Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam ja tak na chwilkę za chwilkę idziemy na szczepienie
  • Anka jakie masz hasło na Agu bo nie mogę wejść ,a zawsze jak jestem to zerkam na wrześniowe dzieciaczki 🙂
  • Pózniej jak wrócę to nadrobię 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Iwwwa ale już jesteś na swoim, prawie na swoim 🙂 powolutku sobie wsyzstko poukładasz i w głowie w domu 🙂 i Kubuś tak samo, fajno że z nim już troszke lepiej:* a szczepieniem się nie przejmuj, może rzeczywiście lepiej!

    Ela ten fotelik b.fajny i nie taki drogi. też byśmy musieli powoli bo już jej nóżki wystają z tego małego 🙂

    Perełka powodzenia na szczepieniu:* daj znać ile maluszek waży i jak zniósł szczepienie.

    ja strasznie źle spałam, mam wysuszone tak jak by gardło, źle się śline łyka...ble.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    dzien doberek 🙂
    elu fajny fotelik a jak sie spisuje jestes zadowolona?Jak sie czuje franek?
    loli ciekawe od czego jej tak wychodzi ta wysypka? 😞
    Agga nie uwiezysz ale obudzilam sie z identycznym odczuciem gardla 😜
    perełka jak wrocisz to daj znac ile pawelek wazy zobaczymy czy pobije adasia 🙂

    my wczoraj bylysmy dostalismy nowe wytyczne co do diety kazala nam odstawic kleik ryzowy bo od tego mu sie zostrza wysypka 😞
    musze kupic kaszke jaglana dla dzieci w sklepie ze zdrowa zywnoscia
    kazala terz kupic nowe kremy na buzie zeby zlagodzic podraznienia ogolnie sporo tych zalecen wszystko na karteczce mam wypisane 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Fotelik nawet ok. On ma regulowany kąt nachylenia. że można dziecko tak prawie na leżąco, a można że siedzi prosto. Jak za tą cenę jestem zadowolona.
    Franko siedzi i wcina herbatniki, a ja gotuję sobie zupkę na obiad. Muszę iść po worki do odkurzacza i po mleko, ale to później. I z Luną chyba sama będę wychodziła, a nie ten chłopak 🤨
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    buuterfly napisał(a):
    Fotelik nawet ok. On ma regulowany kąt nachylenia. że można dziecko tak prawie na leżąco, a można że siedzi prosto. Jak za tą cenę jestem zadowolona.
    Franko siedzi i wcina herbatniki, a ja gotuję sobie zupkę na obiad. Muszę iść po worki do odkurzacza i po mleko, ale to później. I z Luną chyba sama będę wychodziła, a nie ten chłopak 🤨


