Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
siemanko
wczoraj byłam z małą dwie godziny na dworze najpierw po sklepach latałyśmy ,a potem spacer na plac zabaw...szalała i nie chciała iść do domu...jak mój wrócił to jeszcze raz poszliśmy tam na pół godzinki ...pogoda była cudna i już widzę,że dziś będzie tak samo 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
my dziś pobudka po 5 🙃
ale przynajmniej mam już wszystko sobie posprzątane i pranie też już się pierze 😜
przed 10 wyjdziemy sobie na miasto po adidaski jakieś dla małej...wczoraj jakoś nie znalazłam tych co chciałam 🙃
ale za to kupiłam młodemu na bierzmowanie koszulką i mam go z głowy nie będę szaleć z kasą,bo to nie przyjęciny 😜
a dziś mam w planie ....wyjście z moim po chyba ponad pół roku gdzieś sobie na piwko....małą damy do mojej mamy lub do teściowej.

może i dla mnie butki w końcu się znajda 😎

miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nieee....a tu dalej cisza....
no trochę słonka i weekend i wywiało wszystkie 🤪
ja mam czas ,bo właśnie wróciłyśmy z zakupów i mała śpi,a sprzątanie i takie tam już dawno mam zrobione... 😎
kupiłam małej w końcu te adidaski ...śliczne są...Disneya z myszką mini ,a ona uwielbia tą bajkę...szalała jak jej pokazywałam obrazki na butkach....ale co najważniejsze te butki są elastyczne tam gdzie trzeba i z wyższą piętką ...no i leciutkie bardzo,więc wygodnie małej będzie ,bo wszystkie inne jakieś takie sztywne kloce były ,chociaż cenowo wiadomo ,ze atrakcyjniejsze...ale lepiej czasem dołożyć i mieć pewność ,ze są dobre 🙂
ja jej kupiłam te różowe:



tylko dla mnie nic nie było.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu dla nas i ak za niskie, a jezeli chodzi o sztywność to podobno nawet lepiej jak są sztywne no ale ja nie wiem 🙂
My też kupilysmy wiosenne, jedne wyzsze a drugie do piaskownicy, do latania troszke niższe o takie jak te macie.
Mi sie strasznie podobały bo je tez widziałam no ale trudno 🙂
Aniu odp. 😉
Kasia jak Alek?
My dzisiaj kupilysmy sliczna czapke wiosenna w 5.10.15 i cały dzien spacer prawie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloite napisał(a):
a ile za takie butki?


hejka Kasiu 59.99zł se krzyczą...Elka one są sztywne w piętce ,ale w śródstopiu są elastyczne ,a tyk powinno być,żeby wygodnie stopa pracowała w butku podczas chodzenia,
takie trampki niższe do latania np.na placu zabaw to mamy używane od znajomej 🙂

my też jeszcze jakąś czapeczkę musimy małej kupić i kurtkę,bo już wyrosła z tej co miała na jesień...chociaż wtedy była dużo za duża... 😮 😮 😮 😮
mój mi wczoraj prezent zrobił..\'\'bez okazji\'\'kupił mi tunikę w paski,różowe rajstopy i lakierowane szpilki na platformie czarno -różowe....śliczne z kokardką 🤪 🤪
znalazłam fote na googlach takich samych to wam pokaże.

i o dziwo WSZYSTKO PASUJE 🙃
HEH
miłej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski...
Niestety mam nie mila wiadomosc ..
Domi jest w szpitalu miala operacje na wyrostek 😞
Dzwonila wlasnie, nie poznalam jej bo glos miala taki wymeczony biedna ☺️ 😘 😘
Jutro mozliwe ze juz wyjdzie zalezy jak bedzie sie czuc itd... ☺️
Ale jest przerazona jak to dalej bedzie z K bo dzwigac nie moze itd ☺️

Madziu... to Twoja noga?? masz tatooo??:P
super trepki 😁

U nas wiosna wiec obiad szykuje sobie powoli i wybywamy 🙂
A ciuszki mamy kutrka jest butki sa czapy ze zeszlego roku 🙂
musze mu tylko skarpetek nakupowac bo ma tylko ze 3 pary i to bialych a wiecie jak on na bosaka bo cos z papciami sie poklucil ostatnio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o matko biedna Domi....kurde,a właśnie nie było jej długo...myślałam ,ze zapracowana...a ta biedaczka w szpitalu...pewnie przez to te wymioty też były wcześniejsze
kuruj się nam kochana Anka pozdrów ją od nas

