Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
eloite napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
U nas nie wiem co z malinami bedzie boz awsze duzo bylko i na dzem i na zamrozenie i na sok na zime styklo a teraz nic tesciowa nie mowi... wiec chyba tez zostanie mi kupic.
Jagody mam zrobione
kompotow kilka
no i koper pietruche i magi zamrazam jak zawsze
syrop z mleczy
ogorasy chilii
i chce zrobic takie kiszone na bierzaco... ale nie mam sloja a z baniaka 5 l wody to nie mam pojecha jak to potem wiara wyciaga 🤢

Ogolnie mamy nie wiele tego w tym roku bo strasznie kradna na dzialce... i doskonale wiedza kiedy sa znowu ogorki do pozrywania, czy owoce malo co.... 🤢
juz policja nawet sie zajela tym bo wiara na dzialkach siedziec sie w nocy boi i pilnowac zlapac kogos za reke.



Ogórasy chilli? Jak je robisz? 🤪

(brzmi zachęcająco..)



JA słyszałam o takich, ale nie jadłam i nie robiłam.
Podobno coś jak konserwowe tylko papryczkę się dodaje ale nie wiem.
Mi mama kupiła maliny a mała nie chciała jesć to sok zrobiłam, ale u nas na działkach też nie ma za bardzo.
Aniu u nas też kradną, truskawki, poziomki, wsio co mamy.
Teraz rośnie nam ogóras ;p i pomidorki.
Kilka dla nas :P
Miłej nocy, oby jutroi było ładniej :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ogorasy w plasterkach zasypujesz sola na 6 h potem goraca zalewa ( ocet, czosnek olej i chilli i chyba yy cukier...) zagotowujesz polewasz ogorasy i odstawiasz na 12... potem do sloja i juz 🙂
Jak masz przepis na ogorki carry to to samo tylko inna przyprawa tak mi teraz swita.. ale musialabym zerknac sie upewnic.
super sa jako zagrycha ale cholernie ostre 😜
A carry to bym mogla na sloiki jesc... takie bardziej slonawe czy slodkie.
w Pobierowie je mialam, nie wiem czy posmakowaly.. karol nie za bardzo za nimi.

