Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moj biega.. nie wiem on juz chyba do okola swiata startuje albo co boo przeciez hahha 😜
marudzenie juz mu przeszlo .. smieje sie teraz z tych glupot co mu gadam i mi gada tez 😜 heh
OO to juz swojego pierwszego szejka zaliczyla w maku 😜 hahah
bedziemy trzymac kciuki za Olcie 🙂 ciekawe ile wazy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No szejk jak nic 😁 mocno mieszkany 😁 hihi

Hmm nie wiem czy beda ja wazyli kochana...
Bo wsumie ostatnio bylismy sie zwazyc 🙂

No Marcelini zielona pietruszka do okola swiata ze swoim smokiem wawelkim poleci pewnie :]
Aaa no widzisz wkoncu zaczol cos gadac 😁 aaaaa. ooooo. eeee 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i agiiii 😜 haha i tak glosno nieraz mu sie uda smiac 😜 haha
a teraz mi robi ZOLWIK.. ja go stukam a on tak jak go szwagier uczyl przyklada piastke do glowy - TZN STUKNIJ SIE .. haha gadam ze zadzwonie do wuja i mu powiem a ten pizga ze mnie i gada ... hahah
On biegnie do Angli i spowrotem haha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu nie wiem...ale nam mówili na szkole rodzenia że krwawienie powinno zanikać, że jak pojawi się mocniejsze czy ze skrzepami to trzeba nawet do szpitala...a ile u Ciebie to już trwa?

Asiu jaką masz maść na tą wysypkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
Aniu nie wiem...ale nam mówili na szkole rodzenia że krwawienie powinno zanikać, że jak pojawi się mocniejsze czy ze skrzepami to trzeba nawet do szpitala...a ile u Ciebie to już trwa?

Asiu jaką masz maść na tą wysypkę?


Agus no ja dostalam raz 2 tyg temu i trwal 4 dni... po 4 dniach znowu dostalam... no i trwa juz poltora tygodnia... 😮 ten pierwszy byl normalny jak okres i nawet nie bolalo nic troche tam aby w 1 dzien. no a ten teraz to az jest czarny gesty i jest tego fuul... 😮 dzis cos jakos spokojniej ale moze dlatego ze przewaznie w 1 pozycji jestem. nie wiem... a brzuch a wlasciwie szewki w srodku( bo linia prosta tak jak by mnie boli)jutro ide na morfologie a za tydzien do gina...

Domi no na poczatku chcial a potem nie bardzo... wymiotowal i kupki zielone. A smierdzi masakrycznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane, my juz po szczepieniu....
Uffff....
Pierwsza szczepionka bez placzu a druga dramat... jak zaczela bidulka plakac 😞 no ale naszczescie przestala po 4 min 😞 krajalo mi sie az serduszko jak jej wbijala ta wielgasna igle w to malenkie grubasne udko...
No i oczywiscie za miesiac kolejna szczepionka i teraz nie wiem jak polece do pl :/ no ale cos bede musiala wymyslec..

A czy wasze dzieciaczki mialy goraczki po szczepionce? marudzily?
Mi pani doktor przepisala jakis syropek na goraczke , ale jak narazie malutka spi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki 🙂
Dlugo mnie nie bylo bo bylam u rodzicow a tam wiadomo nawet nie mialam czasu kompa odpalic. Maly bardzo ladnie zniosl podroz, w koncu to kilka godzin jazdy samochodem. Prawie calosc przespal.

Dzis tez bylismy na szczepieniu, chyba mu rano sprzedalam w mleku stresa bo od rana byl niespokojny. Ale kłucia jakos zniosl gorzej bylo ze mna myslalam ze sie tam porycze.
Loli ja sprawdzalam dokladnie te szczepienia i mi babki dzis w przychodni sprawdzaly. Jak bedziesz w PL to wez szczepionke 5 w 1, bo takie daja w Anglii, tylko musisz sprawdzic czy Twoja mała była szczepiona tez na rota i pneumo i jaka to jest jesli byla. Mi odradzily teraz szczepic na rota i pneumo bo sa podobno dwa rodzaje ich w sensie dwie firmy i nie wiadomo jaka u was podaja wiec powiedzialy zebym tam po 6 miesiacu szczepila to bedzie pewne ze to samo. No i tam mam zaszczepic na zoltaczke 3 szczepionke. Jak bedziesz jechala to wez ze soba te szczepienia zeby Ci sprawdzily w przychodni skład dokładnie. Ale napewno jest 5 w 1 bo mi sprawdzily ze taka daja w Anglii.
Maly wazy 5020g wiec przytyl kilogram od poprzedniej wizyty. Po tym szczepieniu jest troche niespokojny ale na szczescie goraczki nie ma. W razie czego kupilam paracetamol w czopkach, tak mi lekarka powiedziala zebym 80-tke kupila na ta wage.
A ja cos czuje ze mnie chyba cos rozkłada. Pamietam ze kiedys pisalyscie czy mozna brac rutinoskorbin? Bo nie pamietam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli Wy tez już po szczepieniu? my dopiero w piętek bo młoda była trochę przeziębiona, ale mam nadzieje ze teraz ja zaszczepią, tez bierzemy tą 5 w 1 + wzwb tez się trochę boję . Dziś zaliczony ortopeda - wszystko dobrze. No i ja byłam u chirurga bo strasznie mi spuchł duży paluch i myślałam ze to wrastający paznokieć ale na szczęście nie. Na okładach się skończyło.
Ale rosną te nasze wrześniowe pociechy 😁 moja to już mi się taaaaka baba wydaje że Łoooo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Iwwwa rutinoscorbin można brać śmiało sama się pytałam lekarza niedawno, i weź sobie jeszcze jakiś paracetamol póki jest "wczesnie" tak ze 3 razy dziennie po 1 tabletce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paracetamol (właśnie tylko paracetamol) można brać i karmić bez skutków dla dziecka - ja tak brałam chyba ze 4-5 dni bo mi lekarka nie chciała ładować antybiotyku i przeszło 🙂
PS. IWWA przystojniak tez Wasz Kubuś!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...