolega przyniósł nam po 20 ml markowych perfumów za 15 zeta...piękne zapachy 🤪
    wzięłam se chanel chance,lacosta pink i lady milion pacco rabanna........mmmmmmmmmmmm....miodzio heh 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...