Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja mam jutro kolokwium i się kurde ucze 🤔
chłopaków na spacer wygnałam 😜
Maluszek mi zdrowieje naszczescie leki działają 🙂
tylko martwi mnie ze ta wysypka mu nie schodzi nawet po tym bebilonie pepti nie wiem czy moze narazie za krótko mu je podaje czy jak w sumie dopiero drugi dzien 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elu moja na poczatku tez niebardzo karuzela, ale z tego co zauwazylam ze jak zje, to odrazu jak ja dam zeby popatrzyla to lezy grzeczna, ale jak juz jest marudna to nie polezy zbytnio ;/

A moja ma takie jak by chrosteczki na calej buzience ? od czego to ? nie widzac ich zbytnio ale jak poglaskam jej buzie to czuje....
No i jak by pryszczyki na brodzie- ale to mi mama powiedziala ze moze byc od sliny lub smoczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu nawet nie będę tego filmiku oglądać...:/

Loli moja też ma te krosteczki... 😞 niestety trwa to już długo i bardzo słabo się leczy....i nie wiem od czego...dostała nowy kocyk którego ja - głupia! nie wyprałam...i być może po tym 😞

Elu będziesz zadowolona z tej karuzelki a mały szybko zacznie ją zauważać tak jak Loli mówi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobitki 🙂
My po wizycie na bioderka i wszystko oki
Bylismy dzis zlozyc wniosek o paszport dla malutkiego i bedzie juz za tydzien juhuuuu 🙂
Wiec do 16 czekamy na wizyte u chirurga i potem w zaleznosci co on powie adijosss

Moj tez mial krostki na brodzie takie jakby pryszcze 🤪 i pytalam pediatry od czego to i co to i ona powiedziala ze to drożdżaki np od smoczka bo za kazdym razem jak sie wklada do buzi to wiadomo ze sie nie wyparza non stop, wiec to od tego, albo jak sie brudna reka dotknie itd.

Mnie chyba dalej rozklada, kreci w nosie jak cholera i lekki katarek, biore ten rutinoscorbin i paracetamol, wiec zobaczymy.
Maly spi juz 5-tą godzinę jak zabity, ale sie juz powoli budzi.
Dzis go caly dzien na cycku trzymalam i o dziwo nie trzeszczy ze glodny ale cyce mnie juz bola. Znow zaczelam pic herbatke na laktacje bo jak mi cala noc spi to wiadomo ze mleka mniej sie produkuje. Ach zyc nie umierac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki 🙂
Iwwwa cieszę się ze z bioderkami wszystko dobrze i że udało Ci się wszystko załatwić z paszportem 🙂
Agga Iga tez miała taką wysypkę - szorstką i suchą, położna mówiła ze to taka wysypka 4-5 tydzień życia dzidzi się pojawia, nie wiadomo z czego ale to coś z jedzeniem u naszej długo schodziła chyba ze 2 tygodnie, smarowałam na zmianę bambino z cynkiem i czasem sudokremem. Z resztą nasza co chwilę jąkąś wysypkę ma z mojego jedzenia, chociaż staram się uważać na wszystko, ale coś jeść muszę przecież, a póki brzucho nie boli i kupa normalna to chyba wszystko oki 😜
Loli chyba jakis grymaśny okres jest - moja taka juz 2 dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszystkie poszły 😎
moja już wykąpana i już nyna jak złoto.
Eloite no bujaczki wymiatają 🤪 Iga tak śmieje do tych gadżetów wiszących że się rozpływam ze szczęścia normalnie 😁 aaaaa i od kilku dni słychać AGUUUUUU i uśmiech od ucha do ucha - taka zadowolona ze już coś powiedzieć potrafi
rozdałam oklaski 😜i i lecę gary pomyć bo mi się nie chciało wcześniej, postaram się jeszcze zaglądnąć. PA! 😘
a i spieszę donieść (choc trochę późno) 🙂 ze dziś w biedronce były akcesoria z disneya dla dzieci grzechotki (inne niż ostatnio), sztućce, talerzyki miseczki, smoczki, butelki, szczoty do włosków itp. ja kupiłam gryzaczek - różowy - Dawid wąsił (że różowy) ale fajniusi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Eluś czemu nie? to po co licytowałaś...

Iwwwa super że mały ma zdrowe bioderka...problem z głowy 😘

qrka...skoro wszystkie dzieciaczki to mają tzn że tak po prostu musi być i koniec. ja smaruje jeszcze wazeliną, bo takie strasznie suche to ma...

Loli pozwolił czy nie 🙂?

a tu dla cioteczek 🙂
[URL=http://img839.imageshack.us/i/2miesic.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/4559/2miesic.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu dzis ruch 😁 heh
Ja dizs od rana na badaniach krwi.. kurde tak mi lecialo ze musialam poczekac az przestanie zeby m,oc isc do domu 😮 ciurkiem po rece 😮 chyba cos moze mam z krzepliwoscia...nie wiem 😮
POtem z tesciowa na miasto bo chciala karolowi kupic prezent na imieniny 😉
no i caly dzien prawie u nich bylam...
Maly rano gadal jak zakrecony, i jak wrocilismy tez 😜 heh
a tak to troche marudny nie wiem co tam mu nie pasi 😜 heh
To filmik jak gadamy sobie 😜 heh
http://yfrog.com/mwsdc19287z
PS. przepraszam za taki kard ale musialam kitrac aparat bo nie chcial gadac jak go widzial tylko pozowal 😜 ahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka boski Marcelek :O wiesz jak ola sie patrzyla w marcelka 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 normalnie az w szoku bylam 🤪 taka zainteresowana ze szok !!! kurdeee 🙂 musza jej to puscic w dzien :P i wam jakos nagram jak siedzi wpatrzona :P w twojego meszczeyzne :P


Dolaczam sie do pytania kto to Rambus ????

Agus ☺️ 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PIES... 😁 eheh kiedys na albumie aguagu mial ...co on siedzi w nosidelku a rambo na niego patrzy 😜 To tesciow pies 😜 heh

A moj syn mnie dzis wykonczyl... 🤨 on jak cche spac to zamiast zasnac to tak sie niemilosiernie drze ze wytrzymac nie idzie ☺️ 😞 ehh
BEde jutro 😉)

LOLI BEDE CZEKAC NA FILMIK OLENKI 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus Ewunia cudna 😁
Aniu hehe Marcelek juz ładnie gada 🙂
A moja spi 🙂 fajne paputki kupilam jej dzisiaj i bodziaki i smoczek, mleczko i chyba tyle 🙂
jutro jej zrobie zdjecia to Wam pokaze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...