Jak cos przepis to jutro napisze 😜
Dobranoc 🙂 🙂 🙂:***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yyyy ok....1 kg malin u nas kosztuje....20zł 😮 No więc soków nie będzie 😜
Ej a co myślicie o tych pidżamkach ? Konkretnie te ze spodenkami? Bo chcę sobie kupić jako, że ostatnio nową piżamę kupowałam na porodówkę to chyba mogę sobie pozwolić na nową 🙂
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-152C1464-3981DEAA/lidl_pl/hs.xsl/index_28556.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi się podobają, ale ja uwielbiam jedną którą S mi kupił przed ciążą, dłuuugi rękaw i dłuuuugie spodnie, już ledwie zipie i tak w niej śpie :P
A takie krótkie spodnki i koszulka tez mi się podobają 🙂 A cena nie zła .
U nas jak nie urok to sraczka, lub przemarsz wojsk.
Więc nie pada, ale wieje i to dość mocno.
Ale już wole wiatr niż deszcze, malutka śpi a pozniej idziemy nad jezioro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jacie....K jak przyjedzie chce robić nasz pokój (ten w którym spaliście Anka). No i szukam powolutku mebli bo w najbliższych miesiącach będziemy kupować. No i wam powiem, że kompletnie nic mi się nie podoba 😮 Zwłaszcza, że to muszą być pojemne meble żeby pomieściły nasze ubrania plus pościel, ręczniki , dokumenty itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pidzamka fajna 😉
a meble sie nie orientuje.. w ikea wiem ze sa fajne bo kilka znajomych juz kopowalo.
A my dzis dzien od rana po lumpach kilka zdobczynych mam... ale takie ceny ze szok.... jak za nowe prawie niektore.
potem u tesciow... i szlam zaniesc foty do wywolania.
A jak wrocilismy to M polecial na swoj standardowy ptk widokowy- porecz fotela przy oknie... nie wiem co zrobil ale uderzyl buzia.. krew sie polala, ale szczescie ze zeby cale i na miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laseczki 😘
chciałam wam tylko powiedziec ze Mati dostał sie do kopalni 🙂
(bo dotychczas pracował pod firmą, a teraz przyjeła go normalnie kopalnia ) 🤪
czyli bedzie nam przysługiwało socjane, bony zywieniowe co miesiac, paczki dla kacpra, kolonie !! 🙂
niesmowicie jestesmy szczesliwi wkoncu to panstwowa praca i dosc dobry zarobok ! 🙂
wkoncu nam sie udało 🙂
U mnie w pracy wssio ok 😉
Kacperek tez ok chodzi do żłobka, zdrowy, misja nocnik 75 % realizacji czyli po domu latamy bez pampersa zakładamy tylko na noc 😁
Dzis niesamowicie boli mnie brzuch bo wczoraj @ przyszła 😠
yhh 🤢
Uciekam robic obiadek ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas też ok, małą dzisiaj łaskawie wstała po 10 z łożka, a obudziła sie o 9. Teraz znów śpi, jakiś taki dzień ma.\
Pogoda okej.
Meble w ikei fajne.
DOsik fajnie że załapał tą pracę naprawde, bo dużo Wam da.
🙂
Ja może w sobote do Zakliczyna pojadę bo tam podobno wielki lumpek na kilka hektarów,.
Obym coś fajnego znalazła.
Poźniej jakiś spacer i dzien znów zleci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I co ja mam odpisać jak nawet dziecka nie mam z kim zostawić 🤢
Drogie koleżanki 🙂
Na samym poczatku witam serdecznie jestem Kasia i przypadło mi to zaszczytne miano bycia świadkowa Natalii.Plan w miarę się kształtuje.Wieczór planujemy na 04.08.2012 co do godziny to jeszcze zobaczymy. Na początku myślałam żeby zrobić wspólna sesje zdjęciową z makijażystką i fotografem (moi znajomi)ale to jeszcze nie jest potwierdzone czekam na informację. Później dobrze byłby się spotkać wstępnie u Natalii w nowym mieszkaniu. Myślałam że każda z nas coś przygotuje do jedzenia i posiedzimy sobie przy winie. Następnie obowiązkowo idziemy w miasto 🙂Teraz moje pytanie znacie jakis lokal co by się nadawał?Przyznam że mi nic nie przychodzi do głowy.Plan jest wstępny każda modyfikacja mile widziana 🙂Czekam na Wasze pomysły, uwagi i liczę strasznie na Wasza pomoc. Nie mieszkam w Gorzowie i to też trochę utrudnia sprawę ale nie ma co damy radę to musi być wyjątkowy wieczór 🙂

Pozdrawiam serdecznie
Kasia

Ps.Miłego dnia pomimo strasznej i mało wakacyjnej pogody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela mi podrzuć Franka 🤪 Ja chętnie poniańczę (w końcu taki mam zawód 😜)

Domi pogratuluj Matiemu od Nas 😘
Super, że Wam się tak genialnie złożyło 🙂

Ja odradzam meble z Ikei, dodatki jak najbardziej, ale meble nie.
Otóż mój znajomy pracuje jako zaopatrzeniowiec Ikei i opowiadał mi, że często się zdarza, że paczki przy transporcie i w magazynie się przewracają, uszkadzają, ale nikt sobie z tego nic nie robi. Paczki nie są sortowane, wszystko trafia na sklep, często z defektami. Mówi, że sam był świadkiem wielu reklamacji i oględzin na magazynie bo klientom zawalały się szafy (skręcane przez monterów Ikei) i łóżka.
Wizualnie meble są bardzo w moim guście i sama chciałam sobie sprawić takowe, ale po tym co usłyszałam wole nie ryzykować, zwłaszcza, że ceny też nie są jakieś zajebiście niskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ceny jak dla mnie są wysokie 🙂 I o jakości kolega ,który projektuje meble też mi mówił, że za taką cenę takie meble odradza. Poza tym za daleko mi do Poznania i nie miała bym czym przywieźć. Muszę coś albo tu znaleźć albo na all jakieś tandety z płyty zamówić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elle09 napisał(a):
Abra i inne g ja odradzam.
Rozsypuje sie ale w domu :P
Elus ja ja ja zostane z Franiem 😁!!!!


