Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Uff chwila dla mnie 🙂
Mati nocka w pracy, młody śpi ja ogarnełam tu troche i grzebie w necie 😉
W weekend ma być piękna pogoda wiec zapowiada się że pojedziemy gdzies w 3 bo Mati ma wolne 😁
Iwonko oby wam sie pogoda udała !! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień Doberek!! 😉
Kacper juz w żłobku 😁 pogoda u nas zapowiada sie poprostu rewelacyjna juz jest tak gorąco ze łoo !! 🙂
Ja musze zaraz wziąść się za mycie lodówki. Popołudniu zeby dac pospać tatusiowi przed kolejną nocka chyba wybierzemy sie na działke 😉
No i stało sie wczoraj na wieczór wzieła mnie biegunka 😮 masakraa 🤨
Ochydztwo nie cierpie ;/
Fajnie jakby sie nam udalo kiedys taka wiekszą paczką spotkać gdzieś 🙃
Sioperka i Eluśka ostatnio znów zamillkły gdzie sie dziewczyny podziewacie i co u was !!?? 😉
Buziakii 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo nie dziękuję jak to się mówi mam nadzieję że będzie ciepełko 🤪 no my ostatnie pakowanie i walizy do samochodu i po 22 w drogę 🤢 a mni eod wczoraj plecy znowu zaczęły pobolewać yhhhh no nic zmykam trzymajcie się cieplutko ucałujcie maluszki 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo 🙂

Perelka spokojnej drogi i udanych wakacji 🙂 🙂 😉 🙂 🙂

U nas zielona noc takze karol bedzie wracal z posciela 😁 hyhy przykleje dziada:d
Ostatni dzien i mega slonce i co?????
Karolek jeszcze zostaniemy bo jeszcze przod se opali mowie mu na innych ludziach jak wyglada to nie wierzy... a teraz do apaczy by go wzieli 🤪 ahhahahaah
rak jak cholera 😁
A my z M spoko 🙂

Domi i jak lepiej cos???
Jak reszta lasek?? tak zamilkly 😞


😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu dziś cieżko żołądek mnie bolał niemiłosiernia
ale naszczeście zaaplikowałam już w siebie tabletki 😉
Kacper juz od ponad godziny śpi
trzaskanie jest u nas sąsiedzi obok taka młoda parka się żenią jutro wesele 🙂
zazdroszcze im 🤪
A ja jutro do pracy na rano i dupa nie zobacze panny młodej 🤔
No laseczki zamilkły i jak wróca to zaraz klaps za nieodzywanie ! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej no mi musicie wybaczyć bo piekłam sernik dla Anny 😜
Ale dziś upał....Hyh....Nie lubię takiej pogody jak muszę latać po mieście i załatwiać sprawy bo wszyscy nerwowi chodzą 🙂
Lecę pod prysznic i jutro czekamy na czerwonego Karola 😁 😁 😁 😁 Anka weź mu tam wąsy domaluj albo stanik markerem na klacie wyrysuj 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahhaah cos Ty nie dalo by rady go dotknac 😁 jutro kebaba na jego plecach wypieczemy 😁 hahaa
oooszTy no noo serniczek:P ehehe aaa uspoookuj sie kobito! Usiadz na dupsko juz 😁 😘
Noooo widzimy sie bo raz ze po drodze... 2 i najwazniejsze ze teskno...( Karol ma zamiar odbic Elce yy swoje dziecko ale ciiiii :P ) eheheheh .a 3... i NO BO KEBABB ahahahaha



Domi kurcze wiesz cos czesto bierze Was jakas jelitowka... ☺️ 🤔


Nom fotki ogarniete..... yyy 500 😮 😁 🙃
A idzie budzia takze mykam 😘


WAJATY ROZGRZEWAC SZCZEKI DURNISIE NADCIAGAJA 🤪




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje bardzo 😘 ☺️ 🙃
Elka ma tez mase i oohh jakich pieknych a sie ociaga pipka 🙂
😘 😘
U nas jakos dziwnie niby deszcz niby zimno ale strasznie duszno... i oczywiscie zamulamy u tesiow na obiad 🤢
A jeszcze K musi nasze auto spr bo tesciu cos tam nagrzebal najprawdopodobniej i drzwi sie nie zamykaja 😮

Domi kurcze od czego Was te jelitowy biora... moze cos Wam szkodzi co nie zwrocilas uwagi.... a potem to juz tasmowo idzie... hmm 🤢

😘 Milego dnia 😉


jaaaaaaaaaaaaaaa ale sie wku.. 😠 😠
wchodze se na konto... patrze a tam oplata za karte 35 zl 😠 😠 😠 😮 😮 😲
dostalam nowa i pisalo ze 3 razy zakupy trzeba..standardowo... zrobilam wiecej a tu takie cos...
jutro pojde i sie dowiem co i jak... no kuurna... za tyle kasy to niech sobie ja wezma!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka przecież mamy takie same fotki więc wy starczy, że ty wstawiłaś 🙂 Mnie za to połamało. Wrócił okropny ból pleców aż mnie od tego brzuch boli i niedobrze. Dzisiaj tak za godzinkę jadę sobie sama kupić dodatki na to wesele, a potem też do teściów jedziemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joł madafaki 😁 Jutro K leci do pracy, a my na wakacje do moich parentsów. Zaraz ma przyjść do k jego kolega. Muszę się jeszcze spakować i małego i od jutra w drogę. Męczy mnie takie życie i powoli myslimy z k żeby tam się przenieść. Tam czyli do Norwegii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas zero burzy, skwar taki, że dyszymy próbując hiperwentylacji.
Błagam o deszcz, albo burzę, jakąkolwiek cyrkulacje powietrza.

Alek bida ma wysypkę na połowie ciała, więc często się kąpiemy i wietrzymy ile się da.
Mi wróciły migreny popołudniami, więc jestem nie do wytrzymania..

A Frankowi i Marcelowi bardzo dziękujemy za karteczkę 😉 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to uwielbiam burzę 🤪
Alkowi też pasuje, nocą nawet się nie wybudza jak łupie, a jak już się przebudzi to bardziej go to rajcuje, a niżeli straszy.

U nas dziś na obiad kalafiorowa, bo lekka, nawet poczekam aż się wystudzi i podam taką letnią.
Chociaż w taki upał kompletnie nie chce się jeść.
Syf mam w domu jak sto pięćdziesiąt, ale za chuj nie chce mi się palcem kiwnąć.

W czwartek moja przyjaciółka wylatuje do Stanów na jakieś pół roku, tak więc już w ogóle mogę zapomnieć o życiu towarzyskim..

Ostatnio coś mnie zbiera i chyba zacznę ćwiczyć, bo bym sobie ujędrniła co nieco (brzuch muszę zrobić od podstaw, bo mi wisi 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...