Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

czesc dziewczyny dziekuje za podpowiedz sprobuje z tym filmem ciesze sie ze u was i waszych dzidziach jest wszystko wporzadku ja za tydzien ide i sie boje ja narazie chodze do pracy bo lekarz mi nie dal L4 kazdy mowi co tu robisz a ja nic ze musze a tez bym wolala na 4L4 siedziec bo sie boje nawet nie dal mi zaswiadczenia i musze sama uwazac co dzwigam z nocek mnie sciagli przynajmniej tyle teraz bede go pytac na zmilowanie az mi da chorobowe bo mamy przebudowe sklepu ehhh ze mnie to straszny spioch sie zrobil w pracy na stojaco zasypiam hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

iwwwa masz racje leniuchuj ile sie da ja to musze znosic ludzi w kazdym wieku czasem milymi a czasem naburmuszeni sa no coz takie zycie 😉 ja teraz tez nie jestem lepsza a do tego moj jest daleko ehhh zlosci mnie biora bo net mu siadl 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perełko, nie jesteś sama. Mnie na wieczór takie mdłości dopadają, że aż mi sie płakać chce bo już nie wiem co mam robić. Nie do wytrzymania. Próbowałam już wszystkiego co zasłyszałam,orzechy, rzucie migdałów, imbir, ale nici z tego. Musimy jakoś to znieść... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz bede wredna uff dobrze ze nie sama 😉 mi teraz kolezanka pisala zeby wachac miete ze jej to pomagalo jutro kupie i bede probowac ty tez sprobuj musimy dac rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no to mnie pocieszylas ale sprobuje ja uciekam do lozeczka moze dam rade zasnac bo rano trzeba wstawac do szkoly dzieci zawiesc a tak mi sie nie chce kolorowych snow dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki nie stęskniłyście się za mną ? ☺️ ja nie siedze na forum bo się okropnie czuję, nawet mąż powiedział że jak laptopa nie chce to już musi być ze mną źle 🥴 mdłości okroooopne + zgaga (nigdy wczesniej nie miała) oprócz tego ból głowy. wczoraj przeleżałam caały dzień, a jutro studia i na weekendzie 4 egzaminy, jeszcze nie umiem nic b0 nie mialam siły się uczyć. dziś się czuję troszkę lepiej ale pewnie do poludnia to potrwa tylko, wiec zabieram się za naukę .Chcialam tylko zobaczyc co u Was słychac i widze że sama z mdłościami nie jestem. Macie moze jakieś sposoby na zgagę? Próbowałąm mietowej herbaty ale nie pomaga 😞 może znacie jakieś inne sposoby. Na mdłości to już jestem przekonana że mi nic nie pomoże 🤢 byle ten zjazd przeżyć, później mam za miesiac dopiero to może będzie już lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To i ja wrzucę coś dla kinomanek:

http://www.clipser.com/watch_video/256343&mvpageno=1

A na zgagę i mdłości spróbujcie zjeść rano,jeszcze w łózku skórkę od chleba albo sucharek. Mnie pomagały tez kwaśne owoce.
No i lepiej jeść częściej,ale mało,to pomaga w regulacji kwasów żołądkowych.
Ja w sumie czuję się juz normalnie,jakies 1,5 tyg miałam cholerne mdłości i zgagę przez cała dobę! zmęczona nie jestem,tylko,ze zle sypiam,przedwczoraj połozyłam się o 23:30 a zasnęłam po 3 😮 Teraz miałam 2 tyg wolnego i juz mam dosyc siedzenia w domu,nie mogę się doczekać jak pójde do pracy,do ludzi.
I dziewczyny,nawet jak jesteście na zwolnieiu nie rozleniwiajcie się za bardzo-i tak nam grozi powiększenie rozmiaru a leżenie na kanapie nie prorokuje dobrze.Jakis basen czy spacery sa wskazane, i dla ducha i dla kondycji.
Jestesmy na poczatku i juz leń łapie,a co będzie potem,zkg na plusie i bębenkiem?

Dziewczyny,mam pytanie do tych ,które chodzą do gina prywatnie-mój akurat nie robi usgprenatalnego ani 4d,więc umówie się gdzie indziej.Jestem ciekawa ile płacicie za wizytę pryw,i ile płaciłyscie za prenatalne i poówkowe 4d nie robione w ramach wizyty tylko u innego lekarza.Mi szczęka opadła jak zobaczyłam w klinice cenę prenatalnego bliźniąt-300 zeta 🤪 Połówkowe natomiast 180,więc do przezycia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki ania87 wspolczuje ci dasz rade mnie tez ciagle glowa boli i jestem rozkojarzona o mdlosciach nie wspomne i jeszcze do pracy dzis na popoludnie amisia ja chodze prywatnie i z badaniami i usg place 120 zl zycze milego dzionka ladna pogoda u mnie jest slonko swieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pogoda dzisiaj jest rewelacyjna, słoneczko, ciepło, aż musiałam wyskoczyć na taras wypić sobie herbatkę 😁
Zmieniłam sobie suwaczek, bo dowiedziałam się, że rodzić będę według terminu w karcie ciąży, a nie według wieku podanego przez USG. W karcie mam 5 wrzesień, a że jestem po 2 cesarkach, to do szpitala mnie wezmą w dzień terminu a na drugi dzień pójdę pod nóż 😁 Oczywiście jeśli wcześniej nie będzie komplikacji.
Ciągle się martwię, żebym nie dostała półpaśca, bo syn ma teraz ospę, ale teraz to i tak nic nie zrobię, więc nie ma co się zamartwiać na zapas.
Współczuję wam dziewczyny, że musicie leżeć, ale co się nie robi dla tych naszych fasolek. A z mdłościami to w końcu też się kiedyś skończą i będziemy się z tego śmiały. Zobaczycie.
Buziaki dla wszystkich wrześnióweczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mam jeszcze pytanie odnośnie karty ciąży własnie. Nikt i nic takiego nie założył. Jak byłam państwowo to wtedy gośc calkiem mnie olał, może teraz założą ale tam pójdęostatni raz więc w sumie na darmo będą zakładać. Prywatnie jak bylam tam gdzie bede kontynuować całą ciąże to wogóle żadnej karty nie mam bo dr pracuje na komputerze (tak panie w rejestracji powiedziały, wiec że nie idzie się do niego z karta wybrana w rejestracji) on sobie tam wszytsko przy mnie wpisywał co się mnie wypytywał. Ale nikt mnie nie ważył, nie mierzył ciśnienia, i w końcu nie wiem jak ta karta ciąży wygląda. Jak pracuje na kompie to i tak chyba na ciążę powinni zakładać, no nie? zapomnialam zapytać, zrobię to teraz ale już będę w 12tyg a jak na to becikowe trzeba mieć 10 tydz to jak to? czy wystarczy to zaświadczenie pisane przez lekarza?b on chyba w tym kompie bedzie mial napisane że byłam w 8tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania87,
ja tez sie zastanawialam nad ta karta ciazy, bo tez chodze prywatnie i tam lekarka na kompie wpisuje. I pytalam o ta karte bo nastepna wizyte mam w 12 tygodniu, a ona mi powiedziala ze to nie chodzi o karte ciazy tylko lekarz do becikowego wystawia zaswiadczenie ze kobieta byla w pierwszym, drugim i trzecim trymestrze ciazy na kontroli. Z tymze w pierwszym trymestrze przed 10 tygodniem. I nie ze tylko do 10 tygodnia i juz tylko na zaswiadczeniu musi byc napisane ze badania kontrolne byly w kazdym trymestrze.
Takze sie nie martw, becikowe dostaniesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...