    ja wczoraj zakupilam zapas mleka 10 puszek 🤪tyle mialam na recepcie.
    Elu jak jest ladna pogoda to pewnie zabierasz lune jak idziesz z frankiem na spacer gorzej jak zacznie padac.
    A czemu sie zastanawiasz nad wyjazdem rodzicow bo chyba nie doczytalam?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Asiu bo mały jeszcze ma ten kaszel i boję się, że jak tam pojadę to on jeszcze gorzej zachoruje. I nie wiem właśnie co zrobić. Bo bardzo bym chciała jechać, a z drugiej strony nie chcę zrobić krzywdy małemu. Chyba panikuję nie? Przecież nie ma gorączki, ani nic....
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    masakra... katar mam.. :/
    Ide sie zbierac, bo musze z psem do sklepu iśc, wymalowac się itd itd
    i na praktyki
    aa i pranie powiesić
    a ten DUPEK śpi sobie
    zajebiście normalnie... 🤢 🤢
    jestem wściekłą jak nic 😠 😠 😠
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    elu jak nie ma goraczki i nie jest oslabiony to wydaje mi sie ze mozesz jechac nie powinno mu sie pogorszyc.
    ok minelo juz pol godziny od wziecia tabletki na tarczyce wiec moge isc cos zjesc zajze potem 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    A zapomnialam wam napisac, ze zmienilam plyn do kapieli i olowke na oilatum plyn i balsam i Kubie ta egzema znika juz powoli. Jeszcze co prawda nie pralam wszystkich jego rzeczy w proszku dla dzieci bo tez kupilam, wiec jak popiore to moze wszystko zejdzie.
    Aga jesli chodzi o prawidlowe karmienie to u nas samo sie dobrze karmi hehe. Zrezygnowalam wczesniej bo wszystkie jedzenie bylo wyplute ale zauwazylam ze jak wkladam mu lyzeczke do buzi i klade ja tak jakby na jezyku to on sam warga jedzenie sciaga. Albo jak trzymam mu lyzeczke w buzi tak jakby w powietrzu to tez sam sciaga wargami jedzenie. Wiec udalo sie bez kombinacji.
    Zjadl rano mleczko i spi dalej a ja wlasnie sie przebudzilam bo przysnelam z nim 😞
    Ela ja tez mysle ze jak kaszel tylko ma to mozesz jechac. Tym bardziej ze bral leki wiec moze to tylko koncowka. Ja natomiast sie martwie o kaszel mojego. Tu sie cholera jasna z kaszlem do lekarza nie idzie.
    I wiecie co? Nie mamy juz plesniawek! Wczoraj sie przemoglam i przemylam je sikami jego i od tamtej pory ani sladu. Ale mialam wyrzuty jak mu to robilam bo myslalam sobnie ze ja bym tak nie chciala zeby mi on robil sikami 😞 Ale najwazniejsze ze zeszlo. Jakos to przeboleje.
    Aga i Asia a moze macie za suche powietrze w domu? Bo tez tak mialam, tym bardziej ze lozko kolo kaloryfera, a jak powiesilam mokry recznik to juz mi sie tak z gardlem nie robilo. Zawsze teraz mam na kaloryferze postawiony pojemniczek z woda, o niebo lepiej.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Loli kupilam w Asdzie. Plyn do kapieli oilatum byl w promocji to wzielam dwa po 4 funty i iles tam pi, a balsam 7 funtow z czyms tam. Ale w aptece tez dostaniesz. U Burego chyba tez widzialam, ale nie jestem pewna. Sproboj Loli bo to pomaga. Moze tez jest alergiczka na jakis plyn lub proszek. I proszki i plyny tez pozmieniaj. I zobaczysz wtedy, jak nie zejdzie to moze od jedzenia. A jakie to plamy ta wysypka?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    iwwwa napisał(a):
    Asia a Ty bierzesz tardyferon? Dawka? Ja pamietam ze w ciazy mnie meczylo strasznie czekanie te pol godziny bo wstawalam tak glodna ze konia bym zjadla a tu czekac trzeba bylo pol godziny.


    ja biore eutyroks n 50 a w ciazy bralam n75 i tez pamietam jak bylam glodan a tu trzeba bylo czekac 🙂
    dobra ide jesc 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    iwwwa napisał(a):
    Loli kupilam w Asdzie. Plyn do kapieli oilatum byl w promocji to wzielam dwa po 4 funty i iles tam pi, a balsam 7 funtow z czyms tam. Ale w aptece tez dostaniesz. U Burego chyba tez widzialam, ale nie jestem pewna. Sproboj Loli bo to pomaga. Moze tez jest alergiczka na jakis plyn lub proszek. I proszki i plyny tez pozmieniaj. I zobaczysz wtedy, jak nie zejdzie to moze od jedzenia. A jakie to plamy ta wysypka?


    Pokaz mi na obrazku jak to wyglada !

    Iwwwa proszek juz i plyn zmienilam na antyalergiczny ! i lipa ! Ale jak ja kapie w samej wodzie ! to takie plamy ze szok zaraz ci pokaze bo dzis do lekarza i foty zrobilam zeby zobaczyla 😉 jak to wyglada naprawde
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...