Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Biedna sie męczy pewnie ☺️
Dziewczyny dostałam od znajomej link do strony gdzie mozna testować kosmetyki
itp nie bardzo sie jeszcze w tym orientuje ale luknijcie sobie

http://shinybox.pl/?ref=eda011f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elka Nisia pieknie tanczy 🙂 🙂 🙂
Domi a to sprawdzone jest???
Juz kiedys mi sie to wyswietlilo jak sie zapisalam do wypelniania ankiet za kase, nagrody itd... ale po wypelnieniu 20 i to takich samych... odpuscilam bo gowno wielkie z tego a poczte mi tak zasmiecaja ze koniec.
A do pieluszki to ja mu na dzien nie zakadalm wcale jedynie na droge do auta albo na dluzszy spacer- co i tak wola ze chce siku i mam mu zciagac... tylko o noc chodzi 🙂 🙂

My dzis milo dzien spedzilismy u mojej babci i kuzynki... Marcel tylko jak blok zobaczyl to krzyczal Tiko Tiko... nie zajazylam ze on mimo ze nie jezdzimy tam czesto pamietal ze tam jest pies o tym imieniu...
Pamiec ma niezawodna!!
Po markach czy kolorach aut albo kluczach powie kogo to...
Potem u kolezanki w ciazy... jej jaki ma busio fajny!!!
A ciuszki... eehh az mi sie zachcialo 2... aleee nieeeeeeeeeeeee nieee;p jeszcze nie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja was na bieżąco podczytuje, ale żywcem nie mam czasu niczego skrobnąć. Non stop w robocie siedzę, a jak wracam to trzeba zapierdalać w całym domu, bo połowa ludzi wyjechała na wczasy, mama siedzi ciągle w knajpie i zostaliśmy z moją siostrą, która nic tylko by siedziała ze znajomymi od rana do wieczora, a dom obrasta w kudły liniejącego psa..
Gdybym była jej matką... 😠
Ale nie istotne..

Młody okej, już ostatnimi czasy udaje mi się coś działać w sprawie nocnego ciumciania smoka, ale jeszcze długa droga przed nami..
O sikaniu do nocnika to w ogóle mogę zapomnieć.. Ale sierpień mamy cały wolny to będziemy się ćwiczyć w tejże sztuce 😉

Ja mam coraz silniejsze migreny, przedtem zaczynały mi się po południu,a obecnie właściwie towarzyszą mi od rana. Także chujowizna..
Poza tym wpierdalam wszystko na potęgę i wczoraj dostałam takiej zgagi, że rany.. 🤪
Także muszę sobie zrobić jakiś dzień głodówki, żeby obkurczyć żołądek 😉

