Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Elu Kacper tez uwielbia ciekawskiego georga i rare 😁 😁
jego chyba ulubione banjki w ogole lubi mini mini szkoła wróżek
elmo i te sprawy 🙃
A ja zaraz jade na działke bo u nas dalej piekna pogody młody w żłobku wiec odpoczne
póżniej odbiera go Mati 😉)
Miłego dnia !! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini mini to bardzo fajny program dla każdego dziecka bo tam nie ma przemocy. Bajki są fajne i pouczające. Wg mnie tylko za dużo się powtarzają. W kólko te same odcinki lecą.
Iwonka i jak było na kawie?
Iwwwa zgłoś się 😜
Zimno i szaro u nas brrrr.... Franko śpi już ok.3 godziny. Ale to dobrze. Szybciej wyzdrowieje. Niech nabiera sił mój kochany misio 😘
Eloite, a wy jak się czujecie?
Elu gratuluję końca egzaminów 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej wypiłam dwa energy drinki i skutek tego taki, że prawie całe mieszkanie na błysk zrobione 🤪 Został tylko nasz pokój 😜 A jutro jadę do rodziców i wracam w piątek po południu. Trzeba będzie zrobić ostatnie zakupy. W sobotę podjadę tylko autko umyć i ostatnie pakowanie, sprzątanie i robimy pizzę. No i oczywiście czekamy na Szponików 😜 Dziwne uczucie znać się tyle czasu i wiedzieć, że w końcu zobaczymy się na żywo i wyściskamy dzieciaki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elka K sie ze mnie smieje ze mam treme:P hehe
No dziwnie ale super ze juz niedlugo 🙂
Zes poszla z tym sprzataniem...
A ja dalej glodna non sotp chodze... 🤔 a przez to zla 🤢 🤢

My z bajek to jim jam bo nie mam mini mini... takze barney maly mis i wszystkie inne dziady non stop leca 🙂
Pisalam do Iwy... nic nie odpisala... nie wiem co u niej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie nadrobiłam Was 😞 jakoś czasu mi brakuje 🤢 nie wiem dlaczego jakoś szybciej leci teraz zgrałam foty na płytkę i dodałam na Agu zdjęcia z góry chętnych do nacieszenia oczu zapraszam 🙂
  • Caffa się udała znajoma dała do Pawła ciuszki więc znowy zasób jakiś jest na jesieeń zimę lato iitd...
  • rano lało teraz słonko świeci więc na spacerek idziemy 😎
  • A dziewczyny jak wam sie będzie nudziło nad morzem warto obejrzeć Kołobrzeg śliczne miasteczko piękny port i molo w tym duży park rejs statkiem Pirackim zarombiste i jest tam statek wojenny do zwiedzania 🤪 🤪kawiarenki przy plaży i przepyszne Kebaby 🤪 🤪
  • No nic zwijam żagle 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    O Perelka to zaraz patrze 😉
    Co tu tak pusto??? 🤨
    A co do Kolobrzegu to troche daleko od Pobierowa... Mamy na celu Miedzyzdroje.... 😉
    Bo prognozy pogody dla nas nie sa za bardzo optymistyczne takze do lazenia akurat.
    Aaale na bank bedzie inaczej jak zapowiadaja - co dzien inaczej pokazuja.
    A jak oni - chlopy nie beda chcieli to sama se pojde pieszo plaza:P eheh
    Elka no tak tak zobaczysz:P

    My juz wiekszosc popakowane, malo co zostalo.
    Ostatnie pranie prasowanie zakupy...
    A Wy Perelka co macie na celu zwiedzac?? 🙂

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Anka to tylko różni się 10 km 😉 to daleko nie jest 😜 tylko winną stronę
  • No jakoś CICHO TU JEST 🥴
  • A my napewno do Koszalina potem Darłowo ,Ustka,a potem się zobaczy jeszcze jaka pogoda będzie napewno jak będzie lać to do aquaparku pojedziemy 🙂
  • Ja ma pewno chce zajechac do zamku Książąt Pomorskich jest śliczny i znajduje się tam muzeum 🤪 uwielbiam zamki zwiedzać ruiny 🤪 🤪tam na miejscu coś też jest nawet bunkry dla chłopaków 😜
  • ale jest duchota fuj 🤢
  • Mówisz że już popakowane super ja już też rozmyślam co pakować i jaka pogoda będzie ???
  • AAA Eluśka i Kaśka we wtorek jadę na Kraków na Balice lotnisko heh to pomyśle o Was 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Loo Wy to macie ale w planach 😁 heheh
    huhuu 😁

    Perelka.... a ja mam takie zapytanie.. wielkie bo uuhhhh 🤨
    Wczoraj u Marcela zauwazylam ze ma takie od gory- przy dziaslach jak by zolte.. mowie pewnie od jedzenia to idziemy umyc... umylismy patrze po chwili a to nadal jest.
    Dotkalm tego a to jak by yy takie chropowate z takimi wglebieniami- dziurkami.
    Nie robi sie czarne ani nic.... dziwne to 1 raz cos takiego widze.
    Nie wiem czy panikowac czy jak.
    On duzo az slodkiego nie je..jakies ciastka chrupki owoce czy soczki... tyle co wasze pewnie...tym bardziej czekolady mu oszczedzam.
    jedynie co to dyda czasem w dzien i no w nocy... I pije w nocy z normalnej butelki.
    Nie chce zeby poszedl do przedszkola i mial czarne albo jakies pienki 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    http://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-marcu-2006r-f78/kruszace-sie-zabki-mleczne-pomocy-9547/

    jestem przerazona my mamy to samo 😠 😠 ☺️
    Do lekarza zwyklego nie ma co isc.... zadzwonie do dentysty jakiegos co dzieci przyjmuje....
    No staram sie nie dawac ale no w nocy jak mam mu dawac pic jak on potrafi nieraz prawie litr wypic???????????
    dalam mu dzis butelke z kubusia ta od wody z dziubkiem niekapkiem.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Pierwsze słyszę 😮 mój starszy syn też pił z butelki herbatkę i miał smoczek do zasypiania i nie miał czegoś takiego a Paweł też nie ma 🤔
  • No nic my spadamy na spacer i do lekarza po recepty bo na wczasy trza leki do młodego na alergię i do Pawła na ząbki i na maść na dupę bo robią mu się chrostki dupa mu się nauczyła bez pampersa 🤢 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...