Anka to nie moja stopa...hehe to zdjęcie z google.... 🙃
znalazłam takie jak moje buty to już nie robiłam żadnych fotek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lo jejku Domi szybkiego powrotu do zdrowia! Biedna nasza, wspolczuje.
Ja mialam wyrostek jak mialam trzy lata, w dodatku rozlany i mnie ratowali na sali operacyjnej. Ale niewiele pamietam, jedynie lalke ladna ktora dostalam w szpitalu od mamy na pocieszenie, szpital byl daleko a moja mam miala jeszcze dwie moje siostry wiec nie mogla byc caly czas ze mna. Przyjezdzala do mnie raz na dwa dni jakos i w nagrode ze bylam dIelna dostalam lalke. Ta lalke zapamietalam najbardziej. Jedyne co pamietam to jak lezalam kilka dni w domu i brzuch strasznie bolal i mama mi czopki dawala, a lekarz nie chcial przyjechac a nie mieli jak mnie zawiezc do niego. Po trzech dniach tracilam przytomnosc i lekarz przyjechal i pamietam jak sie na mame darl szybko do szpitala bo ona umiera. I zgonil to na moja mame. Do dzis mi pozostala wielka blizna jak sliwka wegierka po operacji bo musieli ostro ciac zeby wyczyscic caly brzuch. Ale na szczescie mam to za soba.
Kurcze wspolczuje jej bo bol niemilosierny a jeszcze maly kacperek.
Trzymaj sie Domi, buziaki od nas 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alek już ok, kaszle bo załapał ze szpitala jakiś syf, ale podaje mu zasrany mucosolvan.
Wczoraj byliśmy w smykolandzie (czyli w kulkach), młodemu się podobało.
Wczoraj również wylicytowałam dla Aleksandra używane nike'i i adidaski z George'em ze świnki peppy. Teraz muszę mu upolować jeszcze jakieś trampki, jakieś geterki do żłobka.

Jak dla mnie 60zł za buty dla dziecka to za dużo, zwyczajnie nie stać mnie na tak drogie.

Ja skarpetek mam wpizdu ale większość w kolorze żółto/pomarańczowym bo kupiłam 20pak za 3 zł 😮 Ale te zostawiam mu do gonienia po domu, a do żłobka ubieram takie, które przydałoby się już zmienić, bo noga rośnie 😜

Domi trzymaj się stara 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przekaze Domi pozdrowionka jak bede pisac wieczorkiem 🙂 😘

Kurde musze sie wybrac z malym w te kulki ciekawe czy by wariowal czy by mu sie podobalo 😁 tylko u nas chyba nie ma 🤢
Na zajaca go wezmiemy albo na basen moze.. nie wiem bo kurna cieknie mu wiecznie z kichawy 😠 to chyba alergiczne cholerstwo ☺️

Kasiu gdzie dorwalas tyle skarpetek?? 😁
laski jak szukacie ubranek do dzieciakow to polecam szafka.pl duzo uzywanych i nowych ciuszkow.. tyle ze zeby zobaczyc cene trzeba sie logowac.
My teraz tez Kasiu kupilismy na all uzywane pumy, bo w zwyklych mu sie gira poci ze jaa..i poluje na trampki szmacianie. Droie sa te butki zwlaszza ze im tak szybko syry rozna.. kupowalam chyba 3 tyg temu papcie.... i juz za male sie robia 😮 cale szczescie ze teraz ma z nimi wojne 🤨 🙃

Madziu myslalam ze to Twoja.. mnie nosi na malenki tatoo:P ale tylko literka 😜..za uchem na krku albo na kostce palca ( tzn miedzy palcami) 😉

Iw a jak Kubusiek???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też w przyszłości chce mieć jakiś mały tatuaż...ale póki co boję się zdecydować...
a my właśnie dziś wybieramy się z małą do bajkolandii ,żeby sobie polatała w piłeczkach i tam są takie tunele i trampolina super jest...,a mamy tam może 5 min drogi spacerkiem 🙂
http://www.bajkolandia.stg.pl/index.php?strony=galeria
a potem na spacer jakiś dalszy i po niedzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka jak tam dzień wam minął...?my byliśmy na spacerku i w sklepie chińskim i kupiłam tam małej kurteczkę wiosenną..taniutka 29zł i śliczna w kolorze wrzosu 🙂
jeszcze jutro tylko jakąś czapeczkę muszę ładną kupić 🙂
moja mama zrobiła dziś prezent Oliweczce i dała kasę na rowerek 3kołowy i już zamówiłam na allegro taniutki 🤪
na zająca to ma być prezent 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No fajny 🙂 🙂
My mamy kaczke dostal na roczek ale nie chce w niej jechac teraz 😮 woli pchac 😮 😜
A ile dajecie rpzez neta za taki??? 😉)

My super spacerowalismy, w domu na balkonie chlopaki rzadzili troszku 🙂 🙂
A po poludniu kaloryfer M zaatakoewal i ma taaaaaaaakiego gza! 🤨 ryk krzyk makabra ☺️
Na szczescie nie do szycia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie pomniejszam fotki zeby dodac na agu z dzisiejszego spaceru... jestem zalamana moim zwisem brzuchowym 😞 ☺️
Nawet dzis babka mijala nas spojrzala na M .. a potem na moj brzuch.. myslala chyba ze z 2 w ciazy a ten jeszcze maly 😮

Madziu Wy z Perelka poatrzylyscie na jakies pasy moglabys mi podac linka? albo nazwe? moze by mi to pomoglo 🤔 bo brzuchki cwiczenia powoduja tylko zajebisty bol blizny... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no trochę dużo za tą przesyłkę,ale to dlatego ,że on trochę waży ,ale chyba przede wszystkim dlatego ,że wybrałam kuriera za pobraniem....a to zawsze drożej...ale ja wolę zobaczyć na miejscu czy wszystko ok zanim dam kasę
Oliwka śpi już od 20 min gdzieś 🙂
u was 70 zł....szok 😮 😮 😮 😮 u nas się cenią ....za takie byle jakie buble co najmniej 149 zł...a już trochę lepsze 199zł...więc wolę allegro...tym bardziej ,ze babcia funduję 😎
spadam do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...