Przeczytałam dzisiaj informację o finale Tour de Pologne w Krakowie, który ma się odbyć jutro. Całe miasto poblokowane, nie mam pojęcie jak wrócę z pracy, nie mówiąc o odebraniu dziecka na czas ze żłobka..
Wspieram takie inicjatywy, ale do cholery nie w poniedziałek w godzinach szczytu! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellooo jestem 😁
  • Aniu i Eluś serdecznie dziękujemy za śliczne karteczki 😘
  • Ja też chciałam powysyłać no ale taka dupa ze mnie jest że zapomniałam notesik z adresami ☺️ ☺️
  • Troszkę Was nadrobiłam Eluś bardzo mi przykro z powodu koleżanki że tak się męczy 😞
  • Aniu Jak Marcel już nie leje w nocy i w dzień podczas snu spokojnie możesz mu już pieluchy nie dawać jedynie w razie czego kup sobie w sklepie medycznym podkład na materac taki specjalny który można prać w pralce tak na wszelki wypadek 😉
  • Eluśka Nikosia jest przesłodka i świetną tancerką jest 😘
  • Aniu trzymam kciuki żeby dobrze się skończyło i imię Leoś jest ślicznie i również dołączam się do apelu dziewczyn o zdjęcia 😘
  • No a my spokojnie dojechaliśmy nad może w 12 h 🤢 myślałąm że padnę jak wyszłam z samochodu tak mi się chciało spać a w Koszalinie trochę se pojezdziliśmy po rondzie trzy koła bo nie wiedzieli gdzie jechać i myślałąm że tam zasnę 😞 domki super plac zabaw ogromny 1500m2 boisko do piłki nożnej siatkówki zjeżdżalnie piaskownice zamki dmuchane baseny 🤪 plaża duża dzieciaki miały raj Paweł grzeczny tylko na plaży chodził i sypał wszystkich dookoła piaskiem i lał wodą uciekał przed falami pogoda dopisała w nocy lało przez dzień nie szło dychać .Wracaliśmy dopołudnia po drodze był wypadek objeżdżaliśmy to polami ale spoko na autostradzie dwa razy dopadła nas ulewa taka że wycieraczki nie nadążały wycierać i z gradem i do tego Paweł nam się zaniósł i chociaż nie wolno stawać musiałam na zjezdzie 🤢 spowrotem jechaliśmy 9,5 h autko sprawuje się rewelacyjnie wczoraj mojego M odwiozłam do Krakowa oczywiście Paweł znowu się zaniósł z tego co widzę znowu mu to wraca 😞
  • I co jeszcze zrobił się strasznie niegrzeczny nigdzie nie mogę się ruszyć bo zaraz wyje mamamama 🤢 łazi za mną wszędzie wisi na mnie skacze ze złości 😞
  • AA Ania w którym Rawiczu mieszkasz bo my przejeżdżaliśmy dwa razy przez Rawicz między Lesznem a Wrocławiem??I tak mówie do mojego tu mieszka Ania a koło Gorzowa mówię a tu Elka 🙂
  • no nic zababrałam wam monitory to mogę znikać potem pozerkam no fotki i też powstawiam 🙂 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Heja, ja też jestem więc tak:
    Pogoda do dupki troszkę , ale zawsze tak jest jak ja jadę na wakacje, Nisia przegrzeczna, przekochana. Jak zawsze.
    Bawi się cudnie, pływała razem ze mną w jeziorze, tylko wbiegła do wody w sukience i wracała ubrana w nasze koszulki jak cyganka 😁
    ZObaczcie sobie na agu jak coś 🙂
    Tak to okej, pies biega, ja też odpoczywam wkońcu.
    Buzki dla Was kochane :*
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Elka bardzo sie ciesze ze Wam sie uda tak milo spedzac czas!! 🙂 🙂
    Kasiu... nocnikowy sukces poczeka wzielas sie za dyducha to tez super!my jak skonczymy i wycwiczymy juz na spokojnie noce to za niego tez sie wezniemy 🙂 🙂
    Takze trzymam kciki by spokojnie pozegnaliscie didi 🙂
    A noo nie fajnie ze caly dom na Ciebie spadl praktycznie 🤢
    Wiesz... duzo Ci pewnie mam pomaga... samym tym ze macie mieszkanie za darmo?? BO chyba nie wola od Ciebie co???
    I zapewne cos za cos.. ale noo hmm granica powinna byc... 😮 ☺️
    😘
    Perelka..... Ty mi powiedz jak Ty jechalas przez Rawicz i nie dalas znac?????????????????
    Przeciez moglas rownie dobrze u nas przystanek zrobic jaki dlugi byscie chcieli!
    A tak wogle nie jechaliscie jakas dluzsza trasa przypadkiem??? 🤔
    Super ze udal Wam sie wyjazd... Plazowanie Pawla wogle mnie nie dziwi widzac co M wyprawial 🙂 🙂 🙂


    U nas dzien milo, wieczor na piwko poslzismy ze znajomymi co maja malego z wrzesnia...dzieciaki sie troche potarmosily my nagadali i jutro szarosc dnia znowu.
    😘 😘 😘


