Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja ma takie okropne mdłości już od kilku dobrych dni. Budzę się z nimi, a popołudniu przechodzą w potwory i nie dają mi spokoju. Ani to zjesc, ani głodnemu chodzić. Właśnie zjadłam (na złość im, a niech mają 😠 ) śledzika w śmietanie z ziemniaczkami w mundurkach, a te co? Jeszcze gorzej niedobre. Ale nie mogłam się powstrzymać. W końcu jeden porządny posiłek dziennie trzeba zjeść prawda. A teraz to napewno nie bede sobie żałowała. Przynajmniej żołądek nie jest pusty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>ani85 napisał:
tez amisu byś nie wiedziała co robić jeśli chodzisz od dwóch tygodni od lekarza do lekarza i dalej nic nie wiesz... ale z dzidzią musi być ok 🙂


grunt to dobre nastawienie,będzie ok!Bo jakże inaczej miałoby być 🙂 I koniecznie daj znać po wizycie co i jak!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 ja już po wizycie. Zaraz do laptopka siadłam jak tylko do domu weszła. Tym razem jestem zadowolona bardzo z lekarza, dzidzia ma się dobrze, serducho jej wali jak szalone 🙂 i ma 1,5 cm. Na pierwszy rzut oka bardziej do tatusia podobne 🙂 ale jeszcze wypięknieje 🙃 🙃 co do mnie to dalej mam brac leki ale za 2tyg powoli moge odstawiac, no a jakby coś się działo dalej z tymi skurczami to mam leżeć i odpoczywać. Szkodda tylko że ten learz nei przyjmuje w żadnym szpitalu, no i szkoda że tak drogo, no ale jest miły i zna się na rzeczy, raczej zostanę u niego. Piszcie co u was dziewczyny. Ja właśnie oglądam pierwsze zdjęcie mojego dzidzia i jestem zachwycona 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania87 ciesze sie ze wszystko dobrze ja za tydz ide w srode boje sie cholernie bo to bedzie ten sam tydzien co poronilam ehhh pochwal sie dzidzia jak dasz rade pozdrowionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
perelka na pewno będzie dobrze, ja się też bałam, jechałam tam taka zestresowana... ale już jestem dużo spokojniejsza. Może jutro coś z fotką pokombinuję (chociaż niewiele na niej widać)dziś już padam na twarz i mam okrooopne mdłości 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
perelka na pewno będzie dobrze, ja się też bałam, jechałam tam taka zestresowana... ale już jestem dużo spokojniejsza. Może jutro coś z fotką pokombinuję (chociaż niewiele na niej widać)dziś już padam na twarz i mam okrooopne mdłości 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny co nowego u Was jak się czujecie?ciągle mdłości..he he ?u mnie nic lepiej :X :X....jutro lecę do lekarza ciekawe co nowego mi powie...patrząc na te moje wyniki badań?ale mam nadzieję,że są prawidłowe znajoma pielęgniarka mówiła,że powinno być ok...jutro się okaże... 😮 też trochę jestem niepewna ,bo podobnie do Perełki w tym samym tygodniu poprzednio poroniłam,ale jestem dobrej myśli!musi być dobrze 🙂
pozdrowienia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
soperka nie zadręczaj sie...na dobre ci to przecież nie wyjdzie
Głowa do góry!! 🙂 🙂 🙂 Dziewczyny mam dla was wspaniałego linka, znajdziecie tam filmik...mówię wam obejrzyjcie sobie!!http://kobieta.onet.pl/wideo/6024371,47,1,1,relacjetv.html 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
monia_di ten filmik jest świetny, wciągnął mnie tak, że oczu nie mogłam oderwać.
Byłam wczoraj u gina i jestem taka happy 😁
Z dzidziunią wszystko w porządku, serduszko ładnie bije. Ach mówię Wam, jestem taka szczęśliwa. Tatusiek też, bo był ze mną na usg. Co prawda powiedzial, że on tam dziecka nie widzi, ale co tam. Zobaczy. Następną wizytę mam na 4 tygodnie i mają to już być badania genetyczne.
A jak u Was?
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki,
widzę że szał trwa!!! 🙂 też oglądałam ten filmik jest genialny a mój się nie mógł na patrzeć 🙂 wróciłam od specjalisty i powiem Wam jedno wiem tyle co z neta;p ale podobno mam się nie martwić więc się nie martwię...
a ja dalej bez mdłości...
sioperka22 będzie dobrze ja też idę dzisiaj do gina może już serduszko usłyszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej byłam dziś na wizycie i lekarz mówił,że wszystko jest dobrze badanie wykazało,że macica prawidłowo się powiększa i ''urosła''od poprzedniego razu he he czyli wszystko dobrze się rozwija! za 2 tyg.idę na kolejne usg i wtedy lekarz zbada mojego maluszka 😁 😁
>ani85 a jak tam u Ciebie?????trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perełka,
wejdź na tej stronce w opcje WIDEO po prawej stronie na górze, a poźniej poniżej będziesz miała MODA URODA... i wejdź w DZIECKO i tam wybierz po kolei filmiki. Ja tez tak wchodziłam bo inaczej nie mogłam obejrzeć.



Sioperka 22
bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko w porządk, już się nie zamartwiaj i głowa do góry. Ja mam wizyte za 4 tygodnie to bedzie 12 tydzień i też będzie dzidziuś badany, bo to będą już te badania genetyczne (przekroje, kości itd)
Ale przełoże sobie termin wizyty tydzień wcześniej, bo podobno w 11 tygodniu wszystko lepiej widać a poza tym zwolnienie mi sie tak konczy.

A powiedzcie chodzicie do pracy czy tylko ja tak siedze w domu? W sumie siedze bo musze, ale...
Pozdrawiam wszystkie brzuszki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej iwwwa!ja też w 12 tyg będę miała to usg z badaniem dzidzi...ale mój lekarz mówił trochę inaczej niż Twój ...jego zdaniem lepiej w 12 tyg ,bo dokładniej jest w stanie coś stwierdzić,ale nie wiem....a co do zwolnienia to ja tez jestem na ''chorobowym''od początku ciąży i się lenie aż do jej końca...wolę nie ryzykować po poprzednim poronieniu,a moja praca wymagałaby zmian nocnych i w ogóle nie chce mi się przemęczać ha ha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perełko
widze ze nie tylko ja dostałam lenia ciążowego hihi.
Na początku byłam przymusowo bo plamiłam i byłam na podtrzymaniu, teraz juz jest w porządku ale nie chce juz isc do pracy. Poza tym praca stresująca i ciągle w hałasie, jak to w szkole. Nie chce sie narazac. Kiedys dziewczyna poronila w szkole bo dziecko biegnac wpadlo prosto na nia wiec sie cykam. No i ten halas. Podobno naukowcy udowodnili, że dziecko w brzuszku przebywając w ciągłym hałasie, bo mama tak pracuje jest bardziej agresywne i może mieć adhd w przyszłości niż dziecko brzuszkowe w ciszy. A ja wole spokojnie moje maleństwo wychowywac. Takze siedze sobie na zwolnieniu. Poza tym nie bedzie juz takiej okazji -oprócz drugiej ciazy oczywiscie, żebym siedziała sobie w domku a mi płacili 100%. No wiem wygoda, wygoda, ale nie wyobrazam sobie teraz z takim samopoczuciem i mdłościami no i jeszcze niestety bólem brzucha stać od 8 do 16 z usmiechem przy tablicy. Uffff 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...