Ja mam łóżko i tą szafę co chciałaś właśnie z abry 😉 Mama ma wersalkę.
Ja jestem bardzo zadowolona, nic mi się nie rozwaliło, chociaż moja Justyna ma to samo łóżko co ja i ostatnio mówiła, że gdzieś jej się tam coś ułamało, czy coś, w każdym razie jedna część opada.
Ale powiedziałam jej, że gdyby z chłopakiem tak tego łóżka nie zmęczyła to nadal by było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A możecie wszystkie przyjechać i poimprezować z moim synem 😜
Coś wymyślę na bank żeby wyjść 🙂 Skoro K mi dziecka nie chce zmajstrować to pójdę w drugą stronę czyli wyjdę z domu-w końcu 😜 Poza tym znam bardzo mało osób z tego wesela więc chociaż dziewczyny poznam. Plan działania już mam 😁 Normalnie mission imposible 🤪 Sukienkę też mam. Nie mam butów i żakietu ☺️ Ale żakiet uwidział mi się taki z przeceny:
http://www.stradivarius.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/stradivariuspl/pl/stradivariussales/298050/449611/Krotki%2B%C5%BCakiet
Sukienkę mam czarną , a ten żakiet tylko beżowy miałam kupić już kiedyś tyle, że wtedy 79,90zł kosztował a teraz jest o 20zł tańszy i świetnie pasuje i do sukienek i spódnic i jeansów. Tylko starego muszę urobić. No i buty bym potrzebowała 😁 Przecież on mnie śmiechem zabije jak mu cennik wystawię i reszta włosów mu z czoła spadnie 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meble z Ikei tez nie polecam bratu rozlleciała sie szafka bardzo szybko 🥴
U nas pogoda w kratke to leje tu słonce masakra
ja zaniedługo wyjezdzam do pracy mam nocke czyli powrót o 7 rano pięknie i zaraz młodego do żłobka wioze jak wróce .
Ogólnie żle sie dzis czuje przez tą @ 🤢
bo to drugi dzien wiec widomo.
Pogratulowałam Matiemu sam chodzi taki szczesliwy że O 😉
Nic laseczki miłęgo wieczorku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Domi gratuluje rowniez... 🙂
Kurde z moich jak narazie nikt nie narzekal... sama plaszcze dupe na krzesle od nich 😜
Ale moze byc jak Kaska mowi, paczka feler i wsio do d.... 🤔
Z firmy Forte .. taka yy logo ze sloniem, k kiedys wozil meble to mowil ze sa fajne, tanie.

U nas ogolnei nic nowego, 🙂
deszcz wiater ... wrrr mam dosc tej pogody 🤨
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś śmignełam szybko obiad placki póżniej zrobiłamm zakupy by chłopaki mieli co w weekend jeść
bo ja ide dwa dni znów po 12 h 😉
Mały ma tyle energi i radosci w sobie ze az go podziwiam 😁 bo ja dzis to jak roślinka :P
a to dziecko wiecznie w biegu , skoki nie usiedzi ani 20 min 😁
oby ten weekend szybko zleciał bo w poniedziałek mam wolne 🙂
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój młody położył się teraz do wyrka i przysypia, bo zleciał mi ze schodów i strasznie płakał 😞
Na szczęście nic się nie stało, chociaż będę go teraz obserwować, jakby nie było poleciał 13stopni w dół.. 😞
Ale tak to jest, Ty się natłumaczysz, a dziecko jak nie sprawdzi, to wiedzieć nie będzie..
Idę się byczyć, bo nareszcie mam wolny dzień,a młody oczywiście do żłobka wstać ostatnio nie może, ale co ja mam wolne to pik pik 5 rano pobudka.
Jeszcze tylko cały przyszły tydzień +30,31 lipca iiii... URLOP 🤪

wczoraj młody kazał sobie zdjąć pampersa ( 😮 ) i posikał się w spodnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przymierzyłam wszystkie kiecki na śluby, poprawiny i wieczorki panieńskie i stwierdzam, że zajebista jestem 😁 Nawet sobie fryzurkę wypróbowałam i make up żebym sama mogła zrobić i nie wydawać już kasy. Jedyne czego mi brak to torebka. Coś takiego:
http://szafa.pl/c8365804-bezowa-kopertowka-nude.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
My weekend spedzilismy najpierw na mega sprzataniu.. potem z wizyty tylko kolezanki w ciazy zrobilo sie 8 osob...;/ ja nieprzygotowana nie lubie takich nalotow ale bylo smiesznie i milo 🙂
A w niedziele bylismy nad zalewem na placuzabaw.. M wylatany potem grila u nas... 🙂
Marcel zdobyl nowego kolege, super sie bawili wariowali jak szaleniu - chlopiec ma 4 latka to na wyglupy jak znalazl 😉
Takze mozna powiedziec ze imieniny zaliczone 😜
A dzis opalanko z maluchem na balkonie 😜
Ogolnie po staremu 🙂

Elka torebka super 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...