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    a my wczoraj ciupaliśmy w remika z sąsiadami/ kuzynostwem i trochę popiłam i teraz nie wiem jak się ogarnąć do roboty 😁
    Alek już w żłobku, ale nie spał od 12stej-3ciej w nocy bo miał temp od zębów 😞
    Udało mi się wyciągnąć mamę z pracy i odbierze mi dziś młodego, bo ja nie wiem czy wyrobię jadąc przez to cholerne miasto..
    Idę coś szybko wszamać i spadam do roboty. 😘 😘 😘

    Dziś mam taką ochotę na pierogi ze szpinakiem, że chyba sobie polepię o 17stej jak wrócę 😁

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Aniu nie dzwoniłam ☺️ ☺️bo jechaliśmy trzema samochodami 😞 a tak chciałam pozerkać na Was 😞 i poznać na life 😘
  • My etap nocnik hmmm zle nam idzie młody nie trawi ani nocnika ani ubikacji nocnikiem rzuca i wynosi go do innego pokoju a jak posadzę go na wc to ryczy w niebo głosy i trzęsie się 🤢 i co zauważyłam że jak coś chce a ja mu nie dam to specjalnie się zanosi 😠 😠
  • Eluś super foteczki Nikosia jest przesłodka 😘
  • Aniu super foty macie przepiękną pamiątkę z Eluśką 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dziewczyny ale wam dobrze ze miałyscie wakacje !! 😁
    ja dopiero za rok 🥴
    Mały w żłobku ja dochodze do siebie po tym weekendzie 12 h w pracy to cholernie duzo 🥴
    ale praca mnie sie podoba dziewczyny są naprawde fajne ! 🙂
    U nas misja nocki to tak jeszcze pół na pół jak ja tego pilnuje jest ok ale tylko ja tego pilnuje tak to babcie daja mu łazic w pampersie 🤢 bo to wygodniejsze...
    Pogoda u nas paskudna tkz jest duszno i pochmurno znów bedzie lało jak wczoraj.
    nic zbieram sie robic obiad 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Chciałąm wykombinować cos z tym obiadem ale wkoncu zrobiłam karkówke pieczoną i ziemniaki 🙂
    chłopaki pojadli i siedzimy w domu bo leje deszcz 🤨 mam wolne popołudnie i taka pogoda ehh
    M idzie dzis na nocke wiec my z Kacprem rządzimy 🙃
    potem chce pojechaąć z małym na troche do moich rodziców bo tesknia za malutkim 😉
    cichooo tu 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perelka napisał(a):
    Aniu nie dzwoniłam ☺️ ☺️bo jechaliśmy trzema samochodami 😞 a tak chciałam pozerkać na Was 😞 i poznać na life 😘
  • My etap nocnik hmmm zle nam idzie młody nie trawi ani nocnika ani ubikacji nocnikiem rzuca i wynosi go do innego pokoju a jak posadzę go na wc to ryczy w niebo głosy i trzęsie się 🤢 i co zauważyłam że jak coś chce a ja mu nie dam to specjalnie się zanosi 😠 😠
  • Eluś super foteczki Nikosia jest przesłodka 😘
  • Aniu super foty macie przepiękną pamiątkę z Eluśką 😘



  • Oooo jakbym widziałam Nikole na nocniku.
    Jak wrócę to jej kupie nakładke i może na niej, bo ona naprawde nie lubi nocnika i się tak nie nauczy i już.
    Teraz juz śpi, zmęczona. Zimno mi coś... :/
    U nas pogoda do d...
    Jka zawsze jak ja jestem na wakacjach...
    Buzki dla Was i maluchów :*
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hellooo a co tu tak cichutko 😲 😲
  • ZDJĘCIA DODAŁAM JAK KTOŚ CHCE POZERKAĆ 😉
  • Eluśka mojemu Pawełkowi nawet nakładka na sedes nie pomogła 🤢 narazie gania w pampersie lub w majtach .
  • Pogoda do d..... ciągle pada 🤢
  • Młody śpi a ja biorę się za obiadek 🙂
  • Madzia to ty dalej pracujesz tam z teściową czy zmieniłaś pracę ???
  • A wiecie co z Iwwwą się dzieje???
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    a ja dzisiaj ugotowałam krem z porów..
    rany, ale pycha.. ☺️ 😁

