Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kochane,
ja juz dzis na nogach 🙂 jupi 😁
W koncu mi lepiej.
Wczoraj poszlam do lekarza pierwszego kontaktu i dostalam skierowanie do szpitala. Z wielka obawa ze mnie tam zostawia pojechalam. Poprosilam zeby trwalo to szybko bo mam 10 dniowe dziecko w domu. Przebadali mnie od gory do dolu i okazalo sie ze mam silne zakazenie bakteryjne drog moczowych ktore rozeszlo sie sie az do nerek. Stad te ataki boli. Lekarz urolog powiedzial ze jeszcze takich wynikow jeszcze nie widzial. O jakis parametr konkretnie mu chodzilo. DSostalam silny antybiotyk po ktorym nie moge niestety karmic przez 6 dni. Narazie sciagam, mam nadzieje ze maly sie nie odzwyczai. Chociaz podejrzewam ze nie powinien bo karmilam go przez ten kapturek na brodawki bo mam strasznie plaskie i maly nie mogl sie przyssac.
A z niego straszny głodomorek, butle mleka wypija migiem i jeszcze by chcial.
A jeszcze mam pytanie czy ktoras miala z malenstwem tak, ze ropialy mu oczka? Bo wczoraj mojemu zaczely ropiec i nie wiem. Przemywam mu herbatka bo mi tak polozna powiedziala ale moze trzeba isc do lekarza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi kazała tak...Od zewnątrz do środka. Do kącika oka. I jednym wacikiem możesz wykonać tylko jeden ruch. Czyli tylko raz przeciągnąć po oczku. I najlepiej robić to takim płatkiem kosmetycznym zwykłym. Jeśli takie przemywanie nie pomaga to można też namoczonym wacikiem pomasować, pouciskać troszkę kącik oka.Tam gdzie jest takie zgrubienie jak by. Jak ona to zrobiła małemu to łezki same poleciały i przemyły oczko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja uzywam pampers i jak dla mnie ok. moja mala cos z kupą strajk robi, zrobila w piatek potem w srode 3 razy i znow stop. ale narazie tylko cyca dostaje wiec ok, ciekawe ile na tym cycu wytrwam. ale to jest maly terrorysta, pol godziny sie juz drze w lozeczku ale ja nie biore, uspokaja sie co chwile brzdącv mały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...