Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hey dziewczyny... pisze do was bo wy bardziej doswiadczone hihi 🙂 miałyscie moze takie straszne bóle pachwin kosci ogonowej i wogóle całej małej??? ja od 3 dni nie spe tak mnie rwie wszsytko tam... macie moze sposoby na to jak ulżyc... sorki ze pisze i wam głowe zawracam ale juz nie daje rady z tym... 3 doby bez snu eh obolała a jeszcze 4 tyg;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No moja juz na glowie pielucha :P smoczek 😁 i zasypia sobie na poduszece obok mnie :] chwilka relaxu, najchetniej to bym lezala w tym lozku i sobie pobrzuchowala tutaj z wami, ale musze sobie isc umyg glowe, ubrac cie, i takie tam 😁 a szczerze to mi sie za cholere nie chce 😞

Ej? czy wy?tez macie, czasem wrazenie jak by wasze dziecko mialo mokre stopy? lub nie wiem tam strasznie spocone?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to już bym tak chciała rodzic... jestem gruba ociezała przytyłam 25 kilo załamka ;/ w sumie tak tego mocno nie widac ale po nogach i opuchliźnie strasznie... a na te bóle pachwin to ja nie moge już... hrmoniska mi buzują... sorki za żale ale nie miałam do kogo... eh... a wasze maluszki takie słodkie ogladałam galeriee i wszystkie cudeńka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olus ja tez pamiętam chciałam strasznie rodzic jak najszybciej. 🙂
Chyba każda z nas sie nie mogła doczekac dzidziusia 🙂
Spokojnie jak wszedł to i wyjsci musi. a Bóle.. ehh no trzeba przezyc, chociaz to nic fajnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola88 oj były bóle...mniejsze, większe...niesteyt nie ma na nie sposobu...poczekaj, warto to wszystko przeżyć bo w momencie jak pojawia się dziecko to o wszystkich bólach zapominasz 🙂 mozesz nie wierzyc, ja też nie wierzyłam, ale tak właśnie jest 🙂
głowa do góry! jeszcze troszkę 🙂
kilogramami się nie przejmuj 🙂 ja przytyłam 18 i zostały jeszcze tylko 3kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi u mnie 4 tyg jeszcze zwariuje chyba:P zeswiruje hahaha
boziu a słodkosci te maaleństwa wasze ...
pamietam jak Kasia ostatnia z was była i ja wspierałysmy a juz ma Alka miesiac.... jak to leci...
zreszta pewnie kazdej z was zleciało mimo tych ciezkich poczatków....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu ja Ci życzę z całego serca żebyś mimo wszystko urodziła wcześniej niż w terminie 🙂 i miała jak najszybciej maleństwo przy sobie 🙂 iiii zrobiła mu albumik taki jak my mamy i mogła się chwalić maleństwem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
Ola88 oj były bóle...mniejsze, większe...niesteyt nie ma na nie sposobu...poczekaj, warto to wszystko przeżyć bo w momencie jak pojawia się dziecko to o wszystkich bólach zapominasz 🙂 mozesz nie wierzyc, ja też nie wierzyłam, ale tak właśnie jest 🙂
głowa do góry! jeszcze troszkę 🙂
kilogramami się nie przejmuj 🙂 ja przytyłam 18 i zostały jeszcze tylko 3kg 🙂


ja o chyba bede musiała sie zapisac na fitness zeby tyle kilo spadło hahaha:P lekarz mówił ze wiekszosc to woda ale akos trudno w to wierzyc...

a wiem ze zapomne o bólu ijak tylko wezme córeczke w objecia 🙂 to chyba bedzie najwspanialsza chwila na swiecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
Olu ja Ci życzę z całego serca żebyś mimo wszystko urodziła wcześniej niż w terminie 🙂 i miała jak najszybciej maleństwo przy sobie 🙂 iiii zrobiła mu albumik taki jak my mamy i mogła się chwalić maleństwem 😁


o dziekuje... napewno bede sie chwalic swoją pociechą... hihihi i tak uwazam ze ciaza to super okres w zyyciu kobitki mimo tych niedogodnien i bóli a maciezynstwo jeszcze niewiem ale napewno jeszcze piekniejsze jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
Kasia nie chwaliłaś się swoimi kilogramami nadprogramowymi 🤪 a myślałam że to ja prowadzę w statystykach... 🙂
no widzisz Ola, nie jest tak źle 🙂


haha bo cie nie było w ostatnim okresie na forum, jak rodziłaś to nie wiesz:P
objęłam prowadzenie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite napisał(a):
oleńka ja przytyłam 22kg i zostały mi jeszcze tylko 2kg 🙂 takze nic sie nie martw 😘 😘


ja przez 2 tyg w 34 tygdo 36 przytyłam 8 kilo moja połozna do mnie jezu kobieto a ja taka mina 😮 badania mi na zatrucie robili... i niby mam lekkie zatrucie ale ialka nie mam ani złego cisnienia...;/ wiec skad 8 kilo w tyg??:P hahah niewiem 😜 ale mysle ze jak mała sie pojawi to zejda te kilogramy... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...