    Mam wolne więc obskoczyłam cały dom, łącznie z oknami i pozamiataniem przed chałupą.
    Teraz skończyłam obiad i paste do kanapek i lecę po coś dobrego, bo goście się zapowiedzieli 😜

    😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hejo 😉
    Iwka jest y zapracowana jak zawsze 🙂 Ale pozdrawia podczytuje czasem 😉
    Domi Ty sie zajedziesz z ta robota..
    Perelka... jak jechalas z Wrocka to w Rawiczu na wjezdzie sa bloki po lewej....pierwszy blok "powitalny" ... to JA 😁 😁 😁 😁 😁 😁
    A w Lesznie na wjezdzie tez od Wrocka... po lewej galeria, a po prawej bloki.... i taki maly lasek.. to tez JA 😁 ehehhe
    Foty oczywiscie zaraz obczajam 🙂

    Z sikaniem M bylo git... ale chyba sbie pulka przeziebil bo siura jak konewka od wczoraj i mu sie zdazylo nad ranem ... to zakladalam mu do spania i na droge pieluche bo sie balam jak on co chwila po pare kropelek.. a dzis juz oki.
    Jestem u mamy ale dzis wracam chyba bo troche spraw mam do zalatwienia....
    A tak to postaremu 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ja robiłam na razie jagody i dżem truskawkowy. A tak to mrożę pietruszkę, lubczyk i koperek. Na razie mam za mały ogródek i nie mam takich rzeczy jak ogórki, pomidory itd. Poza tym kto by jadł u mnie takie rzeczy. No i mama ma ogromny ogród, teściowa też więc my z każdej strony jesteśmy atakowani przetworami.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    U nas nie wiem co z malinami bedzie boz awsze duzo bylko i na dzem i na zamrozenie i na sok na zime styklo a teraz nic tesciowa nie mowi... wiec chyba tez zostanie mi kupic.
    Jagody mam zrobione
    kompotow kilka
    no i koper pietruche i magi zamrazam jak zawsze
    syrop z mleczy
    ogorasy chilii
    i chce zrobic takie kiszone na bierzaco... ale nie mam sloja a z baniaka 5 l wody to nie mam pojecha jak to potem wiara wyciaga 🤢

    Ogolnie mamy nie wiele tego w tym roku bo strasznie kradna na dzialce... i doskonale wiedza kiedy sa znowu ogorki do pozrywania, czy owoce malo co.... 🤢
    juz policja nawet sie zajela tym bo wiara na dzialkach siedziec sie w nocy boi i pilnowac zlapac kogos za reke.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ania8888 napisał(a):
    U nas nie wiem co z malinami bedzie boz awsze duzo bylko i na dzem i na zamrozenie i na sok na zime styklo a teraz nic tesciowa nie mowi... wiec chyba tez zostanie mi kupic.
    Jagody mam zrobione
    kompotow kilka
    no i koper pietruche i magi zamrazam jak zawsze
    syrop z mleczy
    ogorasy chilii
    i chce zrobic takie kiszone na bierzaco... ale nie mam sloja a z baniaka 5 l wody to nie mam pojecha jak to potem wiara wyciaga 🤢

    Ogolnie mamy nie wiele tego w tym roku bo strasznie kradna na dzialce... i doskonale wiedza kiedy sa znowu ogorki do pozrywania, czy owoce malo co.... 🤢
    juz policja nawet sie zajela tym bo wiara na dzialkach siedziec sie w nocy boi i pilnowac zlapac kogos za reke.



    Ogórasy chilli? Jak je robisz? 🤪

    (brzmi zachęcająco..)
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...